Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Braci: Na linii frontu już za tydzień!

23 postów w tym temacie

Szkoda że nie mam aktualnie kasy... a tak czekałem na tą produkcję :/ Po drodze wpadł mi w ręce EK World in Conflict no i jeszcze EK Wiedźmina :) CoH musi poczekać. A szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kupię teraz znaczy za 2 miesiące AoE TaD :D bo kosztuje 39.99 zł i FIFA MANAGER 08 ;]

CoH''a kupie jak przejdę podstawkę która jest zarąbista a zarazem zarąbiście trudna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po roku czekania wreszcie jest! ( Bo muszę nadmienić, że gra mnie tak raz wciągnęła, że zacząłem grać w poniedziałek o 6.40 a skończyłem o 9.00, nie zauważyłem, że do szkoły trzeba iść xD). Teraz muszę poczekać do 18, odłożyć w kąt stertę podręczników, bo uczyć się nie trzeba i grać!! Ale ja chciałem EK ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli starczy mi kasy, po zakupie gier z serii Top Seller, to napewno zamówię sobie Kampanię Braci. Muszę przyznać że nawet lubię tego typu gry...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podstawka była spoko ciekawa kampania dobra wersja kinowa ale teraz to mam mieszane uczucia po pierwsze ten nowy patch 1.8 gb to trochę sporo a najlepsze,z że nie działa :( (przynajmniej u mnie ) ale wracając do opposing fronts to z tego co czytam na forum relic to gra ma sporo problemów a balans stron też nie najlepiej im wyszedł, do tego jest nowy system zabezpieczeń ( nie będę sie rozpisywał o co chodzi , jak ciekawi to zobaczcie oficjalne forum gry ) na zakończenie chcę podkreśli że jestem fanem gier relic/thq i nie mogę sie doczekac premiery gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:19, Furusu napisał:

No no już niedługo będzie można pobawić się tygryskami :D
A nawet jak na stand-alone''a drogi nie jest.

Cały trik polega na tym, że wszystkie tygrysy ma Wermacht z podstawowej wersji gry. Panzer Elite (nazwa jest co najmniej niestosowana - ktoś dobrze napisał, że powinno się to nazywać Grenadierzy Pancerni) z dobrych czołgów ma tylko pantery - nie produkuje się ich a dostarcza z drzewka dowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka jest cudowna, grałem w nią od roku i wciąż nie miałem dość. Teraz, wraz z nadejściem Opposing Fronts (Na linii frontu), mam mojej ukochanej gry jeszcze więcej!

Dla tych, którzy nie grali jeszcze w żadną odsłonę Company of Heroes:
- jeśli preferujecie tryb multiplayer radziłbym zacząć od podstawki - ze wszystkich czterech armii najłatwiejsza w opanowaniu jest armia amerykańska, trochę trudniejszy jest Wehrmacht - obie z podstawki. Brytyjczycy i Panzer Elite z OF dla nowego gracza są o wiele trudniejsze w opanowaniu, gdyż prezentują dwa skrajne style gry (odpowiednio: bardzo defensywny i bardzo agresywny) i można się zrazić stopniem skomplikowania. No, chyba że lubicie mocne wyzwania, hehe;
- jeśli wolicie zabawę w singlu - OF ma dwie odrębne kampanie dla Brytyjczyków i Panzer Elite, w odróżnieniu od podstawki, gdzie jest tylko kampania amerykańska (łącznie w OF jest więcej misji niż w vCoH).

A najlepiej kupcie obie!!! Dostaniecie pierwszorzędną zabawę i naprawdę intensywne wrażenia (pierwsza i jedyna gra, przy której dostawałem dreszczy:) na dziesiątki, jeśli nie setki (tak jak w moim przypadku, około 600) godzin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować