Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 21:27, dyzio-fajny napisał:

Dlaczego kiedy oglądam status swojej "reszty" EK to widzę, że wysyłka mojego zamówienia została
wstrzymana?


większość tak ma - nie martw się nie jestes jedyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewnie niedoinformowany, bo nie czytałem chyba ok 30 ostatnich stron.

Czuję się, jakby CDp podtarło mną sobie to i owo.

Orientujecie się, kiedy ostatnie paczki z resztkami EK powinny zostać nadane? Bo ja mam wciąż "wstrzymane"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś z samego rana dzwoni telefon...i to kurier z dodatkami z EK :) I jestem całkiem zadowolony, spodziewałem się czegoś znacznie bardziej...tandetnego? To chyba przez tę koszulkę co mi przysłali wcześniej. Albumy naprawdę ładne, brelok jest super (duży i ciężki, trochę pokaleczył artbooka :/), plakat olbrzymi, o nalepce też nie zapomnieli ;) I całość zapakowana w naprawdę solidne pudło. Więc jednak opłacało się czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:30, Taschon napisał:

Orientujecie się, kiedy ostatnie paczki z resztkami EK powinny zostać nadane? Bo ja mam wciąż
"wstrzymane"...


Gdy telefoniczne sie spytalem czy za 2 tygodnie dojdzie paczka odstalem odpowiedz : "nie tak zle nie bedzie" (czy cos w tym stylu ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:35, Ali G napisał:

Gdy telefoniczne sie spytalem czy za 2 tygodnie dojdzie paczka odstalem odpowiedz : "nie tak
zle nie bedzie" (czy cos w tym stylu ;])


No ja dziś przez fon usłyszałem że wszystkie paczki powinny opuścić CDP najdalej w przyszły piątek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde :/ ... powinni wyslac wszystkie w mniej wiecej tym samym czasie :/ .. a nie ... niektorzy juz sie ciesza a inni patrza tesknym wzrokiem na te fotki ... < np ja :| ... > ...
wku*ic sie idzie :/ ...

eh... ide ulepic figurke ;D ...

Ps. mam nadzieje, ze ten status ,, wstrzymany ,, niedlugo sie zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:38, Bartoshs napisał:

No ja dziś przez fon usłyszałem że wszystkie paczki powinny opuścić CDP najdalej w przyszły
piątek :/


ee przyszly ? Taa to niech CDP naprawde wymysli jakas meterialna gratyfikacje bo jesli dostane paczke w poniedzialek 12 listopada to naprawde sie zdenerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:32, athaulf napisał:

Dziś z samego rana dzwoni telefon...i to kurier z dodatkami z EK :) I jestem całkiem zadowolony,
spodziewałem się czegoś znacznie bardziej...tandetnego? To chyba przez tę koszulkę co mi przysłali
wcześniej. Albumy naprawdę ładne, brelok jest super (duży i ciężki, trochę pokaleczył artbooka
:/), plakat olbrzymi, o nalepce też nie zapomnieli ;) I całość zapakowana w naprawdę solidne
pudło. Więc jednak opłacało się czekać...


A dostałeś coś ekstra? Gratyfikacje jakieś, oprócz plakatu i medalionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:44, Ali G napisał:

ee przyszly ? Taa to niech CDP naprawde wymysli jakas meterialna gratyfikacje bo jesli dostane
paczke w poniedzialek 12 listopada to naprawde sie zdenerwuje


no przecież jest ta wspaniała zniżka na gadżety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pare stron temu była o tym mowa. Obiecywaną gratyfikacją jest zniżka na wiedźminowy bazar.... troche żenujące no ale co tam...

fajnie całość wygląda. Pytanko: gdzie jest numer egzemplarza? bo na fotce się nie dopatrzyłem, chyba albumy zasłoniły (jeżeli jest na dole pudełka)

Ja nawet nie dostałem pierwszej części EK, DPD nie chciało do mnie dostarczyć, i od piątku odsyłają do CDP...coś dostarczyć nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:40, lisek93 napisał:

eh... ide ulepic figurke ;D ...


Nowy sposób na odstresowanie?:) hihi

A tak to nie ma co sie nerwic, u mnie też ciągle pisze że wstrzymane i Bóg jeden wie kiedy tak na prawdę dostanę resztę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:30, Taschon napisał:

Orientujecie się, kiedy ostatnie paczki z resztkami EK powinny zostać nadane? Bo ja mam wciąż
"wstrzymane"...


Dołączam się do pytania. A przy okazji, czy wstrzymanie wysyłki części paczek jest związane z świętami i długim weekendem? BTW, to jest ciekawe. Jestem wśród szczęśliwców, którzy dostali grę tego samego dnia, kiedy ją wyslano, ale dodatki się do mnie spóźniają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ''szczęśliwym'' posiadaczem połowy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina i w tym miejscu chciałbym się zapytac, jak na dzień dzisiajszy prezentuje się sytuacja wysłania pozostałej części oraz skład tejże edycji?

Póki co otrzymałem paczke z następującymi elementami:
1) gra
2) ścieżka dźwiękowa
3) materiały dodatkowe
4) instrukcja
5) poradnik do gry
6) opowiadanie A. Sapkowskiego
7) t-shirt
całośc zapakowana w etui identyczne z tym dostępnym w sklepach (np. Empik)

Prosze o potwierdzenie poniższej listy brakujących elementów, które mają się znaleźc w dosyłce Edycji Kolekcjonerskiej:
1) artbook
2) bestiariusz
3) medalion
4) gra karciana
5) mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze
6) naklejka - rekompensata za opóźnienie
7) plakat - j/w
całośc zapakowana w duże numerowane pudło.

zamówienie nr NN34080775: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Może mi ktoś uprzejmie wytłumaczyc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam numer 1574. Doszła dziś o 10, nie wiem o której wysłali. Dziwna sprawa, bo sprawdzałem jeszcze o 3 w nocy dziś i status przesyłki był coś w stylu "Zostanie wysłana 30 października". Nie było nic o tym że wysłana ani że wstrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba nikt nie wie. CDP nie wyśle wszystkiego i wysyła po kilka sztuk. Wstrzymana przesyłka do po prostu jeszcze nie wysłana: jak wyślą to sie zmieni na wysłana i dostaniesz e-mail....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować