Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt wyłącznym dystrybutorem gier firmy Midway!

62 postów w tym temacie

Również się cieszę z tego faktu. Ale mam pytanie do CDProjekt. Czy zamierzacie wydawać wcześniejsze gry Midway, oczywiście z polskim tłumaczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z firmą Midway. Na mocy podpisanego porozumienia, CD Projekt został wyłącznym dystrybutorem PeCetowych gier wydawcy na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt wyłącznym dystrybutorem gier firmy Midway!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobra wiadomość, ale mnie żadna z gier Midway nie interesuje :P. Unreal Tournament 3 pewnie będzie hitem, ale mi nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super!!!! w końcu coś fajnego ma CDP bo Cenega wali wszystko po całości wydają gry z miesięcznym opóźnieniem.
ja tam czekam na Blacksite Area 51 sądzę że będzie lepszy od Crysisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:22, Sk3poL napisał:

super!!!! w końcu coś fajnego ma CDP bo Cenega wali wszystko po całości wydają gry z miesięcznym
opóźnieniem.


Nie bronię Cenegi ale samo dystrybuowanie gier nie sprawia tyle problemów co lokalizacja gry z implementacją najnowszych łat (Bioshock, Resident Evil)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie tylko PC

czyli to będzie dystrybuować jeszcze EA Polska:
Hour of Victory 12 października 2007
Stranglehold 28 września 2007

a to CDProjekt:
BlackSite: Area 51 październik 2007
Unreal Tournament III listopad 2007
The Grim Adventures of Billy & Mandy

Co będzie po polsku? Okładka PL, instrukcja PL i poradnik PL drukowane czy na DVD/CD? Czy będą wPLNy?
Czy będą jakieś reedycje zlokalizowane?
Np:
Area 51
Unreal Anthology
The Suffering: Ties That Bind

Jakie ceny? Czy udało się przekonać Midway, że EA Polska za dużo sobie liczyła za dystrybucję?
Ciekawe co na to EA?

Ja mam nadzieję, że gry tego wydawcy u nas nie będą za drogie i bądą szybciej spadały a nie jak to robi EA, że do ostatniego pudełka utrzymuje cenę 139zł.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament III w ofercie CDP... zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję, że cena będzie na przyzwoitym poziomie i nikt nie pokusi się o polonizację (a jeśli już to kinową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by też wydać :
The Suffering: Ties That Bind
u nas na pc to nie zostało wydane...
a może wersję GOLD z częścią 1 (też z CDA) ?

Zasadnicze pytanie: Czy CDP ma prawa do wydawania nowości czy reedycji również ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować