Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 14:24, Lamb3rt napisał:

Oj no nie przesadzaj. 5 min to idealnie dobrany czas na poprawienie literówek i dodanie czegoś
o czym się zapomniało.


Może i tak - nie wiedziałem, że jest tylko 5 minut na edycję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:27, Sebo7 napisał:

> dodatek moderatów,
nowi ?

Na dole głównej strony forum masz na dole obok ustawień itp. jeszcze Moderatorzy, kliknij i sam zobacz ^^

Dnia 06.10.2007 o 14:27, Sebo7 napisał:

>GramUnity
co to ?

Na głównej stronie to jest (gram.pl) pod planem wydawniczym (tam gdzie jest cała lista gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:22, Soleila napisał:

Edycja posta dostępna jest w ciągu 5 minut od momentu dodania posta, Panowie. I Panie ;P
Ot, taki czas na poprawienie błędów, literówek..

Genialne rozwiązanie! Niby jest edycja, a niby nie ma :) Jak wyżej podpisani uważam, że 5 min to odpowiedni czas :P
BTW A będą w siedzibie udostępnione kompy dla gości? Jak tak to błagam - piszcie co się dzieje!
I jeszcze jedno: Nie wyobrażam sobie żeby ktoś tego wszystkiego nie nagrywał... ;> Tak więc kamery i aparaty obowiązkowo do kieszeni! Dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:22, Soleila napisał:

Oczywiście to faza testów. Jeśli uznacie, że czasu jest za mało, możemy pomyśleć o innym :)


Czasu na edycję posta było aż za dużo jak do tej pory, ot całe 0 sekund. Przy tym 5 minut to jak cała wieczność.

Szkoda tylko, że zamiast niepotrzebnej edycji postów (od czego jest firefox?) nie dodano nowych... skinów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:31, GanD napisał:

Szkoda tylko, że zamiast niepotrzebnej edycji postów (od czego jest firefox?) nie dodano nowych...
skinów!

No szkoda, jakieś nowe przydałyby się, ja i tak mam ten biały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować