Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiisaber - przyczyny tak długich prac

30 postów w tym temacie

Heh, mogę się założyć że wiele osób choćby dla tej gry kupi Wii. Gdy ja już zakupię tą konsolkę na pewno nabędę tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 23:06, Stwór napisał:

Wygraj X''a, sprzedaj X''a kup Wii;-)

Hym... to jest jakiś pomysł :D Ale żal byłoby sprzedawać takiego unikalnego X''a :P
No i najpierw trzebaby poczekać i zobaczyć, czy na pewno mimo długiego czasu wyjdzie im coś z tej gry :D

Dnia 07.11.2007 o 23:06, Stwór napisał:

A tak przy temacie X''a, Nie wiesz moze kiedy wyniki?:)

Nie mam najmniejszego pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 22:32, Seqiu napisał:

"Gdy gram, chcę czuć się jak Jedi, a nie jak jakiś idiota, który z uporem maniak stara się
wyrywać flaki..." -->
O nie, ten tekst mnie rozwalił. Nie wiem jak Wy, ale ja grając nawet w najlepszą gierkę nie
będę się czuł jak ten bohater którym steruje.
I jak się okazuje Wii wcale nie jest takie idealne.


A która konsola jest idealna? Żadna i nikt nie twierdzi że któraś jest (poza może zatwardziałymi fanboyami, no ale ich nie można brać pod uwagę - z fanatykami nie da się dyskutować... ;) ). Ale Wii jako jedyna oferuje coś zupełnie innego niż pozostałe w kwestii sterowania (i błagam - nie porównujcie mi tego do Sixaxis''a, wymęczonego do PS3 na siłę i w ostatniej chwili) i twórcy Force Unleashed postanowili z tego zrobić użytek. Wiadomo że nie da się w 100% oddać wiernie ruchów gracza na ekranie, ot choćby z tego powodu że gracz nie będzie skakał, biegał po ścianach, robił kołowrotków itp. Oni po prostu usiłują znaleźć kompromis między odwzorowaniem ruchu grającego a zachowaniem postaci wirtualnej, bo to jedyne wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 10:52, sniper89 napisał:

A niech robią długo, byleby dobre było :D


W przeciwieństwie do niektórych, Lucas Arts zawsze przykłada się do tego co robi, więc chyba można spać spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak wypas tylko że trzeba bedzie takiego gracza razem z Wii wsadzić do pokoju bez okien i z materacami na ścianach ;] bo już wyobrażam sobie te dzikie ruchy rekami i Bóg raczy wiedzieć czym jeszcze ;d ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, bardzo ciekawy projekt! :) Ciekawe jak to wyjdzie...

A dla fanow Wii mam swietna wiadomosc:
Super Mario Galaxy okazalo sie swietnym tytulem i otrzymuje doskonale oceny! (w skali od 1 do 10 zawsze najdzie sie 9, 9.5 i nawet 10!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować