Zaloguj się, aby obserwować  
M-Pac

Formuła 1 - Forumowa gra

256 postów w tym temacie

Kwalifikacje rozpoczęte!Dopiero po 5 minutach pierwsi zawodnicy opuszczają boksy.Okrążenie rozpoczyna właśnie Marcin Kosnik,który miał na treningu fatalny wypadek.Dobry czas pierwszego sektora,w drugim trochę gorzej,trzeci przyzwoicie.Thomas Grant zjeżdża po świeży komplet opon.Zaczyna padać deszcz!Właśnie zakończyła się pierwsza sesja kwalifikacyjna.Odpada 4 zawodników-Grzegorz Rasiak,Rerut Molina,Marcin Wojtachnio i Thomas Grant.

Druga sesja przed momentem się zaczęła.Jako Pierwszy boksy opuszcza Jean Garant i jako pierwszy zakończył okrążenie.Cudowny czas Anglika!1:25:415 to nowy rekord trasy!Druga sesja zdominowana przez Jeana Garanta!
Odpada 3 najsłabszych czyli Ron Kawendish,Jean Pierre De La Laboutrix i Budepinio Bernando!


Rozpoczęli trzecią sesje.Czterech najlepszych kierowców wyjeżdża z Pit-Lane.SZOK!!!Silnik w samochodzie Vasiliego Petrowa eksplodował!!Fatalny weekend Ferrari!Zmiana silnika kosztuje przesuniecie na ostatnią pozycje!Koniec pasjonujących kwalifikacji!Znakomita Postawa Hondy owocuje pierwszą i drugą pozycje startową!

Pozycje na starcie do wyścigu o GP Australii:
1.Abas Aham
2.Marcin Kosnik
3.Jean Garant
4.Budepinio Bernando
5.Jean Pierre De La Laboutrix
6.Ron Kawendish
7.Thomas Grant
8.Marcin Wojtachnio
9.Rerut Molina
10.Grzegorz Rasiak
11.Vasili Petrow(kara za wymianę silnika)

No wyrobiłem się równo na 9:00 więc podałem wyniki:]
PS.Sorry za 3 posty pod rządz ale tak wyszło:P

20071021085609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ron Kawendish:
Tym razem nie poszło nie tylko mnie, ale także Jeanowi - odpadliśmy w pierwszej sesji. Cały weekend jest strasznie pomieszany - mieliśmy w ciągu dwóch dni roztrzaskany bolid, rekord trasy, wybuch bolidu, pech Ferrari i Hondę na pole position. Naprawdę dziwny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jean Pierre De La Laboutrix tuż po zakończeniu kwalifikacji:
"Jestem rozczarowany,że nie udało mi się awansować do ostatniej sesji kwalifikacyjnej. Wystartowaliśmy z ustawieniami,które sprawdziły się w 2 sesji treningowej,ale niestety nie przewidzieliśmy,że zacznie padać deszcz. Nadal jednak liczę na dobrą lokatę w wyścigu. Wraz z zespołem opracowaliśmy już taktykę,która mam nadzieję okaże się skuteczna,ale więcej nie mogę zdradzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szef teamu Honda Racing przed wyścigiem o GP Australii:
"Jestem bardzo uszczęśliwiony z wyniku ekipy w kwalifikacjach.Pierwsza pozycja Abas Aham i druga,zawodnik który dobrych 13 godzin temu wyszedł ze szpitala,Marcin Kosnik.Oby poszło nam tak dobrze w wyścigu"

Szef teamu Spyker F1
"Grzegorz w pierwszej sesji miał problem ze skrzynią biegów.10 czas to wszystko co mógł wykrztusić z samochodu.Miejmy nadzieję,że do wyścigu zdołamy rozwiązać ten problem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John Pluton o Thomasie Grancie,kierowcy Scuderia Ferrari:

"Thomas bardzo nas zaskoczył ponieważ bedzie jechał z szóstego miejsca.Oby poszło nam dobrze ponieważ mamy bardzo dobrych przeciwników"


i jeżeli można sie zapytać M-Paca : ile będzie odstępu czasowego między jednym GP a drugim GP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vasili Petrov: Dla telewizji publicznej w Rosji.

"Jestem bardzo rozczarowany i mam mieszane uczucia po wygranym treningu teraz eksploduje mi silnik mam nadzieje że mechanicy szybko naprawią błędy i będę mógł zdobywać punkty ku chwale Ferrari, Rosji i całej wschodniej części Europy!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:00, no-to-gramy napisał:

i jeżeli można sie zapytać M-Paca : ile będzie odstępu czasowego między jednym GP a drugim
GP ??

Możecie sami zdecydować.Mi jest objętnie chociaż najelpeij by było co 3-4 dni.
Pozdrawiam

EDIT:Po 13:00 jak wrócę z kościółka:)dam wyniki wyścigu.Powiem,że są spore niespodzianki i taktyka Renault się...za 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dublet Hondy w kwalifikacjach cieszmy mnie niezmiernie, szczególnie po wczorajszych zajściach. W czasie wyścigu mam zamiar pokusić się o coś jeszcze, bo nie ukrywam, że na początku sezonu wyłoni się lider teamu" - stwierdził Kosnik po kwalifikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy przed chwilą przejechali 6 testowych okrążeń przed wyścigiem(taki dodatek ode mnie).Wyjechali tylko trzej kierowcy.Vasili Petrow,który jeździł z nowym silnikiem,Thomas Grant,który nie wie czemu zajął 6 miejsce w kwalifikacjach i Budepinio Bernando,który skompromitował wczoraj Gazetę Wyborczą.Cała trójka uzyskiwała bardzo słabe czasy.
Petrow-1:33:526,Grant-1:34:089 oraz Budepinio Bernando-1:34:453.Na torze panują złe warunki;ciągle pada deszcz.Synoptycy przewidują ulewę na wyścig.

TV Sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V. Petrov na pytanie BCC czy jest lubi ścigać się w deszczu odpowiada:

" To mój debiut w formule 1 i chce wypaść jak najlepiej a jeżeli chodzi o deszcz to nie tylko ja będę w nim jechać tylko cała stawka więc szanse są wyrównane mamy ciekawą strategię na ten wyścig i mam nadzieje że stanę na podium mino 10 pozycji startowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.P. De La Laboutrix na antenie radia RFI:
" To mój pierwszy wyścig w Formule 1. Wcześniej ścigałem się w World Series By Renault,a w poprzednim sezonie byłem kierowcą testowym Renault F1 Team. Chciałbym wypaść bardzo dobrze,choć kwalifikacje nie do końca przebiegły po naszej myśli. Jednak tak jak już mówiłem mamy opracowaną taktykę na ten wyścig,a zapowiadane opady deszczu mogą nam tylko pomóc..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G. Rasiak: Jestem rozczarowany miejscem w kwalifikacjach. Po szumnych zapowiedziach jestem przedostatni. Mam nadzieje, ze w wyscigu trafie do punktowanej ósemki. Dziękuje zespołowi i gratuluje zwyciescy kwalifikacji Abasowi Ahamowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA bym proponował wyścig co tydzien - kwalifikacje sobota, wyscig niedziela, trening 1, wiecej zbedne. Praca, szkola, w tygodniu to nie wypali, radze robic weeckendy wyscigowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:42, szoszosz napisał:

JA bym proponował wyścig co tydzien - kwalifikacje sobota, wyscig niedziela, trening 1, wiecej
zbedne. Praca, szkola, w tygodniu to nie wypali, radze robic weeckendy wyscigowe

Popieram. Co tydzień tak jak w prawdziwej F1 co trzy dni to by było chyba za często.
No i ludzie zapisujcie się! Bo na GP Malezjii chcemy mieć już komplet!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze można to i ja się zapisuję:

1. Michael Awesome- USA
2. BMW Sauber
3.Malic Mc''Kyn
4. Wielki miłośnik samochodów, opanowany
5. Tor w Monaco
6. Alonso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 13:08, awesome napisał:

1. Michael Awesome- USA
2. BMW Sauber
3.Malic Mc''Kyn
4. Wielki miłośnik samochodów, opanowany
5. Tor w Monaco
6. Alonso

Musisz zmienic zespoł bo juz zajety jest BMW masz do wyboru Spyker,McLaren,Red Bull,Williams,Toyota,Prodrive,Super Aguri,Toro-Rosso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować