Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 18:34, Lucek napisał:

Zacząłem właśnie grać w plemiona :P Dziś wystartował 4 świat, ale mam dwie godziny straty do czołówki :lol:

A w BattleKnightów nie chcesz spróbować? Zaczynam się rozglądać za kimś godnym zaufania, komu mógłbym bez obawy powierzyć mojego rycerzyka :-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:46, A-cis napisał:

A w BattleKnightów nie chcesz spróbować? Zaczynam się rozglądać za kimś godnym zaufania, komu
mógłbym bez obawy powierzyć mojego rycerzyka :-DD


Już próbowałem. Nie spodobało mi się. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:56, Lucek napisał:

Już próbowałem. Nie spodobało mi się. ;P

Bo pewnie się nie wciągnąłeś i nie wziąłeś udziału w jakiejś fajnej wojence wraz z ciekawym zakonem ;-P
Mówię/piszę Ci. nawet nie wyobrazasz sobie jakie ciekawe taktyki (łącznie z umieszczaniem szpiegów w zakonie przeciwnika) są stosowane :-)
Ale żeby nie było całkiem OT. Defnitywnie porzuciłeś konto na Ogame? Czy jeszcze tam zaglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 03:19, A-cis napisał:

Ale żeby nie było całkiem OT. Defnitywnie porzuciłeś konto na Ogame? Czy jeszcze tam zaglądasz?


Nie porzuciłem jeszcze. Mimo wszystko mam niewielką nadzieję że zlikwidują te płatne bonusy, bo przez nie gra bardzo dużo straciła na atrakcyjności. Jest ta ankieta Ogame Teamu i kilka innych akcji graczy które mogą (marne szanse) coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:09, sird napisał:

Musisz wiedzieć co do sekundy o której flota pozbierała ( wystarczy klikać falangą
:P ) potem musisz wiedzieć, z jaką prędkością puścił flote, i juz masz czas jego powrotu co
do sekundy
i wysyłasz flote sekunde po powrocie jego floty i już xD


Tylko większy problem jest żeby dokładnie wiedzieć kiedy flota wyleciała z moona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy dostane w swoim wcieleniu haslo do konta Ogame:|czekam juz chyba miesiac:/omg kiedys jak gralem to haslo dostalem po paru sekundach a teraz ...chyba zrezygnuje z wielkiego come back!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:53, Mroczny78 napisał:

jestem ciekaw czy dostane w swoim wcieleniu haslo do konta Ogame:|czekam juz chyba miesiac:/omg
kiedys jak gralem to haslo dostalem po paru sekundach a teraz ...chyba zrezygnuje z wielkiego
come back!!


JAk Ci konto skasowali to maila nie dostaniesz, jeżeli to Come back na stare konto.
JAk zakładasz nowe, faktycznie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:09, patrYX93 napisał:

> > > Najlepszy uni to 36!!!!:)
> >
> > No wiesz zależy :)
> > A czemu tak uważasz?
> Gram sobie na 36 od miesiąca i jeszcze nikt mnie nie zaatakował:)
>
Ja również gram od miesiąca, ale nikt mnie nie zaatakował, gdyż: sojusz na 86 miejscu na uni
(tylko by spróbowali! :P) w dodatku niezła flota. A jak masz poniżej 5000pkt to się bynajmniej
nie dziw, bo to jeszcze Noobshartze jest :)

na jakim uni grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:31, PtaQ15 napisał:

> > > > Najlepszy uni to 36!!!!:)
> > >
> > > No wiesz zależy :)
> > > A czemu tak uważasz?
> > Gram sobie na 36 od miesiąca i jeszcze nikt mnie nie zaatakował:)
> >
> Ja również gram od miesiąca, ale nikt mnie nie zaatakował, gdyż: sojusz na 86 miejscu
na uni
> (tylko by spróbowali! :P) w dodatku niezła flota. A jak masz poniżej 5000pkt to się bynajmniej

> nie dziw, bo to jeszcze Noobshartze jest :)
na jakim uni grasz??

25 uni, Ale to dla rozrywki, bo na poważnie będę grał na 52 uni jak powstanie. Już mamy z kumplami pomysł na sojusz, cóż na początku się będą sojusze "pałętać" ale jakoś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:51, Hoplita napisał:

Tylko większy problem jest żeby dokładnie wiedzieć kiedy flota wyleciała z moona



Trzeba strzelać :P Albo poświęcić kilka dni na podchody i zobaczyć o której flote wysyła i o której mu wraca, i z tego obliczyć na ile % wysyła flote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:42, sird napisał:

Trzeba strzelać :P Albo poświęcić kilka dni na podchody i zobaczyć o której flote wysyła i
o której mu wraca, i z tego obliczyć na ile % wysyła flote +

Trzeba było by mieć szczęście, aby trafić co do sekundy... Lepsi gracze muszą mieć jakiś sposób, żeby wiedzieć kiedy flota wyleciała na fs''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum ogame (Z życia Uniwersów -> Handel -> Konto - oddam). Na tym forum to zerowe szanse masz, że kogoś takiego znajdziesz, tym bardziej, że jeszcze dajesz wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:46, dan001 napisał:

mam problem kumpel chce mi przeslac troche surowców bo jestem poczatkujacy ale niewiemy jak
to zrobic pomozcie


Podajesz kumplowi swoje kordy (kordy planety)np: 2:322:6, twój kumpel powinien wejść w opcje "flota" wybrać transportowce, oczywiście jeżeli je ma, następnie wciska dalej, teraz musi wpisać twoje kordy i znowu dalej, teraz zostaje tylko wpisac tyle surówki ile ma wysłać i wciska dalej. to wszystko proście chyba się nie da :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:46, dan001 napisał:

mam problem kumpel chce mi przeslac troche surowców bo jestem poczatkujacy ale niewiemy jak
to zrobic pomozcie

Widocznie ten Twój kumpel też w TOP nie jest... :D Musi wejść we "Flota", wybrać transportery o ile je ma (mały ma bodajże 5k pojemności, duży 25k) wpisuje koordy Twojej planety, klika dalej, zanacza "Transportuj", wpisuje w pola obok ile i czego ma ci wysłać, klika dalej i leci.

PS: Nie wierz ślepo temu kumplowi, bo jego nie-wiedza może cię sprowadzić na manowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki mam jeszcze jednego kuimpla on tez chce mi wyslac toroche surowcow ale jest na innym uniwersie wiec chyba niemoze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować