Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2010 o 17:39, Aku230 napisał:

btw: to tak jakbyś w bc2 chciał zrobić gameplay gdzie twoi kumple udają, że mają iq-100
tylko po to, żeby pokazać jaki to z ciebie Rambo bo ich tniesz z noża, zabijasz z M95
z odległości 2m w nieruchomy cel, ofc headshot, czy pokazujesz jak "przypadkowo" zabiłeś
5 gości nade laucher czy nawet zwykłym nade

Wybacz... ale tutaj kolega gameplayem nie chciał pokazać jaki to on Rambo. Grał na botach, uwalał AFKerów, ale co miał pokazać na GAMEPLAYU(nie fragmovie!)? Że mu źle idzie, że cały czas pada albo stoi w miejscu i biega w lewo i prawo?
Koniec już tej bezsensownej dyskusji, ja tylko nie rozumiem naskoków na chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 20:06, Kirabaxior napisał:


> btw: to tak jakbyś w bc2 chciał zrobić gameplay gdzie twoi kumple udają, że mają
iq-100
> tylko po to, żeby pokazać jaki to z ciebie Rambo bo ich tniesz z noża, zabijasz
z M95
> z odległości 2m w nieruchomy cel, ofc headshot, czy pokazujesz jak "przypadkowo"
zabiłeś
> 5 gości nade laucher czy nawet zwykłym nade
Wybacz... ale tutaj kolega gameplayem nie chciał pokazać jaki to on Rambo. Grał na botach,
uwalał AFKerów, ale co miał pokazać na GAMEPLAYU(nie fragmovie!)? Że mu źle idzie, że
cały czas pada albo stoi w miejscu i biega w lewo i prawo?
Koniec już tej bezsensownej dyskusji, ja tylko nie rozumiem naskoków na chłopaka.


How to make tf2 gamemovie with xfire!
Make sure you''re online in xfire
Start TF2
Join server (Note: The best if map is official or very popular)
Press "scroll lock+v" (if nothing change in xfire option)
Play, if you want to make gameplay of 1 class play only that class (Note you can also spec someone else whose play that class)
When map change press "scroll lock+v" (You can end earlier if recorded what needed)
Edit your movie (optional)
Upload


Jak dla mnie gameplay to pokazanie ogólne gry, jaka jest, i tak fragmovie jest częścią gameplay, tylko nie widzę sensu jak server ma ustawione boty + crits chance 100%, zresztą pomijając te fakty, czy cały gameplay scoutem to używanie scrattergun + bat na AFK? a soldierem używanie tylko rocket launcher? A pyro wyłącznie flamethrower (bez Airblastu)?

Scout ma jeszcze pistol, Soldier shotgun i shovel, Pyro shotgun axe i airblast (pomijam alternatywne bronie, ktoś może ich nie mieć)

Jeśli ktoś już bardzo chce zrobić gameplay z botami, to niech one przynajmniej strzelają...
Osobiście polecam włączyć własny server na jakieś podstawowej mapie koth i wpisać komendę tf_add_bot (czy coś takiego) przynajmniej teamwork będzie obecny

A co do gameplayu to polecam wejść na jakiś server z nieszczęsnym koth i nagrać 1 rundę jak się gra jakąś klasą np scout soldier demo będą dobrzy na nucleus, heavy i pyro na viaduct, pyro także na harvest, medyk spy i sniper na każdej, engy na viaduct i nucleus, ew harvest
Oczywiście są to przykładowe, każdą klasą można grać równie dobrze na każdej mapie a nawet lepiej na niewymienionych powyżej, ale wydaję mi się, że łatwo uzyskać przewagę grając danymi klasami na tych mapach

Dlaczego chcę drążyć ten temat? Bo jeśli ktoś będzie chciał zrobić gameplay, to może coś wyciągnie z dyskusji

Jeśli chcesz zakończyć dyskusje, nie odpowiadaj, kthx ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 21:28, Aku230 napisał:

Jeśli chcesz zakończyć dyskusje, nie odpowiadaj, kthx ^^

Ale po co dla mnie te całe info? Robiłem/robię wiele filmów z gier, z TFa mam 4 na YT, każdy ma ponad 1k watchów(1 aż 9k), tak więc z tym nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 21:44, Kirabaxior napisał:

> Jeśli chcesz zakończyć dyskusje, nie odpowiadaj, kthx ^^
Ale po co dla mnie te całe info? Robiłem/robię wiele filmów z gier, z TFa mam 4 na YT,
każdy ma ponad 1k watchów(1 aż 9k), tak więc z tym nie do mnie.

narcyzm nie jest ci obcy

"Dlaczego chcę drążyć ten temat? Bo jeśli ktoś będzie chciał zrobić gameplay, to może coś wyciągnie z dyskusji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2010 o 23:01, Aku230 napisał:

> każdy ma ponad 1k watchów(1 aż 9k), tak więc z tym nie do mnie.
narcyzm nie jest ci obcy

Nie wiem, gdzie tu narcyzm, skoro podał same fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 23:01, Aku230 napisał:

narcyzm nie jest ci obcy

Wiesz... nie tylko mi. Poczytaj swoich postów trochę(znacznie wcześniejszych). Zawsze jednak czlowiek nie u siebie błędów szuka. Ja się do błędów potrafię przyznać, ale jeśli chodzi o narcyzm, to... niezupełnie. Po części.

Dnia 17.03.2010 o 23:01, Aku230 napisał:

"Dlaczego chcę drążyć ten temat? Bo jeśli ktoś będzie chciał zrobić gameplay, to może
coś wyciągnie z dyskusji"

Na pewno zapamięta wiele - nie róbcie gameplayów z gry, bo na was się nadrą, że lamicie w grze, mimo iż nie był to fragmovie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 09:46, I_am_S napisał:

Czy ktoś już grał tymi nowymi broniami?


Póki co mam tylko czekoladę... do Sandvicha się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 09:46, I_am_S napisał:

Czy ktoś już grał tymi nowymi broniami?


Uh oh, od premiery TF2 minęły już 3 lata, 90% graczy grało już "nowymi" broniami. :P Nawet tymi z ostatniego updatu Soldier vs Demoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 15:06, Assassin93 napisał:

> Czy ktoś już grał tymi nowymi broniami?

Uh oh, od premiery TF2 minęły już 3 lata, 90% graczy grało już "nowymi" broniami. :P
Nawet tymi z ostatniego updatu Soldier vs Demoman.

Te bronie z wczorajszej (a raczej dzisiejszej) aktualizacji też są dostępne od 3 lat? Zastanów się zanim zaczniesz pisać takie bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 15:23, gogiell napisał:

Te bronie z wczorajszej (a raczej dzisiejszej) aktualizacji też są dostępne od 3 lat?
Zastanów się zanim zaczniesz pisać takie bzdury...


Ke? Jaki update? :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie! -.-
Po dzisiejszym (wczorajszym?) updacie broda craftuje się tak samo jak czapki, tzn. broda + broda = losowa czapa. Tylko, że ja tydzień temu zamieniłem trzy brody na metal... To się nazywa wyczucie czasu. Co do nowych przedmiotów, to jeszcze żaden mi nie wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to przemyślany ruch ze strony Valve, po to, by "rozdać" nowe czapki graczom. Dzięki craftowi widziałem wczoraj mnóstwo osób z nowymi czapami ;).
(Btw. mam Tyrolski Kapelusz ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, offensive engie pwni :D

7 fragów na samotnym działku lv1 podwieszonym na balkonik w cp_badlands, do tego zabawne postękiwania drużyny przeciwnej na głosowym :>

Spoiler

newbie wynik, nie toczyć piany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano offensive enga zawsze pwnił.
Szczególnie na 2Fort ustawić 1lvl. działka w wodzie ;d
Albo na gravelpicie w którymś z tych małych drewnianych "domków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować