Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy projekt studia Bizarre będzie sequelem?

21 postów w tym temacie

Jeżeli wyjdzie z tego nowy Interstate, będzie to świetna wiadomość. Co prawda, część druga nie była zachwycająca, ale trzecia, biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości technologiczne, może być ciekawą produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde! Ten screen jest z tej gry?!? Ja cie kręce, kiedys mi się wydawało, że grafika tam była super a teraz.. hehe standardy sie zmieniają. Ehh stare dobre czasy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> deuser
Raczej za młody to naprawdę stara produkcja ;)
Ech... to była świetna gierka, chętnie bym do niej wrócił w nowym wydaniu. Byle by na X360, bo w to to tylko na dużym ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 10:30, deuser napisał:

Interstate.. nie grałem, może za stary już jestem ;) ja bym sobie życzył coś na wzór Gran Turismo
na PC :)


raczej za mlody :P to juz 10lat... jak ten czas leci :) Gralalo sie w ''76 i w Carmageddon''a na zmiane :] to byly czasy, juz ni ma takich gier ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interstate? Interstate?! INTERSTATE?!
W tamtych czasach, toć to była najbardziej wypaśna graficznie gra. :P
Imho też się świetnie grało. Jak przynajmniej utrzymają poziom, to po prostu będziemy mieli bardzo dobrą ścigałkę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bizarre dla Interstate. To są mistrzowie klasycznych gier wyścigowych i głupotą byłoby zaciąganie ich do innej produkcji - ja stawiam na kontynuację Metropolis Street Racer (jeśli prawa do tego tytułu ma Bizarre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, szczerze to wolę ''''normalne'''' samochodówki (ma się rozumieć: wyścigi lub rajdy prawdziwymi samochodami po autentycznych obiektach o ile to możliwe) od gier typu ''''wyścigi karabinem na masce'''', czy ''''rozwałek'''' (ogólnie rzecz biorąc zręcznościówek), poza wyjątkiem jakim jest FlatOut.
Na tę ''''pierwszą'''' grę wyścigową od Bizarre na pewno się skuszę. Jeżeli chodzi o tą ''''drugą'''', o ile będzie to kontynuacja Interstate lub samochodówka o innej tematyce, też zapewne kupię, bo gra od tego producenta aż nie może być zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować