Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyły zapisy na beta-testy gry Hellgate: London

42 postów w tym temacie

"Wybór beta-testerów najprawdopodobniej nastąpi drogą losową "
W jaki więc sposób ci którzy maja pre-order będą mieć zapewnione to, że drogą losową akurat oni zostaną wybrani ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:50, Furusu napisał:

"Wybór beta-testerów najprawdopodobniej nastąpi drogą losową "
W jaki więc sposób ci którzy maja pre-order będą mieć zapewnione to, że drogą losową akurat
oni zostaną wybrani ?:P


Ci co mają pre-order dostaną klucz bez losowania, ci co się zapisali będą brali udział w losowaniu w wyniku którego mogą dostać klucz lub też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą jaki jest sens takiego losowania skoro i tak, przynajmniej u nas, nie widzę systemu, który po odebraniu klucza do bety zmuszał do kupienia gry. Ktoś złoży zamówienie, weźmie klucz, pogra, a gry nie kupi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja zamówiłem grę teraz tylko po to żeby dostać się na betę... Ale nie dostałem żadnego maila ;( napisałem do CDP i nic... Milczą... Mało profesjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby ultima takze reklamowala sie pewnymi pre orderami , choc zapewne tak jak cdp czy ultmia czy inne tego typu dziadostwo dostana jedynie jakas pule wejsiowek a nie tyle ile bedzie zamowien pre-order....no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie. Z jakich portow korzysta gra HL ?? Jestem w sieci akademickiej i zeby zagrac w HL musze napisac podanie do aministratora sieci zeby mi odblokowal porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 13:42, amellas napisał:

Mam pytanko- kto jeszcze, prócz mnie, zapisał się do Bety?? I pod jakim nickiem. Mój to oczywiście
Amelli...:D


Ja testuje na serwerze Alpha pod nickiem Fenarid. Gierka całkiem niezła choć jest jeszcze co poprawiać. Na szczęście testerzy już większość błędów zgłosili, inna sprawa czy zostaną poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ci też wywala do menu po paru min gry?? Server error ect. Szukałem wyjaśnień na oficjalnym forum ale nic nie pomogło.

Ps- nick to Qourenos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, CTD jeszcze ani razu nie miałem. Za to z 4 LockUp''y zaliczyłem i co ciekawe tylko pod DX9, pod DX10 wszystko działa bez zarzutu nie licząc irytującego rozmycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Gra ma olbrzymi potencjał i dla wszystkich którzy lubią sf połączone z fantastyka w klimatach radosnej rozwałki demonów stanie się kultowa tak jak Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratunku... Po 4 dniach ściągania i 2 godzinach spędzonych na próbie instalacji gra w ogóle nie wczytuje mi się. Znaczy do menu wchodzę, ale po kliknięciu na multiplayer, po jakimś czasie wyskakuje okienko, że Server Error: czas oczekiwania minął. Czy coś w tym stylu... Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować