Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

A jak jeszcze czytam:
Nie sposób było wybrać spośród wszystkich osób, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską w pre-orderze tych, które miały by ją otrzymać kilka dni przed pozostałymi, nie krzywdząc jednocześnie części zamawiających. W efekcie pierwsze 300 egz. zostało wysłane do sklepów.
Teraz jakoś nie ma problemu, ze przesyłka idzie w turach i część dostanie dzisiaj, a cześć może za tydzień, może za dwa albo jeszcze dłużej.
Nie rozumiem jak od momentu ogłoszenia co będzie w edycji kolekcjonerskiej można się nie wyrobić z przygotowaniem dodatków. Przecież to nie był jakiś nie wiadomo jaki nakład. Pewnie wszystko robione na ostatnią chwilę i tak to się kończy czyli kompromitacją firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

godz 19:05 przesyłka nadal wstrzymana .......... po klkudziesieciu telefonach po ktorych dowiedzialem sie ze jedynie jak zmieni sie status to wtedy będę wiedzil czy ja dostane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy moge się spodziewać wysyłki EK (tej z "odzysku")? Przynajmniej jakieś pobieżnie info bo zamówiłem 28paź. potem wysłałem maila do DOK ale mi nie odpowiedzieli. Kurczę ,szkoda ,że w tym przypadku nie potrafię być cierpliwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:56, NiKiTa7 napisał:

Ze zniżki w naszym sklepie będą mogły skorzystać zarówno osoby, które zamówiły Edycję Podstawową
jak i Edycję Kolekcjonerską.


Czy wy w CDP urządzacie sobie zabawę "Zróbmy z nich idiotów!"? Miała być rekompensata dla osób, które zamówiły EK i dostaną je w 2 ratach. A zdanie, które zacytowałem wyżej, potwierdza, że to nie jest rekompensata za to, gdyż zniżka obowiązuje także dla osób, które zamówiły EP, tym samym kilka postów wcześniej zostaliśmy wprowadzeni w błąd, jakoby ta zniżka miała być gratyfikacją za "raty". Proszę także o jak najszybsze umieszczenie poprawnej informacji o rekompensatach, dla osób, które zamówiły EK i dostaną je w 2 ratach, informacja ta miała zostać umieszczona już wczoraj, lecz do dzisiaj nikt jej nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:28, Irc100 napisał:

Ale z tego co wiem kurier pracuje w sobotę i niedzielę więc chyba będzie w sobotę....


Ja znalazłem, że tylko w soboty. Inna kwestia jak pracuje CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem oferta dotyczy tylko pre-orderów, a dla osób które zamówił CE ma być podobno większa - moim zdaniem to i tak żadna rekompensata bo tak czy inczej trzeba nabić konto CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:00, Tuddrussel napisał:

22 519 69 67 - Marta Skwarska

22 519 69 65 - Justyna Hryć

22 519 69 56 - Patrycja Zdziech


Czy na te numery można teraz dzwonić ?

Znaczy po 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem CDProjekt od zawsze.Nigdy nie dałem na nich powiedzieć złego słowa i miałem nadal nic złego nie mówić,ponieważ uważam,że błędy, a nawet ich wielorakie powtarzanie można wybaczyć. Zainteresowanie grą jest olbrzymie i nie dziwie się problemom,ale jeżeli ta zniżka to ma być REKOMPENSATA dla ludzie którzy w PRE-ORDERZE mieli dostać EK, to moją rekompensatę spieniężcie i oddajcie ludziom potrzebującym, bo to jakaś kpina. Nie tylko nie dostanę NIC co by mi WYNAGRODZIŁO stratę czasu,ale jeszcze mam wydać kilka złociszy by móc z niej skorzystać. Jeżeli też Ci, którzy zamówili EP mają uzyskać taką zniżkę to po kiego być fanem. Ciekawa polityka wobec FANÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:34, ^RaZZieL^ napisał:

Z tego co wiem oferta dotyczy tylko pre-orderów, a dla osób które zamówił CE ma być podobno
większa - moim zdaniem to i tak żadna rekompensata bo tak czy inczej trzeba nabić konto CDP
;)


To, że zniżka jest większa to nie wynika raczej z problemów z wysyłką, a z ceny EK. EK kosztuje 120zł więcej niż EP, także łatwo się domyślić, że i zniżka będzie większa. Poza tym jest jeszcze jedno ALE, otóż promocji nie można łączyć - czyli albo zniżka albo wPLN, a jeżeli w większości wypadków ma być 10% to ja podziękuję już na starcie, bo mi z wPLN-ami wyjdzie taniej :P 50% pewnie będzie przy smyczy - 5zł taniej niż w ofercie z wPLN-ami, nie no CDP, jak wy coś wymyślicie to nie ma (...(Andrzeja L.? :P)) we wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi gdzie jest Mike ;]

Zapadl sie pod zmienie czy boi sie odpowiadac na nasze pytania ? ;]
Co do gratyfikacji to wypas dostane znizke 50% na plakaty i smycz "szuper" i jeszcze na tym CDP zarobi...

PioMrex-> Dawaj tego linka w podpisie czy tam na "gramszajcie" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie dostał ktoś już na maila kod zniżkowy? Teraz tak patrzę, że zanim dostaniemy te kody, to wszystkie produkty zostaną sprzedane, karcianka już się powoli kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:54, Morpheus83 napisał:

> Zapraszam, proszę się dopisywać do wątku o grze na ogólnopolskim portalu :)
podaj mi link na gg [m]

Co chciałbyś się wyżalić też. Trochę sobie za bardzo pogrywają. Już ponad tydzień ślą a sama "rekompensata" to nawet tak się nazywać nei powinna, bo to chwyt na wyciągnięcie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu otrzymałem maila z informacją, że elementy EK już zostały wysłane (cud!), jednak w Moich zamówieniach nadal jest napisane pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 31 października 2007; czy to oznacza, że strona nie została zaktualizowana, czy e-mail jest nieprawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować