Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 13:18, Ciachoo666 napisał:

Ja drugą część swojej EK dostałem już w sobotę, bo kurier był akurat w moim mieście. Powiedział
mi, że moja paczka adresowana jest na poniedziałek, więc może inni dzisiaj dostaną.
Na razie jestem chory, więc mam dużo czasu na delektowanie się grą. Na początku miałem problemy
(podobnie jak mój kolega) z upchaniem do pudełka koszulki. Wystarczy jednak wyjąć to plastikowo-welurowe(?)
etui i pod miejscem na karciankę i medalion ulokować szatę ;). Zmieściło mi się w tej ukrytej
skrytce "Kompendium Wiedźmińskie" z CDA i sporo plakatów. A i jeszcze podziękowanie dla CDP,
za idealne pakowanie "billboardu" ;P.


Z takiej powierzchownej analizy kto pochwalił się na forum, że dostał już przesyłkę i listy: http://wiedzmin.gram.pl/lista.html
wynika, że dostały osoby z wysokimi numerami. Chyba nie odezwał się nikt kto miałby mniejszy numer niż 1500. Chyba CD Projekt kieruje się hasłem: "Ostatni będą pierwszymi".
Nam poniżej nr 1500 przyjdzie pewnie jeszcze poczekać.

Pytanie do Ciachoo666: Czy miałeś jakieś zmiany w statusie zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/
Nikt mnie nie zmuszał (sam kupiłem).
Mój błąd polega na tym, że nie robie archiwum wypowiedzi na gram.PL i nie jestem w stanie pokazać konkretnie.

Co do gwarancji dostawy, to wybacz, ale ostatnią rzeczą w produkcji powinna być sama gra, a ona była. Spartolili dodatki, które powinny być gotowe wcześniej, a nie na ostatnią chwilę. ktoś inny zawalił produkcję, ale oni zawalili zamówienie. We wczesniejszych postach już się wypowiedziałem co myślę o osobach, które obiecują coś czego nie są w stanie przypilnować (wg. mnie to debilizm podobny jak u polityków)

A co do przeprosin. Za każdym razem obiecują poprawę i jakoś im "nie wychodzi" więc to trochę jak ze złodziejem i spowiedzią. Ukradnie - wyspowiada się i uważa, że jest ok. A co do kłamstw, to tylko przy samym Wiedźminie popełnili ich tyle, że strach. Od poważnych (dodruki) po drobne (terminy). Sorry, ale ja nie lubię jak mnie okłamują.

Od GRAM.PL oczekuję teraz tylko jednego - zrealizowania do końca moich zamówień - mimo wszystko nie anuluję ich, bo jeszcze resztki sympati mi dla nich zostały.
a od CDP oczekuję dotrzymania terminów wydania gier, jak się do czegoś zobowiążesz to stań na głowie ale tego dotrzymaj inaczej twoje słowo jest g.. warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest super. Poniedziałek w pełni a paczka jak była wstrzymana tak jest nadal. Wychodzi na to że zostanie wysłana najwcześniej we wtorek, to pewnie koło piątku dojdzie. Jeśli będę miał szczęście. Dziękuje wam gram.pl za zepsucie mi przyjemności z (nie)posiadania edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziennik kapitański, data gwiezdna 05/11/07, godzina 13:37.
Paczka nie została jeszcze wysłana,zamówienie cały czas jest "wstrzymane".
Ciekawe czy na gwiazdkę ją dostane (wątpię)...
Dzięki wszystkim z działu wysylek no i oczywiście mojej już NIE ulubionej firmie CDP (żeby wam tak Wiedźmin w d***e ugrzązł).
Koniec dziennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do DOK dzwoniłem w piątek zapytać się co jest w końcu z tymi naszymi wstrzymanymi zamówieniami. Dowiedziałem się, że będą realizowane (heh... ciekawe kiedy), zapytałem więc dlaczego ludzie z wysokimi numerami już maja, a niskie jeszcze nie, odpowiedź padła, ze realizowane są zamówienia "od środka". I bądź tu mądry człeku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:33, RADMAN82 napisał:

Pytanie do Ciachoo666: Czy miałeś jakieś zmiany w statusie zamówienia?

wstrzymane->pakowanie i przygotowywanie do wysyłki->wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:37, Radok napisał:

Do DOK dzwoniłem w piątek zapytać się co jest w końcu z tymi naszymi wstrzymanymi zamówieniami.
Dowiedziałem się, że będą realizowane (heh... ciekawe kiedy), zapytałem więc dlaczego ludzie
z wysokimi numerami już maja, a niskie jeszcze nie, odpowiedź padła, ze realizowane są zamówienia
"od środka". I bądź tu mądry człeku...

To znaczy, że jak mam numer 1003 to z naczy, że jestem "z boku środka" i może się dodatków w tym tygodniu doczekam?
BTW Nadal mam wysyłka wstrzymana, a już poniedziałek 05.11 prawie godzina 14 :((( Zaczekamy do 18 na zmianę statutu i zaczniemy się wkurzać, co też jest niezmienne od ładnych paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to dorobimy się wrzodów jak piłki golfowe. I kto powiedział, że życie gracza jest proste i pozbawione stresów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sprawa przycicha. Ludzie wołający o swoje dodatki zostali nazwani krzykaczami i tymi, którzy czepiają się o drobnostki. Parę dni temu wierzyłem ,że teraz już wszystko pójdzie jak po maśle i będzie "git".
Cóż, poniedziałek, godzina 14 i nic nie wskazuje na to żeby moja paczka miała być wysłana ;[

Czuję się trochę...hm...zniesmaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1213, to środek jest czy nie ? ;/. po telefonie do DOKu dowiedziałem się że na pewno dostane resztę EF do końca tygodnia, ba nawet podobno do końca TEGO tygodnia.. wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:37, Radok napisał:

Do DOK dzwoniłem w piątek zapytać się co jest w końcu z tymi naszymi wstrzymanymi zamówieniami.
Dowiedziałem się, że będą realizowane (heh... ciekawe kiedy), zapytałem więc dlaczego ludzie
z wysokimi numerami już maja, a niskie jeszcze nie, odpowiedź padła, ze realizowane są zamówienia
"od środka". I bądź tu mądry człeku...

Z tym srodkiem to bzdura. Moj numer to (bodajze) 1424, czyli praktycznie srodek. I co? Przesylka wstrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:58, zawcia napisał:

Widzę, że sprawa przycicha. Ludzie wołający o swoje dodatki zostali nazwani krzykaczami i tymi,
którzy czepiają się o drobnostki. Parę dni temu wierzyłem ,że teraz już wszystko pójdzie jak
po maśle i będzie "git".
Cóż, poniedziałek, godzina 14 i nic nie wskazuje na to żeby moja paczka miała być wysłana ;[

Czuję się trochę...hm...zniesmaczony.


To co ja mam powiedzieć? Od tygodnia status informuje mnie, że przesyłka jest przygotowywana do wysyłki, która nastąpi 31 października... Tyle, że już prawie mija tydzień, status się nie zmienia, przesyłki nie mam... Wy (którzy macie "wstrzymane") przynajmniej wiecie, dlaczego tych dodatków jeszcze nie macie, i że wszystko jest zgodne z tym, co podaje Wam status... A ja?
Nie dość, że jest zniesmaczony, to jeszcze zdezorientowany. A to przykra mieszanka negatywnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:06, Morpheus83 napisał:

a ja mam numer 426... no to sobie poczekam :)

Numer w pierwszej 50 nie pamiętam dokładnie bo skasowali mnie z listy(następny błąd), i nadal mam wstrzymane, co jest do ***** nędzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:02, Strider napisał:

> Do DOK dzwoniłem w piątek zapytać się co jest w końcu z tymi naszymi wstrzymanymi zamówieniami.

> Dowiedziałem się, że będą realizowane (heh... ciekawe kiedy), zapytałem więc dlaczego
ludzie
> z wysokimi numerami już maja, a niskie jeszcze nie, odpowiedź padła, ze realizowane są
zamówienia
> "od środka". I bądź tu mądry człeku...
Z tym srodkiem to bzdura. Moj numer to (bodajze) 1424, czyli praktycznie srodek. I co? Przesylka
wstrzymana.

Bo może twój numer to oko cyklonu, a w nim jak wiadomo cisza ;P. Ludzie, kiedy wreszcie coś się ruszy i ktoś z CDP wejdzie na ten temacik i powie kiedy się ten cyrk skończy.

@grzesioo
Ja miałam tak napisane jeszcze 31.10, ale potem zmieniło mi się na "wysyłka wstrzymana" i też nie wiem co się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:09, grzesioo napisał:

> Widzę, że sprawa przycicha. Ludzie wołający o swoje dodatki zostali nazwani krzykaczami
i tymi,
> którzy czepiają się o drobnostki. Parę dni temu wierzyłem ,że teraz już wszystko pójdzie
jak
> po maśle i będzie "git".
> Cóż, poniedziałek, godzina 14 i nic nie wskazuje na to żeby moja paczka miała być wysłana
;[
>
> Czuję się trochę...hm...zniesmaczony.


To co ja mam powiedzieć? Od tygodnia status informuje mnie, że przesyłka jest przygotowywana
do wysyłki, która nastąpi 31 października... Tyle, że już prawie mija tydzień, status się nie
zmienia, przesyłki nie mam... Wy (którzy macie "wstrzymane") przynajmniej wiecie, dlaczego
tych dodatków jeszcze nie dostaliście, i że wszystko jest zgodne z tym, co podaje Wam status... A
ja?
Nie dość, że jestem zniesmaczony, to jeszcze zdezorientowany. A to przykra mieszanka negatywnych
uczuć.

Sorry za dubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by się ktoś z niebieskich odezwał wreszcie przedtem mieli usprawiedliwienie że długi weekend a teraz niby dlaczego nie mogą napisać co w wysyłką EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kurde lubię gram.pl i CDP ale z Wiedźminem zawiedli na całej linii. nie w sensie gry, ale w sensie paczek do EK. nie dość że płace im 200zł, za grę za którą powinienem płacić 90 i łaskawie czekam na resztę dwa tygodnie to oni nawet nie raczą konkretów żadnych na forum podać ani maila wysłać. Wstyd i tyle... wielka trudność na forum posta napisać jak się sprawa przedstawia...

P.S. z tym ''od środka'' to bzdura... jeszcze do tego kłamią bezczelnie swoim klientom, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest żenada, nawet nie chce mi się o tym myśleć - jak nie dostane w tym tygodniu to będę się martwić ale szkoda tracić zdrowie na to całe piekiełko...

Btw, nadal zamówienie ''wstrzymane'' no i bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować