Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 11:56, tableta1 napisał:

CZy dzisiaj sie mozna dodzwonic do cdp po 2 tyg czekanai nie wytrzymalem i chce zwrotu pieniedzy?


Dzis jest dzien ustawowo wolny od pracy, nie sadze, zebys kogos zastal pod telefonem. I nie pisz kilku postow pod rzad. Nim napiszesz posta przemysl co chcesz powiedziec, a dopiero potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem maila do CDP w sprawie dosyłki EK i tego że nie przyjmuje mi kodu kiedy chcę zarejestrować grę. Wysłałem to w piątek i do dzisiaj nie mam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:25, Wojman napisał:

> Ja mam dokładnie tak samo. Miałem nadzieję, że jak wszystko w końcu pójdzie tak, jak powinno,

> to w nocy status zmieni się na wysłane, dostanę numer listu przewozowego DPD i paczka
do mnie
> w piątek dojdzie... Ale w takim wypadku, to już sam nie wiem...

Na pocieszenie powiem, ze paczke i tak bedziesz mial wczesniej ode mnie, bo w moim zamowieniu
wciaz jest status "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana".


Jakby status się zmienił tak, jak powinien, to Twoje pocieszenie miałoby sens... Ale jak 1 listopada panel CDP mówi mi, że paczka zostanie wysłana wczoraj, to mnie to trochę niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:24, grzesioo napisał:

Jakby status się zmienił tak, jak powinien, to Twoje pocieszenie miałoby sens... Ale jak 1
listopada panel CDP mówi mi, że paczka zostanie wysłana wczoraj, to mnie to trochę niepokoi.


Z tego co piszesz paczkę będziesz mięć w opcji Poniedziałkowej ;) No chyba że mailem dostałeś numer listu przewozowego. Jak nie - to ja bym na piątek nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:44, Krondar napisał:

> Jakby status się zmienił tak, jak powinien, to Twoje pocieszenie miałoby sens... Ale jak
1
> listopada panel CDP mówi mi, że paczka zostanie wysłana wczoraj, to mnie to trochę
niepokoi.

Z tego co piszesz paczkę będziesz mięć w opcji Poniedziałkowej ;) No chyba że mailem dostałeś
numer listu przewozowego. Jak nie - to ja bym na piątek nie liczył.


Jeżeli to, co jest napisane w panelu (że paczka "jest pakowana i zostanie wysłana 31 października") było prawdą, to w piątek paczkę dostanę... Zawsze jeszcze jest opcja sobotnia, bo 2 listopada CDP chyba ma zamiar przyjść do pracy i nadawać paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:04, grzesioo napisał:

Jeżeli to, co jest napisane w panelu (że paczka "jest pakowana i zostanie wysłana 31 października")
było prawdą, to w piątek paczkę dostanę... Zawsze jeszcze jest opcja sobotnia, bo 2 listopada
CDP chyba ma zamiar przyjść do pracy i nadawać paczki?

CDP może i ma zamiar, DPD - niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:05, axe1971 napisał:

> Jeżeli to, co jest napisane w panelu (że paczka "jest pakowana i zostanie wysłana 31 października")

> było prawdą, to w piątek paczkę dostanę... Zawsze jeszcze jest opcja sobotnia, bo 2 listopada

> CDP chyba ma zamiar przyjść do pracy i nadawać paczki?
CDP może i ma zamiar, DPD - niekoniecznie ;)

Myślę, że jest dokładnie odwrotnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:22, grzesioo napisał:

> > CDP chyba ma zamiar przyjść do pracy i nadawać paczki?
> CDP może i ma zamiar, DPD - niekoniecznie ;)
Myślę, że jest dokładnie odwrotnie. :)

Hehe, nie wiem czy wiesz, ale spora grupa kurierów dostarczających przesyłki DPD nie jest prawcownikami DPD :) (nie wnikając w szczegóły umów - są "podwykonawcami") i na prace DPD "pełną parą" w ten piatek bym nie liczył... Niestety :(.
A ci, którzy oczekuja na przesyłkę realizowaną za pośrednictwem trąbki to spokój zachować muszą iście stoicki ;).
Ale oczywiście i Tobie i sobie i wszystkim czekającym życzę jak najszybszej lektury bestiariusza i mocowania klucza do breloka z wilczym łbem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wysylka paczki zostala wstrzymana" nie wiem co mam o tym myslec ale coraz bardziej mi sie to wszystko nie podoba ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:46, Morpheus83 napisał:

Wojman ja mam chyba 486 :)) albo 437 :P i tez nie mam wiec partia z 4ka na początku jeszcze
w produkcji |:P


ja mam numer 40 i też mam wstrzymane zamówienie dodatków, więc nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to wysyłają heh już przestałem się przejmować, po prostu już nigdy nie kupię tu nic przedpremierowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 15:41, Morpheus83 napisał:

a wiecie co?? takie czekanie z lekka denerwuje przez to bedzie lepsza niespodzianka jak dojdzie
paczka ;;0


już jakiś czas temu skończyłem wiedźmina i nie wiem czy jakieś dodatki zrobią mi jeszcze niespodziankę :P miałem nadzieję cieszyć się nimi w czasie gry (oglądać w czasie loadingów:D).. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hy.
Mam Małe pytanko:
Otóż zamówiłem EK, zapłaciłem za nią, i czekam na dodatki, tyle, że.... Nie dostałem żadnej wiadomości.
Czy ktoś z was dostał?
Hmm.. może jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:05, Sephirath napisał:

Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana, czy ktoś ma coś innego
w tym miejscu w "dodatkach do EK"? :P

Owszem Od dwóch dni: złożone Wt, 30.10.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:08, Sephirath napisał:


@axe1971 - zazdroszczę ;)

Od dwóch dni chodzę dumny jak paw ;) Ale nie martw się - za tydzień, dwa może i Tobie sie poszczęści i też będziesz miał taki status zamówienia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:08, Sephirath napisał:

Obejrzyj zamówienia w dziale "sklep" swoim. Przed chwilą odkryłem, że się kolejne pojawiło


O tak... obejrzałem...
,,Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana"
I co mam teraz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować