Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Wg informacji telefonicznej elementy z EK będą wysyłane na początku UWAGA! przyszłego tygodnia (nie teraz) i UWAGA! nie do wszystkich! Niektórzy dostaną je jeszcze później! A inni jeszcze później!

Bardzo ciekawi mnie kiedy będę miał pieniądze zapłacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to są kpiny, właśnie zadzwoniłem do DOK-u, by mi wysłali cały komplet, a tu nie można już. :/ Po co opowiadają więc bajeczki, że jak zadzwoni się w poniedziałek to wszystko się załatwi? Może informacja o wysyłce bajerów z EK od wtorku też jest bajeczką? Na infolinii DOK-u powiedzieli mi, że na początku listopada dostanę całą resztę... Teraz się zastanwiam, czy po prostu nie odebrać EK i kupić ją w EMPiKU w czwartek, bo tam podobno mają już być i do tego będą dawać jeszcze dodatkowe gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no coz udalo mi sie wreszcie dodzwonic do DOK no coz gdzie bardzo "mila" pani poinformowala mnie ze i tak wszystkie gry zostana wydane kureirom najwczesniej 23 nie ma co liczyc na wczesniejsza dostawe.. i zebym sie nie martwil gre napewno otrzymam 24-25... nie trzyma mi sie to kupy ale coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już zaczynałem współczuć CDP i gram.pl, ale po tym co się teraz dzieje to znowu powraca mi jedno wielkie WTF?

Jestem ciekaw kiedy w końcu będzie jakieś oficjalne info w tej sprawie, bo miało być rano, a już mamy południe i nic.
Jeśli gry nie dostane jutro to będę mega wkur....zony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem okazale ten zestaw wygląda :D Coraz więcej wskazuje na to, że gra nie będzie przereklamowana i będzie to murowany hit przez DUŻE H :D
I oczywiście brawa za to dla całego CDP RED :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo to premiera jest 26? wiec gre powinienes otrzymac 24... mnie bardziej martwi to ze powiedziano mi 24 ALBO 25 bo 25 to stanowczo nie sa dwa dni przed premiera ...
Inna sprawa ze mam dziwne wrazenie ze ktos tu jest niedoinformowany albo klamie jak z nut:P
niebiescy mowia ze dodatki zostana wyslane "napewno przed 1 listopada" DOK ze najwczesniej w nastepnym tygodniu a moze i pozniej...
niebiescy mowia o mozliwosci otrzymania EK w calosci po premierze DOK mowi ze to nie mozliwe...
nie mowiac juz o tym ze niebiescy gwarantuja dostawe 2 dni przed premiera a DOK mowi "ok moze 24 a jak nie da rady to 25":P
Wiec moze ktos wreszcie powie nam kto ma racje i przestanie mydlic oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że duża część rzeczy które usłyszeliśmy wczoraj od niebieskich okzazała się dzisiaj nieprawdą...

Podobnie jak mtwarog rozważam "olanie" EK z gram.pl i próbę kupna w Empiku czy MM-podobnym sklepie. Mam nadzieję jednak, że ekipa CDP i gram.pl jakoś powstrzyma nie tylko mnie, ale pewnie jeszcze kilka osób przed podjęciem takiego kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xeoo no tak przed premiera :) ale obiecali 2 dni przed a teraz mówią może 24 a może 25 ;/ to tylko brzydko świadczy o organizacji i przygotowaniu Ekipy do wydania tak oczekiwanej gry jaką jest Wiedźmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:38, Sephirath napisał:

Jak na "wysyłkę 22.10" to moja paczka troszkę... ... Wprowadzono błędny numer przesyłki
... No, jakby nie istnieje :-)

A liczyłem, że być może nawet dziś wieczorem dojdzie :(


Zazwyczaj przy zamówieniu online dostaję trzy wiadomości. Pierwsza o złożeniu zamówienia, druga o jego opłaceniu i trzecia o wysyłce i dopiero po tej trzeciej można sprawdzać list przewozowy. A jeśli już to masz to kiszka XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 10:08, Długi18 napisał:

Więc kiedy wysyłają tego WIedźmina, bo mi pisze, że dzisiaj?

Tak, dziś wysyłają płyty (m.in. z grą) w pudełkach i wszystkie "papiry", jak w podstawowej edycji gramowej bez papierowego rękawa naciąganego na obwolutę.

Natomiast (jednak, niestety, wg. pani z BOKu) wysyłki reszty EKowych dodatków (koszulki, kary i inne duperele) rozpoczną się na "początku przyszłego tygodnia". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 12:24, Xeoo napisał:

niebiescy mowia o mozliwosci otrzymania EK w calosci po premierze DOK mowi ze to nie mozliwe...
nie mowiac juz o tym ze niebiescy gwarantuja dostawe 2 dni przed premiera a DOK mowi "ok moze
24 a jak nie da rady to 25":P
Wiec moze ktos wreszcie powie nam kto ma racje i przestanie mydlic oczy?

Czyli wszystko jasne znów dezorientacja... jednak wpadka za wpadką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, na paczkę poczekam (jeszcze Masterlink jej nie widzi, do wieczora pewnie pojawi się "przesyłka wchodząca do sortowni", innymi słowy jutro dojdzie. A jak nie to się zeźlę ;), ale mam pytanie.

Jak dostaniemy list przewozowy na gadgety, mailem? Nie no, pewnie tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath ja bym sie wpierw zastanawial CZY dostaniemy list przewozow. a tak w ogole nie wiem czy zauwazyliscie ale jutro jest dopiero 23 premiera jest 26 jesli sie nie myle wiec jesli paczka jutro nie dojdzie nie macie sie o co wkurzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować