Zaloguj się, aby obserwować  
MiNiKoLo

High School Musical Quiz

452 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 11:18, Sebo7 napisał:

Chyba o czymś zapomniałeś :), a gdzie pytanko ?.


Nie no, nie mógłbym zapomnieć a zwłaszcza, że ten temat mam przypięty, po prostu zdaje sobie sprawę że mam na odpowiedz aż 24 godziny, ale nie martw się czas nadszedł na zadanie pytania, będzie one banalne, a nawet bardzo : Czy Troy miał rodzeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:50, Sebo7 napisał:

Podaj imię i nazwisko, uczennicy, która lubi hip-hop. Pytanie tyczy się chyba 2 części.


Martha Cox

W pierwszej części też była i to właśnie tam ujawniła swoją pasję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:50, Sebo7 napisał:

Podaj imię i nazwisko, uczennicy, która lubi hip-hop. Pytanie tyczy się chyba 2 części.


Martha Cox - było to ''powiedziane'' w piosence "Stick to the Status Quo" z pierwszej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec zapodam coś w miarę prostego :)

W jaki sposób drużyna Troya przekonała go, aby zajął się grą a nie Gabriellą? (Na krótko, ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:19, Raven12 napisał:

W jaki sposób drużyna Troya przekonała go, aby zajął się grą a nie Gabriellą? (Na krótko, ale
jednak)


Przekonali go, że drużyna jest ważniejsza od Gabrielli, że śpiew i musicale to głupota...

Nie pamiętam zbyt dobrze, bo dawno nie oglądałem pierwszej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła mu tłumaczyć ( drużyna ), że po to go wybrali, że był odpowiedzialny i zawsze wiedział co dobre, i po to, aby poprowadził ich do zwycięstwa. A teraz przed meczem o mistrzostwo zajmuje się śpiewaniem i tak go podpuszczali przed ukrytą kamerą i to widziała Gabriella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:21, Raven12 napisał:

Jaką piosenkę ćwiczyli Troy i Gabriella do konkursu talentów? Tytuł.

Konkurs talentów to You''re The Music In Me, ale mam przeczucie ze chodzi o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz z, której części.
W pierwszej była to piosenka pt:. " Breaking Free " o ile dobrze pamiętam, a w dwójce była to : " Everyday ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:39, Raven12 napisał:

Z pierwszej. Wip_01 i tak nie trafił więc Sebo7 +1


w8 w8, reklamation :P
Napisalem ze coś mi nie pasuje i miałem racje :P
Napisałeś "Konkurs Talentów" - występował on jedynie w części drugiej. I piosenki oni żadnej do tego nie ćwiczyci razem, tylko przez chwilę podaną przeze mnie. Everyday było jedynie przez Troya ćwiczone chwilę.
W częsci pierwszej był Casting do Musicalu, czyli nie Konkurs Talentów, a to różnica. I na tym polegał Twój bład.
Niech sobe Seba zadaje pytanie i ma ten punkt, ja chcialem tylko uzysłowić pare rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, my bad. Dawno już nie oglądałem i zapomniało mi się jak się nazywały te dwa "Występy". Tak czy inaczej oglądałem przed chwilą i nie będzie już takich bugów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować