Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

jak na agp to polecam geforca 6800 gs firmy XFX :) bo masz duza szanse podkrecic ja i zrobic z niej pelna ultra czyli odblokowac potoki i vertexy i miec 16/6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić swoją kartą(Radek 9200SE 128mb CrossFire...). Szukam taniego modelu do 450zł. Coś w stylu opisywanych w najnowszym CDA. Zastanawiałem się nad HIS X1300 Pro 0db, ale ma słabe wyniki i przegrywa z GF 6600GT... Chciałbym żeby płynnie na niej chodziły takie gry jak(w co najmniej min detalach) F.E.A.R., Half-Life 2, Doom 3, Quake 4, Tomb Raider Legend... Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jednak kupowac nvidie :) mimo ze radeony czesto maja lepsze wyniki w testach to wiekszosc gier jest pisana pod geforce''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli na agp to najmocniejszy tera jest 7800 :) za okolo 1200 :) pozniej jest 6800 gs :) za okolo 900 (wazne by byl firmy xfx - bo mozna w nim bez problemu odblokowac potoki i vertexy i miec 16/6) :) pozniej jest gdzies ten 6600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 09:13, Woko11 napisał:

Czyli co GF 6600GT wystarczy? :) Chyba, że zainwestować w GF 6800... Muszzę tylko cenę sprawdzić!
;]

Mówiąc tak naprawdę do leprze są już Gf 6600 GT, porównywałem z Gf MSI 6800 Ultra i nie opłaca się dokładać 400 zł, bo po pierwsze zegary różnią się tylko o stówe, a po za tym Gf 6800 Ultra ma mniej technologii,
no chyba, że ktoś stawia na dwa razy więcej potoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o te potoki chodzi :) zegary niewiele zmieniaja a dodatkowe potoki bardzo :) i dlatego warto dorzucic troche :) roznica jest zauwazalna :)

ja mam 6800 gs :) fabrycznie 12/5 :) po odblokowaniu na 16/6 roznice widze golym okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że sam do siebie piszę, lol. ;) Znalazłem trochę droższą(ale i tak tanią) kartę! Wymarzone arcydzieło mistrzów, czyli: GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II! Świetne wyniki w Fearze, Oblivionie, Riddicku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) zawsze mozesz zaszalec i wziac tego asusa z 512 ram :D aczkolwiek jeszcze chyba nie ma gier ktoreby wykorzystywaly tak duzy ram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie techniczne: mam laptopa procesor AMD Turion 1,8 GhZ, kartę ATI Radeon xpress 200 M do 128 MB, 1024 RAM - jakimi sterownikami mozna polepszyć pracę takiej karty? bo pakiet ATI Catalyst chyba nie obsługuje tej karty, a Omega Drivers jakoś nic nie zmienił w zyciu mojego kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:11, noemisiaia napisał:

pytanie techniczne: mam laptopa procesor AMD Turion 1,8 GhZ, kartę ATI Radeon xpress 200 M
do 128 MB, 1024 RAM - jakimi sterownikami mozna polepszyć pracę takiej karty? bo pakiet ATI
Catalyst chyba nie obsługuje tej karty, a Omega Drivers jakoś nic nie zmienił w zyciu mojego
kompa...

To się robi takimi programami jak Riva tuner, ale w nootbooku bym nie radził tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować