Zaloguj się, aby obserwować  
Adam_Drako

Niewyraźne litery Gothic 3 ;/ [rozwiązane]

9 postów w tym temacie

Witam. Mama taki problem : Otóż jak są np:ustawienia grafiki czy pisane Dialogi w sensie jak ktos muwi albo nazwa broni to jets to niewyraźne jak to można naprawić instalowałem najnowszego Patch ściągany z Gram.pl ;/


Bardzo prosz o pomoc albo odpiszcie na Forum albo na gg 2772828 i piszecie że jesteście z Forum

PS:Przepraszam za błedy jak jakieś sa ;/
-----------------------
Muj Komputer:
karta graficzna:GF 7300GS
RAM: 512 DDR2 533MHz
procesor:Intel Core 2 Duo 1.86 Dwurdzeniowy
Dysk:160 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:07, Adam Drako napisał:

Witam. Mama taki problem : Otóż jak są np:ustawienia grafiki czy pisane Dialogi w sensie
jak ktos muwi albo nazwa broni to jets to niewyraźne jak to można naprawić instalowałem najnowszego
Patch ściągany z Gram.pl ;/


Bardzo prosz o pomoc albo odpiszcie na Forum albo na gg 2772828 i piszecie że jesteście z Forum

PS:Przepraszam za błedy jak jakieś sa ;/
-----------------------
Muj Komputer:
karta graficzna:GF 7300GS
RAM: 512 DDR2 533MHz
procesor:Intel Core 2 Duo 1.86 Dwurdzeniowy
Dysk:160 GB

Specyfikacja nie ma znaczenia akurat z napisami. Może powiedz jaki masz monitor, a sterowniki najnowsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm monitor mam CRC Stary sprzed paru lat bo Plazma poszla Na Drugi komp Stery mialem z Śierpnia 2007 roku ForceWare;/ . Kurde ja już neiwiem co mam zrobić wogóle Coś mi sie osttatnio Grafika w Grach popsuła np postacię:np maja twarz zniekształconą nawet w Warcraft 3 nieno to jakis złom ;/.I co ja mam Zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować