Zaloguj się, aby obserwować  
Rupiec

Twierdza Krzyżowiec

71 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 12:49, Bimbermistrz napisał:

Ja mam mały problem z Krzyżowcem (z Warchesta). Otóż klatki z psami nie mają opcji "Wypuścić
psy!" (a jest ona dostępna w zwykłej Twierdzy).



Z tego co pamiętam to psy same wychodzą jak się wróg do nich zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:57, Łukasz090 napisał:

> Ja mam mały problem z Krzyżowcem (z Warchesta). Otóż klatki z psami nie mają opcji "Wypuścić

> psy!" (a jest ona dostępna w zwykłej Twierdzy).


Z tego co pamiętam to psy same wychodzą jak się wróg do nich zbliża.

no, potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zagrać z kolegą na multiplayer ale jak wpisuje jego ip to w szukanie sesji nic sie nei pojawia jak się podączyć ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:27, lukase napisał:

Chcę zagrać z kolegą na multiplayer ale jak wpisuje jego ip to w szukanie sesji nic sie
nei pojawia jak się podączyć ?>


A obaj macie zewnętrzne IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:35, lukase napisał:

a co to zewnętrzne ip?


Jeśli masz internet dzielony (na przykład w sieci osiedlowej), to nie posiadasz zewnętrznego IP, co za tym idzie nie można pograć bezpośrednio przez sieć.
Ale piszesz, że korzystacie z Hamachi, a program ten generuje swoje numery IP i tworzy wirtualną sieć, więc powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak zagrać przez internet opiszcie wszystko po kolei bo już sie pogubiłem On ma stworzyc pokoj a ja wpisac jego ip czy on nie ma nic robic a ja wpisac ip czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Ja jestem kolega Lukasa.A wiec problem w tym ze nie mozemy sie polaczyc.Probowalismy przez Hamachi bez rezultatu jesli Walgierz masz Skype dodaj mnie Matih1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:57, Matis9506 napisał:

Czesc.Ja jestem kolega Lukasa.A wiec problem w tym ze nie mozemy sie polaczyc.Probowalismy
przez Hamachi bez rezultatu jesli Walgierz masz Skype dodaj mnie Matih1995


Uhm, ja używałem GameSpy, bezproblemowo łączyłem się z każdym. Macie oryginalne gry? I jeszcze jedno, każda kopia przypada na jednego z Was, tj. np. jeśli lukase pożyczył Ci Twierdzę, i wy gracie na jednej i tej samej raczej się nie połączycie. I sprawdźcie, czy aby na pewno macie identyczne wersje gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba grac na orginalnej wersji Twierdzy ? Ja pamietam gralem z kolega na piratach.I wszystko dzialalo bez zadnych problemow i programow pomocniczych.Lukase pozyczyl mi swoja twierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:10, Matis9506 napisał:

To trzeba grac na orginalnej wersji Twierdzy ? Ja pamietam gralem z kolega na piratach.I
wszystko dzialalo bez zadnych problemow i programow pomocniczych.Lukase pozyczyl mi swoja
twierdze.


U, nieładnie, pirata mamy kolejnego. Szybka odpowiedź? Leć do pobliskiego sklepu z grami i kup WŁASNĄ, ORYGINALNĄ kopie gry! Inaczej nie pogracie. A wersje obowiązkowo takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:17, Jaki Ganh1 napisał:

> To trzeba grac na orginalnej wersji Twierdzy ? Ja pamietam gralem z kolega na piratach.I

> wszystko dzialalo bez zadnych problemow i programow pomocniczych.Lukase pozyczyl
mi swoja
> twierdze.

U, nieładnie, pirata mamy kolejnego. Szybka odpowiedź? Leć do pobliskiego sklepu z grami
i kup WŁASNĄ, ORYGINALNĄ kopie gry! Inaczej nie pogracie. A wersje obowiązkowo takie
same.


Ok,kupie chodz nie znam czlowieka ktory nie ma chodz jednej przepalonej gry.Nie jestem debilem zeby rzucac kasa jak idiota i kupowac gry za 100 zl+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:10, Matis9506 napisał:

To trzeba grac na orginalnej wersji Twierdzy ? Ja pamietam gralem z kolega na piratach.I
wszystko dzialalo bez zadnych problemow i programow pomocniczych.Lukase pozyczyl mi swoja
twierdze.


Piratom machamy białymi chusteczkami. Papa.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować