Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2014 o 13:32, Isildur napisał:

Odłącz na czas grania komputer od internetu wtedy gra będzie działała normalnie, ja mam
ten sam problem i odłączenie kompa od sieci pomaga.

Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to temat o pierwszej części ale nie mogę znaleźć tematu dotyczącego całej serii więc mam nadzieję że nie będzie problemu że zapytam tutaj.

Na pudełku tej edycji "Assassin''s Creed - Heritage Collection" jest napis że gry mają polskie napisy. Jak wiadomo w jedynce było pełne tłumaczenie (głosy) a sam silnik nie pozwalał wtedy na wyświetlanie napisów. Więc pierwsze pytanie jedynka w tej kolekcji jest po polsku z głosami czy oryginalne angielskie wydanie (szukałem na forach i dostawałem mylne odpowiedzi)? I podobno dwójka mimo że wyszła u nas z polskimi napisami to w tej edycji niema polskich napisów dopiero od Brotherhood wszystko się zgadza i są napisy. Czy mógłby ktoś dokładnie napisać jak to jest z tą jedynką i dwójką? I jeszcze jedno czy polskie wydanie w środku jest ładnie przygotowane czy tak jak było z antologią że w innych krajach były ładne płytki a u nas do antologii wrzucili po prostu z różnych przecenionych serii płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować