Zaloguj się, aby obserwować  
Toruk_Makto

DSII nie da się grać!!!!!

14 postów w tym temacie

VPU RECOVER ZRESETOWAŁ AKCELERATOR GRAFICZNY PONIEWAŻ NIE ODPOWIADAŁ ON NA POLECENIA STEROWNIKA EKRANOWEGO i tak wkółko...nie moge pograć ani chwili...czasami gaśnie monitor.....CZY KTOŚ WIE JAK ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś wykorzystać Szukajkę zamiast zakładać nowy temat???

Dungeon Siege II temat techniczny
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=71&u=603

Pewnie tu już jest odpowiedź a jak nie ma to zadaj pytanko tam.

Poza tym istnieje jeszcze Pomoc Techniczna na Gram.pl gdzie również znajduje się wiele odpowiedzi na pytania techniczne związane z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:25, RobeN napisał:

A czy mógłbyś wykorzystać Szukajkę zamiast zakładać nowy temat???

Dungeon Siege II temat techniczny
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=71&u=603

Pewnie tu już jest odpowiedź a jak nie ma to zadaj pytanko tam.

Poza tym istnieje jeszcze Pomoc Techniczna na Gram.pl gdzie również znajduje się wiele odpowiedzi
na pytania techniczne związane z grami.

BARDZO MI PRZYKRO ALE DO POMOCY TECHNICZNEJ ZGŁASZAŁEM SIE JUZ KILKA RAZY I NIC NIE POMOGŁO MAŁO TEGO NIE DOSTAJE ZADNEJ ODP.
PO TO JEST TO FORUM ZEBYM MÓGŁ Z NIEGO KORZYSTAĆ.
W LINKACH KTÓRE PODAJECIE NIE MOGE NIC ZNALEŹĆ......:p
POZA TYM TO KUPIŁEM GRE JUZ JAKIS CZAS TEMU A WŁAŚCIWIE ZARAZ PO JEJ PREMIERZE I DOTĄD NIE ZAGRAŁEM W NIA BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW
A WIEC GRUBO SIE ZASTANOWIE CZY NASTĘPNYM RAZEM KUPIĘ GRE Z POLSKIM PRZEŁOŻENIEM OD CD PROJ.....
POZDRAWIAM
AHA PEWNIE MACIE MOZLIWOSC ZABLOKOWANIA MOICH TEMATÓW NATOMIAST JA BEDE JE ZAKŁADAŁ AZ DO SKUTKU......JESZCZE RAZ GORACO POZDRAWIAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka, że 2 post

Tu nie chodzi o zakładanie tematów, aż do skutku bo one mogą być zamykane aż do skutku a Ty dostaniesz degrada od moda, a w rezultacie nawet banana.

Poprostu powiedz o Twoim problemie w tamtych wątkach, jest większe prawdopodobieństwo, ze na nie tam odpowiedzą niż zakładanie nowego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2005 o 13:32, ceSSar napisał:

PO TO JEST TO FORUM ZEBYM MÓGŁ Z NIEGO KORZYSTAĆ.

Ale mądrze korzystać, a nie na poziomie przedszkolaka piłującego pyszczek w piaskownicy.

Dnia 28.12.2005 o 13:32, ceSSar napisał:

W LINKACH KTÓRE PODAJECIE NIE MOGE NIC ZNALEŹĆ......:p

Bo tam nie tyle masz coś znaleźć ile dopisać się ze swoim problemem.

Dnia 28.12.2005 o 13:32, ceSSar napisał:

A WIEC GRUBO SIE ZASTANOWIE CZY NASTĘPNYM RAZEM KUPIĘ GRE Z POLSKIM PRZEŁOŻENIEM OD CD PROJ.....

Na pewno zbiednieją...

Dnia 28.12.2005 o 13:32, ceSSar napisał:

AHA PEWNIE MACIE MOZLIWOSC ZABLOKOWANIA MOICH TEMATÓW NATOMIAST JA BEDE JE ZAKŁADAŁ AZ DO SKUTKU....


Czyli do baniaka? Bo jeśli ktoś nie chce zauwazyć, że temat o problemach z DS2 istnieje i uparcie zakłada coś od nowa to aż prosi się o wykopanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:38, Colidor napisał:


> PO TO JEST TO FORUM ZEBYM MÓGŁ Z NIEGO KORZYSTAĆ.
Ale mądrze korzystać, a nie na poziomie przedszkolaka piłującego pyszczek w piaskownicy.

> W LINKACH KTÓRE PODAJECIE NIE MOGE NIC ZNALEŹĆ......:p
Bo tam nie tyle masz coś znaleźć ile dopisać się ze swoim problemem.

> A WIEC GRUBO SIE ZASTANOWIE CZY NASTĘPNYM RAZEM KUPIĘ GRE Z POLSKIM PRZEŁOŻENIEM OD CD
PROJ.....
Na pewno zbiednieją...

> AHA PEWNIE MACIE MOZLIWOSC ZABLOKOWANIA MOICH TEMATÓW NATOMIAST JA BEDE JE ZAKŁADAŁ AZ
DO SKUTKU....

Czyli do baniaka? Bo jeśli ktoś nie chce zauwazyć, że temat o problemach z DS2 istnieje i uparcie
zakłada coś od nowa to aż prosi się o wykopanie :)

NO NO ..... to sie popisałeś elokwencją brawo brawo przodowniku pewnie masz 25 lat od 10 siedzisz przed monitorem i bawisz sie ze swoją rączka ja z komp. korzystam dla relaksu i jakoś nie muszę sie wiele na nim znać a gra chyba miała bawić a nie denerwowac....a tak na marginesie to za taką odp klientowi Ciebie bym zdegradował....pozdro zakładacie mi tam banay i takie tam.....buźka i tak nie mozecie mi pomóc od kilku miesiecy .........cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:37, Ninja Seba napisał:

Sorka, że 2 post

Tu nie chodzi o zakładanie tematów, aż do skutku bo one mogą być zamykane aż do skutku a Ty
dostaniesz degrada od moda, a w rezultacie nawet banana.

Poprostu powiedz o Twoim problemie w tamtych wątkach, jest większe prawdopodobieństwo, ze na
nie tam odpowiedzą niż zakładanie nowego tematu...

Dzieki za odp. Sorki za te tematy ale jeszcze sie w tym nie wyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przejście na Normalne pismo.

Dziękuję za wyrażenie chęci dopisania się do już istnijącego wątku, gdzie najszybciej otrzymasz odpowiedź jeśli tylko ktoś będzie wiedział (może zła wersja sterowników, może inne błędne ustawienia Systemu/BIOSu)

I dodatkowo => to czy gra stwarza problemy to nie jes związane z tym czy to Gram.pl czy Cenega czy Play.it... Po prostu niektóre gry mają niedopracowany kod - szybkie wydanie jest najważniejsze dla Producenta (nie dla Lokalizatora) - które później dopiero są naprawiane (bądź nie) za pomocą Łatek.

Zatem opluwanie CDP czy GRAM wydaje mi się nie na miejscu. Tym bardziej, że problem wietrzę u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:43, ceSSar napisał:

to sie popisałeś elokwencją brawo brawo przodowniku pewnie masz 25 lat od 10 siedzisz
przed monitorem

Pudło... totalne pudło...

Dnia 28.12.2005 o 13:43, ceSSar napisał:

i bawisz sie ze swoją rączka

Nie mierz wszystkich swoją miara. Do TAKIEJ zabawy to ja mam już żonę...

Dnia 28.12.2005 o 13:43, ceSSar napisał:

z komp. korzystam dla relaksu i jakoś nie muszę sie wiele na nim znać a gra chyba miała bawić a nie
denerwowac....

zaiste - łza się w oku kręci...

Dnia 28.12.2005 o 13:43, ceSSar napisał:

a tak na marginesie to za
taką odp klientowi Ciebie bym zdegradował....

Ani ja pracownik CDP ani Ty mój klient, więc nie rozumiem za co miałbym mieć degrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma Pan już Małżonkę, to nie rozumiem dlaczego tak poważny ustatkowany człowiek daje się wciągać w takie dyskusje... Na dodatek nie związane z tematem.

To takie małe upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2005 o 13:57, RobeN napisał:

To takie małe upomnienie.


Przyjąłem do wiadomości - postaram się pamiętac o tym na przyszłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 13:50, RobeN napisał:

Dziękuję za przejście na Normalne pismo.

Dziękuję za wyrażenie chęci dopisania się do już istnijącego wątku, gdzie najszybciej otrzymasz
odpowiedź jeśli tylko ktoś będzie wiedział (może zła wersja sterowników, może inne błędne ustawienia
Systemu/BIOSu)

I dodatkowo => to czy gra stwarza problemy to nie jes związane z tym czy to Gram.pl czy
Cenega czy Play.it... Po prostu niektóre gry mają niedopracowany kod - szybkie wydanie jest
najważniejsze dla Producenta (nie dla Lokalizatora) - które później dopiero są naprawiane (bądź
nie) za pomocą Łatek.

Zatem opluwanie CDP czy GRAM wydaje mi się nie na miejscu. Tym bardziej, że problem wietrzę
u Ciebie :)

Dziekuję i chociaz o taką odp mi chodziło. Nie chciałem nikogo "opluwać" poprostu wyprowadził mnie z rownowagi brak odp na moje problemy....a potem kolega przodownik. Może nie dodałem ale ten problem pojawia sie tylko w DSII mam wiele innych gier i nie mam takich kłopotów.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować