Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gods & Heroes - premiera przesunięta

16 postów w tym temacie

kolejne MMO, nie ma szans na taką popularność jaką sie cieszy WoW.. Blizzard zaklepał sobie rzesze fanów, az miło poczytać jak dym... wszystkich chętnych na kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio sie przyznać, ale o grze pierwszy raz słyszę :)
Mimo wszystko irytuje przesuwanie premiery. Wiem, że lepiej sie wstrzymać, niż wypuszczać wybrakowany produkt, ale czemu podają konkretne terminy? Bezpieczniej byłoby powiedzieć, że gra ukaże się na przełomie IV/I kwartału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 10:40, master matrox napisał:

WoWa to raczej i tak nie pobije, ale ma spore szanse na miano dobrego MMO :)


tak to juz jest że każda gra w fazie produkcji ma szanse być dobrym tytułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 10:41, greg_f napisał:

Głupio sie przyznać, ale o grze pierwszy raz słyszę :)


Nie tylko ty szczerze mówiąc.
A tak przy okazji, to czy nie za dużo ostatnio tych gier MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde też pierwszy raz słyszę o tej grze:) Ale nie ma co kłamać jedyne MMO jakie mnie na dłużej(na zawsze??) przyciągnęło to WoW:) No chyba, że CDPR postanowi zrobić MMO w świecie Wiedźmina:) No to wtedy będę się musiał skusić, gdyż poza uniwersum Warcrafta to tylko świat wiedźmina mógłby mnie tak na poważnie przyciągnąć:) Wszystko inne jakoś we mnie nie trafia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio te "wielkie MMO" niezbyt się udają. Ludzie! MMO to nie tylko WoW i WoW ! :P
No i lepiej też mieć znajomków w beta testach tych gier MMO, zazwyczaj jeśli oddzieli się bugi do poprawienia, to wychodzi jakaś gra. Wtedy to można ocenić jaki finalny produkt będzie wyglądać(mniej więcej:P). ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować