Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Wiecie co... ale najbardziej mi się chce śmiać z ludzi którzy sprzedawali Edycje Kolekcjonerską na Allegro! Wzieli kasę za EK myśląc ze wszystko pajdzie z górki, a tu taka beka :D :D :D Bueheheh, dobrze im tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 12:49, Marko Pele napisał:

Bueheheh, dobrze im tak!


Czy jesteś w stanie w jakiś sensowny sposób wytłumaczyć, czemu ludzie sprzedający EK na allegro będą mieli problemy? :-)

Pytanie offtopowe dosyć, ale praktycznie cały temat jest już offtopowy po fali żalu, której nie dało się zmieścić w jednym topicu, a która przelewa się do każdego tematu mającego "Wiedźmin" albo "Witcher" w nazwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 12:49, Marko Pele napisał:

na Allegro! Wzieli kasę za EK myśląc ze wszystko pajdzie z górki, a tu taka beka :D :D :D Bueheheh,
dobrze im tak!


A gram.pl to co? nie wzieli kasy? to do piero poruta :-@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 12:56, Mistic napisał:

> Bueheheh, dobrze im tak!

Czy jesteś w stanie w jakiś sensowny sposób wytłumaczyć, czemu ludzie sprzedający EK na allegro
będą mieli problemy? :-)


Problem będzie polegał na tym że biorąc pieniądze za kolekcjonerki zobowiązali się dostarczyć je w komplecie (zupełnie tak samo jak gram.pl), a wiadomo już że nie dotrzymają tego. A mówiąc wprost, płacąc 200 zł za coś czego nie dostanę nie chciał bym za żadne skarby. CDP to CPD, ale pojedyncze jednostki żerujące na popularności gry to inna kategoria wagowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:01, Marko Pele napisał:

> > Bueheheh, dobrze im tak!
>
> Czy jesteś w stanie w jakiś sensowny sposób wytłumaczyć, czemu ludzie sprzedający EK na
allegro
> będą mieli problemy? :-)

Problem będzie polegał na tym że biorąc pieniądze za kolekcjonerki zobowiązali się dostarczyć
je w komplecie (zupełnie tak samo jak gram.pl), a wiadomo już że nie dotrzymają tego. A mówiąc
wprost, płacąc 200 zł za coś czego nie dostanę nie chciał bym za żadne skarby. CDP to CPD,
ale pojedyncze jednostki żerujące na popularności gry to inna kategoria wagowa.


A ja powiem, że mój kumpel sprzedał na allegro takie 2 edycje Wiedźmina, wyjaśnił wszystko tym ludziom i jakoś to zrozumieli, więc ludzie z allegro wcale nie mają z tym takiego problemu tak jak Ty to mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że dodatki będą rozesłane przed listopadem (ile przed...?), a pieniądze za pobraniem trzeba zapłacić przy pierwszej przesyłce, bo wtedy przyjdzie faktura... O żadnych gratyfikacjach z tytułu zamieszania nic nie wiadomo...

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 22 października 2007

Przewidywana data dostawy: 23 października 2007 - 24 października 2007

teraz tylko się modlić by dodatki dotarły przed 1 listopada ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka zawierająca gre została spakowana. Nadano jej już numer nadawczy,
w związku z tym nie ma możliwości wstrzymania jej doręczenia.
Pozostałe unikalne elementy Edycji Kolekcjonerskiej (spakowane w jednej
przesyłce) będą wysyłane sukcesywnie kurierem na początku przyszłego
tygodnia.
Za zaistniałą sytuację i powstałe opóźnienia najmocniej przepraszamy.

Pozdrawiam,
Z tego wynika ze cdp zrobił nas w totalnego balona ;], wysłałem maila wczoraj rano, to po *** było to info że można dostać wszystko na raz ?, chyba tym razem naprawdę nie będzie mnie w domu kiedy paczka dojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Skontaktowałem się w poniedziałek ale się spóźniłem.
Kit z tym, i tak teraz nauka, w przerwach tylko na SC mam czas, poczekam na drugą część potem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:06, BioZ napisał:

Kurde. Skontaktowałem się w poniedziałek ale się spóźniłem.
Kit z tym, i tak teraz nauka, w przerwach tylko na SC mam czas, poczekam na drugą część potem;).

Mi to wygląda następująco, maila dostałem wczoraj rano, odpowiedziałem zaraz potem, a dzisiaj mówią że nie można, chociaż było powiedziane ze w pon można: wniosek ? WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:05, donaan napisał:

Przesyłka zawierająca gre została spakowana. Nadano jej już numer nadawczy,
w związku z tym nie ma możliwości wstrzymania jej doręczenia.
Pozostałe unikalne elementy Edycji Kolekcjonerskiej (spakowane w jednej
przesyłce) będą wysyłane sukcesywnie kurierem na początku przyszłego
tygodnia.
Za zaistniałą sytuację i powstałe opóźnienia najmocniej przepraszamy.

Pozdrawiam,
Z tego wynika ze cdp zrobił nas w totalnego balona ;], wysłałem maila wczoraj rano, to po ***
było to info że można dostać wszystko na raz ?, chyba tym razem naprawdę nie będzie mnie w
domu kiedy paczka dojdzie..

Mistrzu ... wiesz ile wiary do nich pisało ;] przeczytaj dajmy na to 900 meili w jeden dzień i odpowiedz na nie . ;] Nie dziwie sie im ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować