Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Margonem MMORPG

10 postów w tym temacie

Witam.
Szukałem coś w necie i natknąłem się na coś w rodzaju Tibi w przeglądarce ^^ Gra ma swoja gazete , można wziasc slub ^^ i wynajac dom. Jak lubisz tego tupu gierki to sprobuj , a jak nie znasz angielskiego , a lubisz Tibie to tam wal. Bo questow jest okolo 180 i NPC tez duzooo :)

www.margonem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:14, Budep napisał:

Witam.
Szukałem coś w necie i natknąłem się na coś w rodzaju Tibi w przeglądarce ^^ Gra ma swoja gazete
, można wziasc slub ^^ i wynajac dom. Jak lubisz tego tupu gierki to sprobuj , a jak nie znasz
angielskiego , a lubisz Tibie to tam wal. Bo questow jest okolo 180 i NPC tez duzooo :)

www.margonem.pl



Zapomnialem dodac ze do gry czesto sa wprowadzane aktualizacje. Są zbronie elitki (czyli rzadkie) i one wypadaja z potworow. Wiec mozna farmic. Jak w GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 15:32, Gumiś2 napisał:

W jakim języku jest gra? Angielskim?


Trudno wejsc i zobaczyc? I adres PL, a strona po ang? Jezu, przestan nabijac bezsensowne posty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 15:43, Gumiś2 napisał:

Na marginesie wspomnę, że i tak się zdarza (tj. strona PL, gra ENG). Przykłady? To na
IRC-u, bo zaraz będzie o "bezsensownym nabijaniu postów".


Nie mam o czym z tobą gadać, wystarczyło przeczytać pierwszy post.. "Jak lubisz tego tupu gierki to sprobuj , a jak nie znasz angielskiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 21:04, Budep napisał:

> Na marginesie wspomnę, że i tak się zdarza (tj. strona PL, gra ENG). Przykłady?
To na
> IRC-u, bo zaraz będzie o "bezsensownym nabijaniu postów".

Nie mam o czym z tobą gadać, wystarczyło przeczytać pierwszy post.. "Jak lubisz tego
tupu gierki to sprobuj , a jak nie znasz angielskiego"


Ech, dokładnie to tak brzmi, żeby sens miało ". Jak lubisz tego tupu gierki to sprobuj , a jak nie znasz angielskiego , a lubisz Tibie to tam wal."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować