Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

100 gier na WiiWare!

18 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 10:45, Sebat1 napisał:

Gry o pokemonach ciągle opłaca się robić? Kto to jeszcze kupuje... chyba tylko Japończycy są
do tego zdolni.

Pokemon Diamond/Pearl na NDS jest absolutnie fenomenalną grą i będę ją polecał każdemu do znudzenia. Nieważne czy ma 5, czy 105 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rusza mnie ten news, trzeba poczekać i zobaczyć jak to będzie wyglądać.. jestem raczej sceptykiem co do tematu rozpowszechniania gier przez internet, wole wersje pudełkowe i wielu sie ze mną zgodzi, chyba zdecydowana większość.. takie moje zdanie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry wymienione w newsie to jedne z najlepszych serii gier w histori. Przede wszystkim Japończycy wpadną w szał zakupów, ale też i prawdziwi wyjadacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem całym sercem za Wii ;-). Ta konsola ma niesamowity potencjał, który wkrótce, przynajmniej w części, zostanie pokazany. Chociażby przez Super Mario Galaxy. Ta gra też pokaże, że na Wii mogą powstawać naprawdę piękne gry. Zresztą, przecież to dopiero pierwszy rok istnienia konsoli na rynku. Nie spodziewajmy się cudów. Jeszcze na żadnej konsoli na początku gry nie powalały grafiką.
A poza tym - z chęcią bym napisał jakąś gierkę na Wii ;-). Zabawa pilotem jest niesamowita :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować