Zaloguj się, aby obserwować  
HYX

Mój pierwszy raz / Jeszcze nigdy... [m]

206 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 22:43, Azrathel napisał:

no właśnie - metoda "ze mną się nie napijesz" jest w 100% skuteczna.
widać, że twoi kumple nie mają talentu dyplomatycznego.
;)


I chwała im za to że nie mają pojęcia o dyplomacji :D..nie chcę się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie skakałem na spadochronie , nigdy nie zawstydziłem moją ''wiązanką'' sierżanta U.S. Marines :D .


P.S.
Dresa też bym chciał kiedyś stłuc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:54, tread71 napisał:

P.S.
Dresa też bym chciał kiedyś stłuc ;]

Czy to nie za duże uogólnienie? Jakbym wyszedł na miasto w dresach to byś mnie stłukł? Ej, weź nie...:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:54, tread71 napisał:

nigdy nie zawstydziłem moją ''wiązanką'' sierżanta U.S. Marines :D .

eee, to słaby jesteś ;)
nie takie rzeczy się robiło, jak sprawdzian nie poszedł Jak Należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak ! *


*
Pod warunkiem, że masz wymiary 2 na 2, budowę ciała typu '' korpus z zaślepką'' , masz na karku ( jeśli jeszcze masz kark x] ) wielki pozłacany tombakiem łańcuch z aluminium, swoje życie towarzyskie prowadzisz na siłowni i nie potrafisz ułożyć zdania bez jednej łacińskiej [l]krzywej[/l] ;]

Aha, jeszcze jedno. Ja musiałbym mieć, powiedzmy, drugi, trzeci dan w taekwondo, bo drechy zwykle chodzą stadami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:00, Azrathel napisał:

eee, to słaby jesteś ;)
nie takie rzeczy się robiło, jak sprawdzian nie poszedł Jak Należy ;)


Wiem, że nie ma się czym chwalić, ale kiedyś, jak się naprawdę mocno wkurzyłem to ''poleciałem'' wiązkę na bite dwie minuty bez jednego powtórzenia ;] ( Kumpel mierzył z ukrycia czas - wkurzył mnie, bo wiedział, że odpowiednio potraktowany mam implikację do tego typu czynów i chciał sprawdzić jak długo będę klął ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uprawialem seksu z dwoma kobietami naraz ;P Nigdy nie gralem w WoW ( i kurde nie zagram!)
A "moj pierwszy raz?" No raz w zyciu to skoczylem na bungee- bylo w pyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:03, tread71 napisał:

Aha, jeszcze jedno. Ja musiałbym mieć, powiedzmy, drugi, trzeci dan w taekwondo, bo drechy
zwykle chodzą stadami ;]

Nawet pan Lee nie dał by drechom rady, to tylko taki montaż na filmie :). Prawdziwa siła to w kupie siła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby prawda, ale widziałem w akcji mistrza świata w taekwondo ( na treningu rzecz jasna ) ( ma tylko czarny pas - bez żadnego dan ) - koleś chodzi do mojej szkoły ( ciężkie do uwierzenia, ale tak ;] ) . Nigdy nie widziałem, żeby ktoś kopał tak szybko i z taką siłą - mimo tego że trzymasz ochronną matę grubości 30cm a obok ciebie stoi jeszcze ktoś to lecisz na 7 metrów do tyłu ( na prawdę tyle ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy w życiu nie miałem nagrody na koniec ukończenia szkoły, nawet w podstawówce... wtedy miałem zachowanie dobre, a nie bardzo dobre - takie było wymagane do nagrody. Teraz jest bardzo ciężko ponieważ jestem w liceum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:14, tread71 napisał:

Niby prawda, ale widziałem w akcji mistrza świata w taekwondo ( na treningu rzecz jasna ) (
ma tylko czarny pas - bez żadnego dan ) - koleś chodzi do mojej szkoły ( ciężkie do uwierzenia,
ale tak ;] ) . Nigdy nie widziałem, żeby ktoś kopał tak szybko i z taką siłą - mimo tego że
trzymasz ochronną matę grubości 30cm a obok ciebie stoi jeszcze ktoś to lecisz na 7 metrów
do tyłu ( na prawdę tyle ) .

Wiesz moj znajomy(i) maja chyba juz czarne pasy jedne jest wicemistrzem polski a drugi wicemistrzem swiata(czy tam 3miejsce) K.Kucharski i K.Jurczyk... tyle ze oni te tytuły wywalczyli uderzajac w 80 przypadków pięsciami i tora-jopem(kij wie jak to sie powinno pisac) który ładnie ogłusza... wiec dla mnie ta dyscyplina jest elkko spalona przez to ze mozn wygrac uzywajac 2 podstawowych ciosów rękami, nie mówie ze oni nic nie umieją ale taka prawda trener na treningu "Ty walczysz z jurczykiem" a ty idz po apteczke... :D wiec są ludzie i ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 20:50, MonkOfWar napisał:

Ja mogę się dołączyć. Jeszcze nie umarłem. Hmmm. I jakoś dziwnym trafem-nie mam ochoty:)!
A co jeszcze? Się nie całowałem <ROTFL>! Hje, hje, hje... Muahahaha!

gratuluję dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 09:06, dark raziel napisał:

gratuluję dobrego samopoczucia :)


Zastanawia mnie, w jakim celu odpisałeś na posta sprzed ponad roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce nigdy nie grałem w World of Warcraft i nie jeździłem na desce surfingowej :)

Krzaczek 1====>Ja backflipa nauczyłem się robić jakiś miesiąc temu... Teraz ucze się niebezpiecznego tricku - Japan Air :). A rok temu jeszcze nawet nie umiałem skakać (robić ollie) na desce :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:03, MonkOfWar napisał:

> gratuluję dobrego samopoczucia :)

Zastanawia mnie, w jakim celu odpisałeś na posta sprzed ponad roku?

o, przepraszam, nie patrzyłem na datę - myślałem, że to aktualny temat.

Ja marzę o locie samolotem(w poprzednie wakacje miałem taka możliwość za free, ale egzamin akurat miałem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować