Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Wiedźmin - gra karciana

28 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 17:59, Krakers15 napisał:

Mam pytania dotyczące rozgrywki:
1. Po wykorzystaniu bohatera (np. Foltest - dobierz jeden żeton) należy go oddać, czy zatrzymać
do końca gry?

Nie , nie nie :P Po prostu mowisz ze wybierasz np. Foltesta i od razu korzystasz z jego umiejetnosci, nie mozesz go sobie ot tak zabrac :]

Dnia 22.10.2007 o 17:59, Krakers15 napisał:

2. Czym różnią się karty wyłożone, od kart odkrytych?

Nad tym tez sie caly czas glowie..:P

Dnia 22.10.2007 o 17:59, Krakers15 napisał:

3. Czy można atakować wszystkie trzy potwory za jednym zamachem?

Mozesz atakowac tylko jednego potwora.

Dnia 22.10.2007 o 17:59, Krakers15 napisał:

4. W jaki sposób atakuje się potwory (chodzi mi oto jak i gdzie kładzie się karty)?

Mowisz jakiego potwora atakujesz i wykladasz karty tak aby wszystko sie zgadzalo :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - zonk w Wiedźminie, oficjalne info z kuźni gier: http://www.kuzniagier.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&arch=&sortuj=&cur=&grupa_rek[1]=&przedm=612434
A co do koszulek na karty to sądzę, że takie wystarczą http://www.rebel.pl/product.php/1,1052/9036/Koszulki-100-sztuk-PLATINIUM.html?aff=1658 - co prawda tylko 100 sztuk, ale paczki są albo po setce, albo po 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:34, pawelck91 napisał:

Jakie protektory na karty mi doradzacie ????

Ja kiedyś sam robiłem. Kupujesz koszulki A4 i za pomocą żelazka tworzysz. Koszt niewielki i sporo frajdy:D Ech, gdzie sa niegdysiejsze śniegi doomtrooperowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K**wa a zdarzyl sie wam taki przypadae ze kupujecie gre a 60 zeta otwieracie patrzycie wszystko wporzatku
Wracacie do domu 30 km od sklepu przygladacie sie i patrzycie ze w tali brakuje kilku kart np. mam 2 kary ataku a ma byc 52 kart gerarda wogulen, a tak na pocieszenie powiem e innych kart np potworow mam 40 a ma byc 20 k**wa czyli wszystkiego jes albo 2 razy a duzo albo nie ma wogule
REKLAMÓJR TO G**NO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem Karty Wiedźmina. U mnie nie wystąpił ten problem z pomylonymi taliami. Wszystko jest ok. Jestem tylko zdziwiony tymi żetonami złota... Myślałem, że ich jakość będzie lepsza, że będą z jakiegoś lepszego plastiku... A tu co? No cóż... Jakoś to przeżyję. Cieszę się, iż to jest jedyny malutki minusik, wśród wielu wieeelkich plusów.

No i na sakiewce mogliby nadrukować logo wiedźmińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:39, wasik.klin napisał:

Dzisiaj otrzymałem Karty Wiedźmina. U mnie nie wystąpił ten problem z pomylonymi taliami. Wszystko
jest ok. Jestem tylko zdziwiony tymi żetonami złota... Myślałem, że ich jakość będzie lepsza,
że będą z jakiegoś lepszego plastiku... A tu co? No cóż... Jakoś to przeżyję. Cieszę się, iż
to jest jedyny malutki minusik, wśród wielu wieeelkich plusów.

No i na sakiewce mogliby nadrukować logo wiedźmińskie.


z ta sakiewka ta rzeczywiscie sie zgadzam ake do zetonow nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować