Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis - Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

gram.pl

Miła niespodzianka dla czekających na Crysisa! W sklepie gram.pl pojawiła się bardzo ograniczona ilość egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej tej doskonale się zapowiadającej gry. Zainteresowanych zachęcamy do brania póki gorące! Cena - jedyne 139 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Crysis - Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no... cena kusząca:D I gra również. Wie ktoś kiedy premiera bo zapomniałem.
Nad Cysisem jeszcze pomyśle bo narazie ważny jest dla mnie tylko Wiedźmin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej lol jak klikam żeby zamówić to mnie wywala na strone główną sklepu gram, o co chodzi ? jak wpisuje w wyszukiwarce Crysis to jest tylko podstawowa wersja a EK niema ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi nie pójdzie, a w dodatku nie kupuję tak drogich gier. Tej więc też nie kupię. A tych dodatków w edycji kolekcjonerskiej według mnie dużo nie ma :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska od EA za 139 PLN. Nieźle...

Czy tylko u mnie link do Crysisa w sklepie przenosi na stronę główną ww. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde o0 o 17:38 pojawił się news, ja na strone weszlem o 17:45 i probowałem kliknąć żeby zamówić to mnie wywalalo na strone główną o 17:52 wreszcie wbilem na EK Crysisa i patrze a tu nakład wyczerpany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze EK dość uboga, więc kupie podstawkę. Po drugie nakład już został wyczerpany, więc nie ma co robić sobie nadzieji...:/ Zdecyduję się na EK World in Conflict- znacznie lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować