Zaloguj się, aby obserwować  
bojanzaw

God of War: Chains of Olympus - temat ogólny

86 postów w tym temacie

Nie ma takiego tematu (o dziwo), więc zakładam ;) Trzeba przyznać, że wersja PSPkowa "Boga Wojny" zmiażdży wszystkie inne produkcje zapowiedziane na handheldy. jRPGi i inne dziwactwa nie dorastają tej grze do pięt :)

Oto krótki opis:
God of War: Chains of Olympus to pierwsza edycja serii God of War przeznaczona dla przenośnej konsoli PSP. Program podobnie jak poprzednie części opowiada historię potężnego wojownika o imieniu Kratos.

Nasz bohater po pokonaniu boga wojny - Aresa, zostaje wezwany do służby bogom Olimpu. Będąc na ich usługach walczy z wieloma okrutnymi, mitycznymi potworami oraz tysiącami pomniejszych oponentów. Aby zwyciężyć w obliczu przeważających sił wroga Kratos wykorzystuje wiele niezwykłych rodzajów broni oraz moce specjalne, otrzymane od bogów.

God of War: Chains of Olympus to niezwykle brutalna gra, a co za tym idzie przeznaczona jest jedynie dla dorosłych graczy. Oprawa audio-wizualna programu jest szczegółowa i w pełni wykorzystuje możliwości konsoli PSP.

Źródło: www.miastogier.pl

Od siebie dodam, że premiera została zapowiedziana na 4 marca 2008r. Demo gry, jak wiadomo, jest jak na razie na UMD i zostało wypuszczone jedynie w USA. Pozostaje czekać na demko do ściągnięcia :) Oby jak najszybciej ujrzało światło dzienne...

Spojlerowaty developer''s demo walkthrough :P
http://dl.blasteroids.com/download/77cc1eb837037c111d732833a056cf0b/4708bc89/movie/t_godwarchainsofolympus_dev_wt.mov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przenośnych wersjach GTA i Tekkena zapowiada się kolejny killer na PSP. Grafika na screenach i trailerach miażdży, a o poziom gameplay''u martwić się chyba nie musimy, bo grę robi bardzo doświadczona ekipa, która na pewno nie skopie tego projektu. Szkoda tylko, że na premierę przyjdzie nam poczekać aż do następnego roku :/ Jednak już teraz jedno jest pewne: dla tej gry warto będzie kupić PlayStation Portable :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam ze link nie dziala :) gra bedzie miazdzaca.Zmiecie wszystko na PSP.System-seller.Kto nie bedzie chcial posiekac Kratosem kilka hydr przed szkola w autobusie ?:P Czekac na demo na Sticka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 17:10, jackass napisał:

od siebie dodam ze link nie dziala :) gra bedzie miazdzaca.Zmiecie wszystko na PSP.System-seller.Kto
nie bedzie chcial posiekac Kratosem kilka hydr przed szkola w autobusie ?:P Czekac na demo
na Sticka


A spróbuj Zapisz plik docelowy jako. Ja jak klikam, to otwiera mi się nowe okno i odtwarza w QuickTime ;) A co do sprzedaży, to na pewno wzrośnie sprzedaż samej konsoli ^^

Edit:
Jeśli nadal nie działa, to zapraszam tu -> http://youtube.com/watch?v=ze0DN9pVrcE - musi zadziałać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo jest dostepne co prawda nieoficialnie ale to nie jest finalna wersja gry za ktora developer zazyczy sobie zapewne 199 zł wiec pozwolilem sobie pobrac demo, i powiem wam ze gra wymiata , myslalem ze nic lepszego od tekkena nie zobacze, tak myslalem do dzis jak odpalilem demo, gra jest niesamowita, grafika powala na kolana, ze tez wczesniej nie bylo takich produkcji. demo przeszedłem 3 razy tak mi sie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:58, danzelmario napisał:

demo jest dostepne co prawda nieoficialnie ale to nie jest finalna wersja gry za ktora developer
zazyczy sobie zapewne 199 zł wiec pozwolilem sobie pobrac demo, i powiem wam ze gra wymiata
, myslalem ze nic lepszego od tekkena nie zobacze, tak myslalem do dzis jak odpalilem demo,
gra jest niesamowita, grafika powala na kolana, ze tez wczesniej nie bylo takich produkcji.
demo przeszedłem 3 razy tak mi sie spodobało.


Czego innego można się było spodziewać po GoWie ^^ Ja jutro zacznę siekać :DDD Nie chce mi się czekać na oficjalne demko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:38, bojanzaw napisał:

Czego innego można się było spodziewać po GoWie ^^ Ja jutro zacznę siekać :DDD Nie chce mi
się czekać na oficjalne demko :/

pewnie, ja sciagnalem bo to w koncu demo!!! mowie ci gra wymiata na MAXA! i grywalnie i graficznie tym bardziej, to zdecydowanie najladniejsza gra na Piespi- dodam ze jako jedyna wykorzystuje procesor 333 mhz a jak by nie patrzec jest to 50% wiecej mocy w stosunku do poprzednich gier ktore w wiekszosci wykorzystywały procesor 222.. to tak jak by w pc porównac grafike far cry i crysis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:33, danzelmario napisał:

pewnie, ja sciagnalem bo to w koncu demo!!! mowie ci gra wymiata na MAXA! i grywalnie i graficznie
tym bardziej, to zdecydowanie najladniejsza gra na Piespi- dodam ze jako jedyna wykorzystuje
procesor 333 mhz a jak by nie patrzec jest to 50% wiecej mocy w stosunku do poprzednich gier
ktore w wiekszosci wykorzystywały procesor 222.. to tak jak by w pc porównac grafike far cry
i crysis:)


:D Ponoć gierka w ogóle nie zacina. Niby cały czas płynnie chodzi. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:36, bojanzaw napisał:

:D Ponoć gierka w ogóle nie zacina. Niby cały czas płynnie chodzi. To prawda?

szczerze? podczas wykonywania ciosu(kombinacja L + kwadrat wcisniety + duzo przeciwników) gra lekko jak by zwalniała ale to jedyny moment, tako to działa miodnie :) zobaczysz jak pograsz, gra jest wyrąbista. podoba mi sie sposob pokonywania bossów :)
widziales filmy? chcesz moge nagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem, że po Tekkenie : DR więcej się z Handhelda Sony nie da wycisnąć. Ale jak zobaczyłem demo GoW:CoL, to oniemiałem z wrażenia. Śmiem twierdzić, że grafika niewiele różni się od tej, którą mogliśmy oglądać na PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:58, danzelmario napisał:

> :D Ponoć gierka w ogóle nie zacina. Niby cały czas płynnie chodzi. To prawda?
szczerze? podczas wykonywania ciosu(kombinacja L + kwadrat wcisniety + duzo przeciwników) gra
lekko jak by zwalniała ale to jedyny moment, tako to działa miodnie :) zobaczysz jak pograsz,
gra jest wyrąbista. podoba mi sie sposob pokonywania bossów :)
widziales filmy? chcesz moge nagrac.


Widziałem developer''s walkthrough :) Aż się nie mogę doczekać jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:36, Firaxo napisał:

Szczerze mówiąc myślałem, że po Tekkenie : DR więcej się z Handhelda Sony nie da wycisnąć.
Ale jak zobaczyłem demo GoW:CoL, to oniemiałem z wrażenia. Śmiem twierdzić, że grafika niewiele
różni się od tej, którą mogliśmy oglądać na PS2 :)


Oglądałem wywiady z twórcami i jeden z nich powiedział, że God of War jeszcze nie wykorzystuje pełnej mocy PSP. O ile dobrze usłyszałem. Jeśli tak, to nie zdziwię się jak ujrzymy grafikę pokroju PS2 ^^

Co do wydawania gry przez CDP. Szczerze w to wątpię. Sony Polska jest dystrybutorem gier w Polsce, więc CDP tu nie ma nic do gadania raczej. Ale pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Widziałem developer''s walkthrough :) Aż się nie mogę doczekać jutra :D
gwarantuje ze przejdziesz demo co najmniej 3 razy :) ja zaraz przed snem jeszcze raz przejde :) bo gra jest wypasiona. a tekken naprawde sie chowa przy tym. mysle ze z psp mozna jeszcze wiecej wycisnac :)

Dnia 19.10.2007 o 22:44, bojanzaw napisał:

Oglądałem wywiady z twórcami i jeden z nich powiedział, że God of War jeszcze nie wykorzystuje
pełnej mocy PSP.

ciekawe.. skoro demo juz troszke tnie(tzn no jest to niemalze niewidocznie i nie przeszkadza) jak mamy duzo przeciwników:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:48, danzelmario napisał:

>Widziałem developer''s walkthrough :) Aż się nie mogę doczekać jutra :D
gwarantuje ze przejdziesz demo co najmniej 3 razy :) ja zaraz przed snem jeszcze raz przejde
:) bo gra jest wypasiona. a tekken naprawde sie chowa przy tym. mysle ze z psp mozna jeszcze
wiecej wycisnac :)
> Oglądałem wywiady z twórcami i jeden z nich powiedział, że God of War jeszcze nie wykorzystuje

> pełnej mocy PSP.
ciekawe.. skoro demo juz troszke tnie(tzn no jest to niemalze niewidocznie i nie przeszkadza)
jak mamy duzo przeciwników:P


No wiesz, wszystko można jakoś zoptymalizować. Będzie się prezentować świetnie (pewnie jakieś złudzenie ;P) i będzie płynnie chodzić. Na razie najlepszą grą będzie God of War: Chains of Olympus i nie sądzę, że jakakolwiek gra na handheldy miałaby ją wyprzedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 22:54, bojanzaw napisał:

No wiesz, wszystko można jakoś zoptymalizować.

ja nie mowie ze jest zle :). dziala dobrze. nie oczekuje niczego wiecej.
>Będzie się prezentować świetnie (pewnie jakieś

Dnia 19.10.2007 o 22:54, bojanzaw napisał:

złudzenie ;P) i będzie płynnie chodzić. Na razie najlepszą grą będzie God of War: Chains of
Olympus i nie sądzę, że jakakolwiek gra na handheldy miałaby ją wyprzedzić :)

fakt.. w dobie tzw crapów i marnych konwersji ciezko bedzie przegonic te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 20:38, bojanzaw napisał:

Czego innego można się było spodziewać po GoWie ^^ Ja jutro zacznę siekać :DDD Nie chce mi
się czekać na oficjalne demko :/

i co grales? demo duzo nie zajmuje. 300 mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:16, danzelmario napisał:


> Czego innego można się było spodziewać po GoWie ^^ Ja jutro zacznę siekać :DDD Nie chce
mi
> się czekać na oficjalne demko :/
i co grales? demo duzo nie zajmuje. 300 mega :)


Ściągnąłem i jak już koniec rozpakowywania, to pisze, że plik jest uszkodzony ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh jak ja żałuję, że Chains of Olympus nie będzie na PS2. Ale chociaż może znajdę pretekst żeby sobie w końcu zafundować PSP :). Jeżeli ta część będzie miała tę moc co poprzedniczki to już dzisiaj mogę powiedzieć, że to jest hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować