Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 17:29, balduran2 napisał:

A tak w ogóle, to w jakiś kolejności wysyłane są dodatki do EK? Numerami egzemplarze EK, czy
jakoś tak chaotycznie?

Chaotycznie. Ja z listy rezerwowej już dostałem, a mój kolega, który był w pierwszej 50, jeszcze nawet nie ma wysłanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest piatek wieczor i to juz jest po prostu kpina. moze jakis niebieski wypowiedzialby sie na ten temat, co? dodatki mialy dojsc w tym tygodniu, A DO CHOLERY NAWET WYSLANE NIE SA JESZCZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:55, Ashriel napisał:

jest piatek wieczor i to juz jest po prostu kpina. moze jakis niebieski wypowiedzialby sie
na ten temat, co? dodatki mialy dojsc w tym tygodniu, A DO CHOLERY NAWET WYSLANE NIE SA JESZCZE!

Dlatego, żeby określić CDp i ludzi któzy tam pracują, jedyne łagodne słowo które mi przychodzi na myśl to partacze. Inne są już niecenzuralne. Co ja moge więcej powiedzieć.

CDP przejechałem się na was jak jeszcze nigdy. Straciłem cały szacunek i zaufanie. Najchętniej to bym poszedł tam do waszej siedziby i nabluzgał temu co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

".....-Informacje dotyczące wysyłki będą również sukcesywnie podawane na forum...." w dupie chyba
MAM JUŻ DOŚĆ CZEKANIA DUPA DUPA DUPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam juz cala sprawe z wiecznym oczekiwaniem na dodatki z EK, ale:

Sklad EP to:
1. DVD z grą Wiedźmin
2. Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.)
3. Soundtrack z gry Wiedźmin
4. Instrukcja do gry
5. Poradnik Gracza
6. Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
7. Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy
8. Tylko na gram.pl - dodatkowe etui oraz podwyższonej jakości instrukcja i poradnik!
Sklad EK to:
1. Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron
2. Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron
3. Unikalny medalion wiedźmiński
4. Koszulka z logo gry Wiedźmin
5. Bitewna gra karciana Wiedźmin
6. Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze

Oprócz tego w Edycji Kolekcjonerskiej znajdą się również wszystkie elementy standardowego wydania polskiej edycji Wiedźmin:

Oczywiscie jak zwykle nie jest to prawda, bo osoby ktore zamowily EK, nie maja mapy z EP ani tego dodatkowego etui. Dlatego radze wprowadzic mala korekte na stronie EK, ze nie zawiera wszystkich tylko czesc elementow wydania standardowego.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą. Zauważcie, że EK do empików i MM się znalazły, w pełnych wydaniach. Nawet do zwykłych EP były dodawane różne dodatki (o rzeczach rozdawanych na imprezach nie wspominając), których podobno nie udało się wyprodukować na czas. CDP robi z ludzi frajerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:17, ScorpZero napisał:

Swoją drogą. Zauważcie, że EK do empików i MM się znalazły, w pełnych wydaniach. Nawet do zwykłych
EP były dodawane różne dodatki (o rzeczach rozdawanych na imprezach nie wspominając)


Cóż, za te jeszcze nikt nie zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi wreszcie da odpowiedz kiedy dostanę swoje zaległe 200zł za EK Wiedzmina ,na które czekam już przeszło tydzien czasu , przelew miał byc nadany w tamten czwartek a pieniedzy nadal nie mam . Za EK Wiedzmina musiałem zapłacic podwojnie , czyli w sumie 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:42, ScorpZero napisał:

Niekoniecznie. Zapewne jest sporo ludzi, którzy zapłacili przelewem.


Chodziło mi o te posłane do MM, Saturna etc... Nie dziwota, że miały pierwszeństwo :/ Klient zaklepany zawsze jest mniej ważny od nowego.

No ale wiadomo, dlaczego przysłali nam podstawki - ja zapłaciłam 200 zeta przy odbiorze (nie wiedziałam wcześniej, że zestaw będzie niekompletny). A jakby mi nic nie przysłali, tylko kazali czekać, to najpóźniej dziś bym nabyła zestaw w MM. Na niskim numerze naprawdę mi mało (w ogóle) zależy. A tak z tego wszystkiego mam jeszcze pogięte pudełko od EP (bynajmniej nie przez kuriera).

Ech, kicha. CDP leży na całej linii. A z NWN2 w zeszłym roku jakoś się udało bezboleśnie:/ Widać limit sprawnego działania się wyczerpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze dzis juz mi nie wysla reszty EK no moze w sobote ??:P no moze za tydzien bede mial a moze za 2?? miesiac?? rok?? :D na moje e-maile tez nie odpowiadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:07, mesiu59 napisał:

CDP przejechałem się na was jak jeszcze nigdy. Straciłem cały szacunek i zaufanie. Najchętniej
to bym poszedł tam do waszej siedziby i nabluzgał temu co trzeba.


No, ja też.....

Ehhh......podobno miały być dzisiaj wszystkie wysłane. Ja mam tylko nadzieję że będą robili to przez sobotę i niedzielę. I najlepiej żeby wysyłali w te dni (no chyba że w niedziele się nie da)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:23, Irc100 napisał:

Ehhh......podobno miały być dzisiaj wszystkie wysłane. Ja mam tylko nadzieję że będą robili
to przez sobotę i niedzielę. I najlepiej żeby wysyłali w te dni (no chyba że w niedziele się
nie da)


Tak patrząc po ulicach 80% Warszawy zrobiło sobie dziś wolne. Jakoś wątpię, żeby CDP pracował pełną parą na wszystkie ręce, nie mówiąc już o weekendzie. Nie widziałam ludzików uwijających się wokół ich siedziby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nadal wysyłka wstrzymana, a żeby była dowcipnie, to we wtorek miałam napisane, że paczka gotowa do wysyłki w dniu 31.10, potem zmieniło się na wysyłka wstrzymana i tak jest do tej pory :( I tak ani maila, ani paczki, no po prostu suuuper :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie - 27 czerwca 2007
dostarczenie wybrakowanej wersji - 23 październik
premiera - 26 października
ukończenie gry - 30 października
dzisiaj - 2 listopad
wysłanie dodatków - gdzieś w 2007 roku(?)

obiecałem sobie nie tracić już nerwów na cdp, ale robiłem to mając nadzieję na wysłanie dodatków szybciej niż ponad tydzień po premierze, jak ktoś już wcześniej napisał - mój portfel już na was nie zagłosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:50, Dalke napisał:

A z NWN2 w zeszłym roku jakoś się udało bezboleśnie:/


Buahahahaha! Nie rozśmieszaj mnie. Wtedy paczki miały dojść w sobotę, a do niektórych doszły dopiero w następnym tygodniu. Jako rekompensatę dostałem naklejkę z napisem "SOBOTA". Dziękuję bardzo.
I całe szczęście, że nie kupowałem EK Wiedźmina. Bo po CDP się można wszystkiego spodziewać. Gry będę kupował w Saturnie, bo i taniej, i mniej użalania się, a za kupowanie w sklepie.gram.pl nie mam żadnych korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować