Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis - Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 13:33, Irc100 napisał:

No bo to nie CDP robi....


Wiem o tym, ale zauważ jakie to dziwne. Jak dotąd nie spotkałem się nigdy, aby jakiekolwiek firmy tak dbały o EK, jak polscy dystrybutorzy. Dziwi mnie, że EA nie troszczy się o to, aby sprzedawać takie ekskluzywniejsze zestawy, bo przecież kogo jak kogo, ale Elektroników na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąpe jak wszystkie inne gry CDP :P Wszystkie gry EA są skąpo wydane :P ale nie wiem po co marudzić i porównywać do Wiedźka. Crysis ma być fajnym FPS a Wiedźmin RPG. Poza co to za porównywanie EK?! Gdyby to kosztowało tyle samo co Wiedźmina to wtedy można byłoby się wkurzyć, a jak jest 60 dyszek tańsze to co tu powiedzieć :P
W porównaniu do wersji to dużo dodali (jak na EA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:40, Mychaa napisał:

Gra jeszcze się nie sprzedała na gramie, a już można ją licytować na allegro :)
To będzie dostępna ta wizualizacja czy raczej nie ma co na to liczyć?


Tak i to za 250 zł :P hahaha, współczuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj zawiodłem się.
myślałem że do takiej GRY jak Crysis będzie coś naprawde fajowskiego w EK !!
ale z drugiej strony ... hymmm ... co tu wrzucić do tej paczki ?? ;/
karabin ? neeee
strój ? haha dobre
może krzaczek z dżungli ? taa ;] wszyscy wiemy jaki (no może prawie wszyscy ;p)
już wiem !! "sterydy" aby gracz mógł wczuć się w rolę naszego super bohatera xD
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Mychaa, niestety Games For Windows straszy i zniechęca nawet do tak świetnie zapowiadającej się gry, mam nadzieję że Epic i wielu innych producentów przejrzy na oczy i porzuci ten program. Nvidia the way is meant to be played to bardzo dobry program ale te w stylu Games For WIndwos i inne tego typu powinno się tempić bo patrząc pod kątem większego przedziału czasu działają tylko na niekorzyść graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, co to ma być? Nierzadko zwykłe edycje innych gier mają większą zawartość :/ A do takich EK jak np. Company of Heroes, Medieval 2 Total War, Gothic 3, Wiedźmin czy wielu innych, ta gra nawet nie ma startu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:36, Luk Zombi napisał:

Phi, co to ma być? Nierzadko zwykłe edycje innych gier mają większą zawartość :/ A do takich
EK jak np. Company of Heroes, Medieval 2 Total War, Gothic 3, Wiedźmin czy wielu innych, ta
gra nawet nie ma startu....

Do COHa niema? A to ci dopiero... W COHu było tylko pudełko i jakieś słabe karty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:37, Be-Yacz napisał:

Do COHa niema? A to ci dopiero... W COHu było tylko pudełko i jakieś słabe karty ;/


Ale to pudełko było dość nietypowe jak na EK :D Ja uważam że to była bardzo dobra EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować