Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia na Wii

21 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 15:24, NWN2 napisał:

Ale fajne gry!
Dla sześciolatków.

Widząc takiego posta mam dwie możliwości:
a) albo uszanować twoje zdanie, bo oczywiście grałeś w te gry, prawda? :)
b) albo pomyśleć sobie, że jesteś idiotą, bo oceniasz gry, w które nigdy nie grałeś i o nich nie słyszałeś :)

---

Ok, na temat...
Szkoda, że przesuwają premierki, ten symulator nurkowania nieźle wygląda, ale ja i tak po zakupie konsoli spłukany jestem, więc mi to wisi, i tak ich bym nie kupił... Czemu? Proste, bo nie mam za co :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zack & Wiki: Quest for Barbaros'' Treasure (kopia Jak & Dexter)"
Trochę dalekie skojarzenia... ale cóż;)

Zack & Wiki to jak przystało na CAPCOM, gra wręcz wybitna, dlatego przesunięcie jej premiery w Europie to OGROMNA strata dla właścicieli Wii.

Ja miałem już przyjemność zagrać w wersję US i mogę powiedzieć tylko tyle: JEDNA Z NAJLEPSZYCH GIER OSTATNICH LAT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwyraźniej programiści mają problemy z architekturą broadway''a, a skomplikowane relacje między błazenkami a ukwiałami wprawiły ich w poważne zakłopotanie, w każdym bądź razie niespodziewali się takiego skomplikowania po udanym debiucie symulatora psa na ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:48, carljonson93 napisał:

Nie no to jest jakaś porażka!!! Jedyne co na Wii fajnego wyszło to Ojciec Chrzestny!

który jako typowa gra produkowana przez ea pojawił się też na ps2, ps3, x0, pc, komórkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze - na dowolnym temacie o grach na Wii nieustanny bash "gier dla sześciolatków"... To przestaje być już nawet smutne, a zaczyna drażnić. Czy ktokolwiek z krytykantów w ogóle probówał grać w cokolwiek na tej konsoli? I przede wszystkim - naprawdę jesteście takimi konserwatystami że nic co nie sprowadza się do klasycznych i utartych schematów, tudzież ma nieco bardziej bajkową stylistykę, nie nadaje sie (według was) do grania jeśli ma się >6 lat? Eh... Tragiczne...

Co do przesunięć - cóż, wszystkim się zdarzają, a wbrew pozorom - zaprogramować skutecznie konsolę z małym zapasem mocy obliczeniowej jest trudniej niż takiego PS3 czy X360, w których margines optymalizacji jest dużo większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje, czy te gry już powychodziły? W Japonii na pewno, a możliwe nawet, że część z nich już w Stanach też wyszła. Skąd w końcu byłyby recenzje tych gier w zagranicznych serwisach? OK, czasami serwisy dostają wczęśniej wersje do recenzji. Ale to tylko potwierdza fakt, że gry są już gotowe. Skąd więc te opóźnienia?
Co zaś się tyczy "dziecinności" tych gier - Fire Emblem, oj, jak najbardziej - turowy RPG z elementami strategii (czy jak to zakwalifikować ;-) ), czy Endless Ocean - symulator nurkowania i badania dna morskiego. Z tych gier dziecinna jest co najwyżej Donkey Kong: Barrel Blas. A to, że Zack & Wiki jest w komiksowej stylistyce o niczym nie świadczy. Gry (poza DK) dostawały bardzo dobre oceny i szkoda, że nie ukażą się szybciej. Ale ja i tak kupuję w najbliższym czasie Super Mario Galaxy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dla sześciolatków, może nie, ale:
* Zack & Wiki: Quest for Barbaros'' Treasure Capcom Entertainment (E) Cartoon Violence Wii
* Battalion Wars 2 Nintendo of America (T) Violence Wii
* Donkey Kong: Barrel Blast Nintendo of America (E) Mild Cartoon Violence,
Mild Suggestive Themes Wii
* Endless Ocean Nintendo of America E No Descriptors Wii
* Fire Emblem: Radiant Dawn Nintendo of America (E10+) Fantasy Violence,
Mild Language Wii

Widzicie, przestańcie gadać na łi, bo jedna z gier ma kategorię wiekową 10+, a druga 13+

Kifa - nieschematyczne, nieutarte itp można było powiedzieć o Wolfenstein 3D, Sindicate, Mario, Ufo, Final Fantasy I, VII, Panzer Dragon, Conker: Bad fur Day, ICO, SotC, ale skoro uważasz, że machanie dżojem, czy klepanie gitary jest czymś rewolucyjnym, to nie masz racji. Przyznam, że gry z akcesoriami innymi niż pad djaą dużo rozrywki, nieważne, czy to Eye Toy, Singstar, Eye of Judgment, Wii sports, czy House of Dead i inne doświadczenia, ale jeśli mówimy o innowacjach to chyba największa nastapiła za czasów pistoletu do NES''a i gałki analogowej w padzie do saturna no i może nieudanych VFX.

Każdy wie, że Wii jest skierowane przede wszystkim na casuali, więc wielu ambitnych gier nie ma się co spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Zauważ ziom tam chyba 5 Post Ze patrząc naprzyklad na NAjnowszego Kangurka Kao Potrafisz ocenić czy jest Grą Dla szesciolatków nawet w nią jeszcze nie grając prawda wiec uszanuj człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Fire Emblem - kapitalna seria i naprawdę byłem ciekawy, jak wypadnie jej debiut na Wii. Wprawdzie ogólny kształt jest oczywiście wiadomy (prawo serii, no i lepsze jest wrogiem dobrego), ale sterowanie mnie bardzo ciekawiło.
Aha, każdy sześciolatek zęby by połamał na tej grze, a i wielu dojrzałych graczy miałoby spore problemy, więc bez takch głupich tekstów proszę ja was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno chciałem mieć Wii ale mało ciekawe tytuły chociażby takie jakie wymienione w newsie zniechęcają mnie do tej konsoli, ale z drugiej strony ukazało się kilkanaście bardzo dobrych tytułów wiec może kiedyś kupie sobie tą konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować