Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hellgate: London - betatest

77 postów w tym temacie

Gdy po raz pierwszy usłyszałem o tej grze pomyślałem, że będzie to dobra pozycja warta uwagi, jednak kolejne wieści z jej produkcji oraz trailery i gameplaye utwierdziły mnie w przekonaniu, że będzie to po prostu zwykła rzeźnia w miarę ładnej oprawie graficznej.
I przepraszam bardzo ale jeśli ta gra wymaga GF 8800 to jest jakaś pomyłka bo UT3 ma znacznie lepszy engine, a nie potrzeba do tego aż tak wygórowanych kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się zgrzałem na tą grę, ale po zagraniu w betę, która w tej chwili jest w sumie taką pełną wersją bez filmików z przykrością stwierdzam, że ta gra jest bardzo cienka.
Chciałem zrobić dobry uczynek i ją kupić, ale po tym co zobaczyłem to dziękuje:)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:05, bahamut123 napisał:

Strasznie się zgrzałem na tą grę, ale po zagraniu w betę, która w tej chwili jest w sumie taką
pełną wersją bez filmików z przykrością stwierdzam, że ta gra jest bardzo cienka.
Chciałem zrobić dobry uczynek i ją kupić, ale po tym co zobaczyłem to dziękuje:)

Pozdrawiam.

Wiesz co? To jest jak dla mnie bardzo okrojona beta (beta czy oficjalne demo?) ograniczona do kilkunastu minut zabawy. Ja bym tak pochopnie nie oceniał całej gry. ;)
A zrezygnowałem z zakupu z jednego powodu - "dobrowolny abonament". Nie dość, że kasę będą mieli z reklam to jeszcze każą sobie płacić. Ehhhh. Omijam wszystko z "dobrowolnym" abo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diablo > diablo 2 pod wzgledem klimatu
Hellgate:London robiony przez ludzi ktorzy zajmowali sie diablo, mnie osobiscie klimatem pozytywnie zdziwil (ciezko jest obecnie trafic na gre ktorej klimat wciaga)
grafika - max detale - przyjemna dla oka, zacheca do dalszej gry
bugi - zastosowanie wersji beta
gameplay - ciekawy, gra stara sie miec "nowe podejscie", ale prawda jest taka ze jaki rpg by nie byl zadania BEDA ograniczac sie do "idz, zabij, wroc", "idz pogadaj, wroc", "idz, wez cos, przynies do mnie" z dowolnie rozwijana komplikacja zasady (bez wzgledu na to jaka "super" gra nie bedzie, chodzi o to zeby nie bylo odczuwalne podczas grania, a jak dla mnie Hellgate radzi sobie calkiem przyzwoicie)
multiplayer - w wersji beta sprawdzony czy w ogole DZIALA ( z roznym skutkiem) ; moim zdaniem im dalej w las tym bardziej bedzie rozbudowany (od eventow typu pve z jakas szczatkowa fabula, moze nawet cos dluzszego, po mam nadzieje cos w stylu areny co pozwoli sprawdzic umiejetnosci kazdego z graczy, ich pomyslu na postac itd, bo nie zapominajcie ze im za to placa a im wiecej rzeczy dodadza, tym wiecej graczy i tym wiecej kasy :])

ja czekalem na ta gre od momentu ogloszenia ze bedzie robina przez "stara" ekipe z diablo (jeden), co dawalo nadzieje na fantastyczny klimat porownywalny z ta mega produkcja i ja sie nie zawiodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w demko w rozdzielczości 1920x 1200 i detale na max ..grafika jest naprawdę bardzo słaba a sama gra tak nudna i prymitywna ,że szkoda słów...

dawno nie grałem w tak fatalną grę ... naprawdę

Odradzam w nadziei ,że nikt tego gniota nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od dawna w bete i zdecydowanie uważam, że Hellgate jest grą jak najbardziej świetną. W wersję beta, pomimo wielu bugów i niedoróbek (zwłaszcza graficznych) gra się doskonale, klimat jak z Diablo i na dodatek ze smaczkiem SF. Wersja demo jest lepiej przygotowana od bety, a wersja finalna będzie duużo lepsza i zdecydowanie pozbawiona wielu bugów. Beta jak to beta nie jest cały czas patchowana, wszystkie bugi występujące i zidentyfikowane w becie są usuwane ale w wersji finalnej, nie w becie, chyba że rzeczywiście coś szczególnego wystąpi (jak zombie-portal bug). Dzieje się tak dlatego, że developerzy chcą jak najwięcej poprawek wprowadzić do wersji finalnej przed jej wypuszczeniem, a beta tak ważna nie jest. Co innego w przypadku Beta Test Center, który jest najbardziej zbliżony do wersji finalnej, ale ta wersja dostępna jest tylko dla wybrańców :D
W każdym razie, kto lubi Diablo i diablopodobne gry powinien polubić Hellgate, jak dla mnie jest to gra roku, a nawet może i kilku następnych lat, tak jak właśnie stare dobre Diablo. A ten kto uważa, że gra jest do du.., niech pogra sobie najpierw w inne "hity", którymi wciąż zasypują nas przeróżni producenci i porówna, a szczególnie wszelakie hack''n''slashe. Hellgate pod względem jakościowym bije większość na głowę, łącznie z tymi "wspaniałościami" w produkcji, a klimatem dorównuje jeśli nie przebija Diablo.
Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Grafika brzydka (choć w sumie dobrze bo chodzi na moim nieco przestarzałym kompie) ale reszta?! Niiiceeeee!!! Fajne walki, sporo potworów do szlachtowania, gęsta akcja i te wypasione miecze muaaaa...
Nie mam wątpliwości - kupuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery bety teoretycznie działają 24/7. W praktyce są przerwy gdy coś jest poprawiane (łatki itp) albo gdy serwery dokonają zwisu. Nie podam w tej chwili linka, bo forum oficjalne ma przerwę techniczną, ale jest wątek zatytułowany Server Status, w którym podane są informacje o stanie serwerów.

Ci, którzy chcą wypróbować betę, niech się spieszą, bo w piątek o 10 rano PST serwery bety zostają zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zanim padnie nastepne stwierdzenie typu: "gra jest prymitywna" chce przypomniec ze jest to fpp/rpg wiec chyba sie mozna domyslic z czym to sie wiaze

i cos mi sie wydaje ze niezbyt dobrym pomyslem bylo wypuszczenie przez nich wersji beta na polski rynek, gdyz po przeczytaniu niektorych komentarzy mowiacych, ze : "jest za duzo bugow" swiadomie pisanych w dziale betatest swiadczy o calkowicie zlym podejsciu do bety i poniektorzy powinni poprostu dostac wersje "gotowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Następna nieudana próba sklonowania wow-a :/"

hahahaha xD poczytaj może trochę o tej grze ;)

Przy okazji - też gram w betę. Błędy są, bo wszak to beta, ale szczerze mówiąc - jeśli styl rozgrywki będzie się tak prezentował w finalnej wersji jak teraz... to niedobrze. Po prostu brakuje mu dynamizmu, jakiejś adrenaliny (poza wybranymi momentami) - mnie po prostu łażenie i młócenie potworków wciąż w niemal ten sam sposób zwyczajnie nie rusza. Skilli dla każdej klasy jest po prostu za mało (na początku) żeby gra była w jakikolwiek sposób fascynująca.

Ale nie zgadzam się z Tessa, że "potwory nie stwarzają żadnego zagrożenia" - bo owszem, jak to w Diablo - czasem stwarzają. Np. gdzieś koło 6-7 lvl w British Museum jest taka akcja (ale nie będę jej spoilerował), która napsuła mi sporo krwi.

Ostatecznie jednak uważam, że z całego tego połączenia FPS+H''n''S żadna ze składowych nie wypadła dobrze... Co najwyżej powyżej średniej, ale nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować