Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - co o nim sądzą dziennikarze pism branżowych?

97 postów w tym temacie

Mam AMD Athlon 64 3000 1,5 gb ddr ram patriot cl3.2 i gf palit 6800gs 256/256 i wiecie co? Moze i to niewiarygodne ale gra mi dziala PIEKNIE bez przycinek na pelnych max detalach w rozdzielczosci 1024/768 naprawde swietna gra i polecam i gratuluje udanego tytuly oby tak dalej!

nie działa na maksie, bo twoja karta po prostu nie obsługuje sporej części efektów, które ma wbudowane wiedźmin :D Więc tutaj nie czaruj mistrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DPD to naprawde nagrody darwina ! Paczke "niby" ma kurier od 9, a ja jak baran czekam od tej 9 przy oknie a ich jak nie było tak nie ma. Kilka telefonów linia zapchana -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hellgate - polecam walenie barankiem w kaloryfer, lub też po prostu czołem w blat biurka, ewentualnie klawiaturą w monitor. Świetna rozrywka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj przyszedł Wiedźmin z pre-ordera, ale nie moge go uruchomić. Zainstalowałem i jak chcę włączyć grę to wywala mi błąd "(APILOADER) - Entrypoint ''kwadraciki'' in ''kwadraciki'' not found!" O co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym tylko zauważyć, że CD-Action jest jednym z najbardziej poważanych pism komputerowych

> na świecie, więc raczej trudno powiedzieć, że nie oceniają rzetelnie.


>Chopie, większość graczy na świecie nie wie gdzie leży Polska to niby skąd mają wiedzieć, że należy poważać CD-Action?

A kto to mowi o graczach? Jak wyjasnisz to, ze ludzie z CDA sa zapraszani na wszystkie wieksze pokazy we wszystkich znanych firmach zajmujacych sie grami komputerowymi?
Jezu, tez sie nie moge doczekac piatku.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP przekupuje CDA. Oto dowody:
- Znaczna większość polonizacji jest opisywana bardzo pochlebnie.
- 80% reklam gier w CDA to gry wydane przez CDP
- CDP Insider w CDA - czyli jeszcze większa reklama dla CDP.

I jak tutaj udowodnić ich bezstronność?

Co do Wiedźmina - recenzja będzie mało obiektywna, po pierwsze to polska produkcja, po drugie patrz na dowody wyżej wymienione.

Ja też uważam, że Wiedźmin będzie udany, ale czy to jeszcze powód żeby go kupić?

Soon ,we will see

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Paczke "niby" ma kurier od 9, a ja jak baran czekam od tej 9 przy oknie a ich jak nie było tak nie ma. Kilka telefonów linia zapchana -_-.

u mnie to samo, paczka wychodzi o 10 z sortowni a kuriera nie było póki co.... chyba trzeba do jutra czekać :/ ale zawsze jest jakas iskra nadziei bo masterlink podobno czasem do 19 rozwozi jak jest duzo przesylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie pojmuje... inni juz graja a ja czekam na swoja paczke... mieszkam 60 km od bazy a " Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:26:54 Przesyłka wychodząca z sortowni KIE" zobaczie na godzinie... jak paczki nie bylo tka nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, otrzymałem moją EK już przed 13, niestety zagram również dopiero w piątek. Mniejsza o to, miałem czas na pooglądanie dodatków- opowiadanie "Wiedźmin" zawiera irytujący brak kilkunastu spacji, co owocuje połączonymi wyrazami, w instrukcji w podrozdziale "Ważne Postacie" jest błąd merytoryczny (chyba, że ja o czymś nie wiem, albo coś pomieszałem ;). No cóż moja EK różni się od EP tym, że nie dostałem jeszcze mapy.

Poza tym jest fajnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować