Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 22:24, PioMrex napisał:

> > kiedy w końcu będą wysyłane te dodatki bo w końcu nie wiem ????
>
> Od wtorku przyszłego (..)
Co podajesz daty jak sam SzaacH nie znana jaka jest data wysyłki dodatku, nigdzie nikt
z niebieski nie podał jaki "wtorek", wcale nie musi to być następny tylko ten, nie powtarzaj
wątpliwych informacji. NIE MA USTALONEJ DATY należy zadzwonić do BOKa jutro jak najszybciej!!!


FAQ zrobiony przez Wojmana

Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, poczawszy od najblizszego wtorku.

a tutaj napisane przez Tuddrussel :

witam,

wysylka dotyczy gry - czyli pakietu, ktory umieszczony jest powyzej na zdjeciach (za wyjatkiem gramowego rekawa, ktory jest w edycji gramowej podstawowej).
- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz koszt.
- mozliwosc laczenia i wysylki calosci, prosimy o bezposredni kontakt z nami w poniedzialek (mailem lub telefonicznie).


Wiec jednak takie info było :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to wszytko co jest w tej gramowej wersji to jest też w edycji kolekcjonerskiej? Chodzi mi o te dodatki co ich w półkowo-sklepowych wersjach nie będzie ;) czyli opowiadanie, instrukcja, poradnik w kolorze i jakieś etui - takie pierdółki małe a niby cieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:26, Adikarius napisał:

cieszcie sie ze w ogole otrzymacie gre:pp

Zamów grę w sklepie, dostaniesz płytę w siateczce z karteczką " ciesz się że wogóle dostałeś grę " ;] przyjemnie by ci było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:26, Adikarius napisał:

cieszcie sie ze w ogole otrzymacie gre:pp


nikt niczego ne otrzymuję za darmo, tylko płaci i to ciężką kasę a to do czegoś sprzedajacego zobowiazuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK

Zmykam na dziś. Jutro kolejna porcja informacji. Na pewno optymistycznych :)
Korzystam z pożyczonego lapka bo kilka dni temu spalił mi sie w kompie zasilacz i dalej płyta główna :/

do jutra zatem.

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za roznica czy w calosci czy nie, bo nie rozumiem troche?
Oczywiscie nie mowie o tych co na allegro sprzedaja, ale dla zwyklego fana?
Ja tam w pierwszej kolejnosci czekam na gre a nie na dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:28, Lerten napisał:

Napisałem, że musi poczekać do jutra. Czytaj całość wypowiedzi, zanim zaczniesz komentować.

Wiem co napisałeś, jednak na samym początku podałeś jako datę "wtorek przyszły" i tego się czepiam, niepotrzebnie to podałeś bo na stan obecny jest to informacja nieprawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:34, donaan napisał:

Wg mnie słowo najbliższy nie jest synonimem następnego :), z czego wynika że będą wysyłane
od tego wtorku.


Kiedy w pracy kierownik mowi w poniedzialek, ze chcialby, zebym cos zrobil w srode to ja sie go nie pytam o ktora srode chodzi, bo wiadomo, ze o najblizsza. Jesli wiec Tudd w niedziele mowi, ze brakujace elementy EK beda rozsylane od wtorku oznacza to, ze te elementy beda rozsylane od najblizszego wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:33, SzaacH napisał:

Korzystam z pożyczonego lapka bo kilka dni temu spalił mi sie w kompie zasilacz i dalej płyta
główna :/


Uuuu... nic przyjemnego, wiem cos o tym. Od prawie roku nie mam kompa. W kazdym razie dzieki za rozwianie kilku watpliwosci oraz odpowiedzi na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:37, MightyBF napisał:

Co to za roznica czy w calosci czy nie, bo nie rozumiem troche?
Oczywiscie nie mowie o tych co na allegro sprzedaja, ale dla zwyklego fana?
Ja tam w pierwszej kolejnosci czekam na gre a nie na dodatki...


Bo to jak z prezentem :P podniecenie zachwyt itd. a później zachwyt grą itd. a tak ?? sama gra 50% miej zachwytu :> dla tego wole poczekać kilka dni by mieć satysfakcje z dobrego prezentu :P.

To jak z ferrari tylko czerwone :P inne kolory nie dają takiej przyjemności :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:31, TTBoS napisał:

FAQ zrobiony przez Wojmana

Kiedy dostane dodatki z EK Wiedzmina?
Dodatki beda rozsylane sukcesywnie, poczawszy od najblizszego wtorku.

a tutaj napisane przez Tuddrussel :
witam,
wysylka dotyczy gry - czyli pakietu, ktory umieszczony jest powyzej na zdjeciach (za wyjatkiem
gramowego rekawa, ktory jest w edycji gramowej podstawowej).
- pozostale elementy (wszystkie w jednej przesylce), wysylamy sukcesywnie od wtorku na nasz
koszt.

Wiec jednak takie info było :P ;]

Nie! to Wojman sobie wydedukował (jak wróżenie z fusów), że w przyszły! jak widzisz Tuddrussel nie podał jaki wtorek!!!
Więc nie powielaj tej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:43, PioMrex napisał:

Nie! to Wojman sobie wydedukował (jak wróżenie z fusów), że w przyszły!


A ja caly czas myslalem, ze wydedukowalem, ze od najblizszego wtorku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, chwila już sie zapętliłem, czyli ktoś źle interpretuje twój najbliższy wtorek jako 30X i próbuje mi wmówić, ze to ty podałeś datę 30X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że zamówiłem dzisiaj podstawową edycję i już w środę będę miał Wiedźmina :)) Tylko teraz trzeba czekać i testować czy rzeczywiście optymalizacja gry jest tak świetna jak zapowiadali to członkowie ekipy CDPR :))

P.S: Według mnie gramowa edycja Wiedźmina jest naprawdę bogata jak za 79,90 zł i ba powiem więcej nie wiele się różni od kolekcjonerskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:43, PioMrex napisał:

Nie! to Wojman sobie wydedukował (jak wróżenie z fusów), że w przyszły! jak widzisz Tuddrussel
nie podał jaki wtorek!!!
Więc nie powielaj tej informacji


LoL czy ja pisze że przyszły ?? mowie i podkreślam że od najbliższego....
zalecam kawę bo coś z czytaniem jest nie tak w twoim przypadku ;s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:45, PioMrex napisał:

A jaki jest najbliższy wtorek? Podpowiem 23.X a nie 30.X, lepiej napisz w FAQ, że data zostanie
podana, a jak komuś zależy na innym sposobie wysyłki to niech dzwoni do BOKu z rana (10.00).


Ad. dopisania daty - nie ma problemu. Dopisze jak obejrze wyniki wyborow. Ad. dzwonienia do DOKu - ta informacja w FAQu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:46, TTBoS napisał:

LoL czy ja pisze że przyszły ?? mowie i podkreślam że od najbliższego....
zalecam kawę bo coś z czytaniem jest nie tak w twoim przypadku ;s.

Tak, przyznam już się pogubiłem, czepiam się tych co podają datę 30.X, jako datę wysyłki i powołują się na Wojmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:45, PioMrex napisał:

Ufff, chwila już sie zapętliłem, czyli ktoś źle interpretuje twój najbliższy wtorek jako 30X
i próbuje mi wmówić, ze to ty podałeś datę 30X.


Jesli dla kogos wtorek 23 X jest 30 X to ja nic nie poradze. :) Majc na mysli pojecie "od najblizszego wtorku" mam na mysli najblizszy wtorek czyli 23 X. Tak wynika z odpowiedzi Tudda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować