Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 14:27, milten6 napisał:

... A wszystko w trosce o gracza ;). Miejmy nadzieję, że z AC będzie inaczej. Nieobecność podczas
prac dubbingowych, pana Boberka, już jest dużym plusem na korzyść AC. Nie wyobrażam sobie,
aby Altair przemówił głosem wspomnianego pana :).

@rafekx 12
Na razie takowych jeszcze nie ma. Są jedynie przypuszczenia :).

a jakie są przypuszczenia?:)odnośnie tych wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 14:27, milten6 napisał:

... A wszystko w trosce o gracza ;). Miejmy nadzieję, że z AC będzie inaczej. Nieobecność podczas
prac dubbingowych, pana Boberka, już jest dużym plusem na korzyść AC. Nie wyobrażam sobie,
aby Altair przemówił głosem wspomnianego pana :).

Kiedy Altair musi mieć męski oraz głos z taką lekką chrypą, a te studia dubbingowe (POLsKIE!) zawsze robią głosy bez żadnych "efektów"... Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:22, dambialko napisał:

> A tak skoro mowa o dubbingu. Czy zastanawialiście się, jak zrobili to Japończycy? :>

> http://www.ubisoft.co.jp/assassinscreed/download/movie_walkthrough02.html
Japończycy i AC... hehe....

i takie wymagania mają być na PC ??

ktoś wie dokładnie? Chem wiedzieć czy zmieniać kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:15, tylor napisał:

> > A tak skoro mowa o dubbingu. Czy zastanawialiście się, jak zrobili to Japończycy?
:>
>
> > http://www.ubisoft.co.jp/assassinscreed/download/movie_walkthrough02.html
> Japończycy i AC... hehe....
>
> i takie wymagania mają być na PC ??
>
ktoś wie dokładnie? Chem wiedzieć czy zmieniać kompa.


nie chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 21:20, dambialko napisał:

> > i takie wymagania mają być na PC ??
> >
> ktoś wie dokładnie? Chem wiedzieć czy zmieniać kompa.

nie chyba :D

dzięki za pocieszenie, ale chyba i tak trzeba zbierać na 1GB RAM plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:25, tylor napisał:


> > > i takie wymagania mają być na PC ??
> > >
> > ktoś wie dokładnie? Chem wiedzieć czy zmieniać kompa.
>
> nie chyba :D
dzięki za pocieszenie, ale chyba i tak trzeba zbierać na 1GB RAM plus


Zadanie domowe na dzis. Popatrz na screeny AC i screeny Crysis. Potem popatrz na wymagania Crysisa. I wyciagnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1GB to wystarczy mi na odpalenie AC.
@Mechu95 Hoho ! , a ty znajdź różnice pomiędzy Crysisem i Assassin''s Creed. AC ma ładną (bardzo) grafikę i grafika w AC mogła być o wiele lepsza o Crysisa , ale mało ludzi by ją odpaliło :P. Wiec zrobią mniejsze , ale i tak będzie pięknie. I wogóle co tu Crysis ma do rzeczy ??? I nie wiemy jaka grafika będzie na PC nieprawdaż ??? Konsola , a PC to dwie inne rzecz.Zresztą co Ci będę gadał wiesz co to konsola , a PC.Trzeba poczekać do Marca wtedy wszystko będzie jasne na co jest lepsze i wogóle to słyszałem , że na PC ma być więcej bajerów jakiś niż na konsole PS3 i X360. Pewno jakieś dodatki czy coś , ale fajnie tylko teraz do Marca.....
A którego marca ma być ? bo coś słyszałem , że gdzieś 15, 16 marca , wiecie coś na ten temat ? z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:35, dambialko napisał:

1GB to wystarczy mi na odpalenie AC.
@Mechu95 Hoho ! , a ty znajdź różnice pomiędzy Crysisem i Assassin''s Creed. AC ma ładną
(bardzo) grafikę i grafika w AC mogła być o wiele lepsza o Crysisa , ale mało ludzi by ją odpaliło
:P. Wiec zrobią mniejsze , ale i tak będzie pięknie. I wogóle co tu Crysis ma do rzeczy ???
I nie wiemy jaka grafika będzie na PC nieprawdaż ??? Konsola , a PC to dwie inne rzecz.Zresztą
co Ci będę gadał wiesz co to konsola , a PC.Trzeba poczekać do Marca wtedy wszystko będzie
jasne na co jest lepsze i wogóle to słyszałem , że na PC ma być więcej bajerów jakiś niż na
konsole PS3 i X360. Pewno jakieś dodatki czy coś , ale fajnie tylko teraz do Marca.....
A którego marca ma być ? bo coś słyszałem , że gdzieś 15, 16 marca , wiecie coś na ten temat
? z góry dzięki...


15 MARCA??? W Anglii ma byc 15 Lutego, o ile znowu nie przesuna premiery - niecale 2 tygodnie temu patrzylem i pisalo ze bedzie 2 lutego...

@melixsa
nikt nie potwierdzil ze w ogole beda dodatki...takie dodatki to na razie marzenia graczy, a nie cos potwierdzonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:38, Mechu95 napisał:

> 1GB to wystarczy mi na odpalenie AC.
> @Mechu95 Hoho ! , a ty znajdź różnice pomiędzy Crysisem i Assassin''s Creed. AC
ma ładną
> (bardzo) grafikę i grafika w AC mogła być o wiele lepsza o Crysisa , ale mało ludzi by
ją odpaliło
> :P. Wiec zrobią mniejsze , ale i tak będzie pięknie. I wogóle co tu Crysis ma do rzeczy
???
> I nie wiemy jaka grafika będzie na PC nieprawdaż ??? Konsola , a PC to dwie inne rzecz.Zresztą

> co Ci będę gadał wiesz co to konsola , a PC.Trzeba poczekać do Marca wtedy wszystko będzie

> jasne na co jest lepsze i wogóle to słyszałem , że na PC ma być więcej bajerów jakiś niż
na
> konsole PS3 i X360. Pewno jakieś dodatki czy coś , ale fajnie tylko teraz do Marca.....

> A którego marca ma być ? bo coś słyszałem , że gdzieś 15, 16 marca , wiecie coś na ten
temat
> ? z góry dzięki...
>

15 MARCA??? W Anglii ma byc 15 Lutego, o ile znowu nie przesuna premiery - niecale 2
tygodnie temu patrzylem i pisalo ze bedzie 2 lutego...

@melixsa
nikt nie potwierdzil ze w ogole beda dodatki...takie dodatki to na razie marzenia graczy, a
nie cos potwierdzonego...


No w marcu ma być to ty nie wiedziałeś ??
Ja nie wiem czy dokładnie tego dnia , ale ma byc w marcu wogólę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:41, dambialko napisał:

> > 1GB to wystarczy mi na odpalenie AC.
> > @Mechu95 Hoho ! , a ty znajdź różnice pomiędzy Crysisem i Assassin''s Creed.
AC
> ma ładną
> > (bardzo) grafikę i grafika w AC mogła być o wiele lepsza o Crysisa , ale mało ludzi
by
> ją odpaliło
> > :P. Wiec zrobią mniejsze , ale i tak będzie pięknie. I wogóle co tu Crysis ma do
rzeczy
> ???
> > I nie wiemy jaka grafika będzie na PC nieprawdaż ??? Konsola , a PC to dwie inne
rzecz.Zresztą
>
> > co Ci będę gadał wiesz co to konsola , a PC.Trzeba poczekać do Marca wtedy wszystko
będzie
>
> > jasne na co jest lepsze i wogóle to słyszałem , że na PC ma być więcej bajerów jakiś
niż
> na
> > konsole PS3 i X360. Pewno jakieś dodatki czy coś , ale fajnie tylko teraz do Marca.....

>
> > A którego marca ma być ? bo coś słyszałem , że gdzieś 15, 16 marca , wiecie coś na
ten
> temat
> > ? z góry dzięki...
> >
>
> 15 MARCA??? W Anglii ma byc 15 Lutego, o ile znowu nie przesuna premiery - niecale
2
> tygodnie temu patrzylem i pisalo ze bedzie 2 lutego...
>
> @melixsa
> nikt nie potwierdzil ze w ogole beda dodatki...takie dodatki to na razie marzenia graczy,
a
> nie cos potwierdzonego...

No w marcu ma być to ty nie wiedziałeś ??
Ja nie wiem czy dokładnie tego dnia , ale ma byc w marcu wogólę...


http://www.game.co.uk/PC/Action/Stealth/~r330115/Assassins-Creed/

^^^wejdz i se przeczytaj pisze jak byk, czarno na bialym ze ma byc 15 Lutego 2008...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie skracaj posty, bo naprawde źle sie czyta. Co do tematu, jesteś ciekaw czy wersja PC będzie lepsza od konsolowej. Bo podobno na konsole, Assasin''s nie wyszedł zbyt dobrze, bo miał to być symulator zabójcy, a wyszła zręcznościówka. W każdym razie bardzo fajna :] . Ciekawe, niby Altair miał mieć zawsze nie widoczną twarz, to ja nieraz ją widziałem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jest szansa ze bedzie lepszy, pamietacie co People Can Fly zrobilo z Gears of War? Wyszlo o niebo lepiej niz na konsole. Ale ja sie chyba na to nie pisze, wole nie myslec jakiego sprzetu trzeba bedzie miec do tej gry...skoro Crysis ma grafike boska, a wymagania powalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 12:58, dambialko napisał:

WoW ! to w takim razie na PC pogramy sobie szybciej !
A kiedy będzie dostępny Pre-Order ?


Zalezy gdzie...na www.game.co.uk pre-order jest juz od 2 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować