Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Orange Box - rzut okiem cz. 2

30 postów w tym temacie

Rany, jak można grać ciągle nudnego CSS, nic tylko podłóż bombę/uratuj hosty/zabij wszystkich... TF2 the best multi game ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„tym bardziej, że jak ktoś już ma, HL 2 to przecież ma i TF 2 ...” – Coś mnie ominęło? TF2 jest tylko w Orange Box lub oddzielnie, czyli ktoś może mieć samego HL2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Adamino: Zgadzam się, godniejsza następczyni TF2. Tylko dlaczego logo jest zerżnięte od Fear Factory?? Nie mówię o tym klanie a o zespole metalowym. No i jeszcze gdzieś wyczytałem że takie same logo ma marka butów Fallen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystkie recenzje na gram.pl (obecnie Crysis, Call of Duty 4: Modern Warfare oraz The Orange Box) są podzielone na kawałki? Czyżbyście nie mieli o czym innym pisać, więc dzielicie te teksty, aby starczyły na jak najwięcej wpisów? Zaręczam, że jest o czym pisać.

PS: Na ostatniej stronie powinno być chyba, że bronie nie są "nienaganne", zamiast "naganne"... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 00:04, Spector 109948 napisał:

@Adamino: Zgadzam się, godniejsza następczyni TF2. Tylko dlaczego logo jest zerżnięte od Fear
Factory?? Nie mówię o tym klanie a o zespole metalowym. No i jeszcze gdzieś wyczytałem że takie
same logo ma marka butów Fallen.

Hmmm... Pewnie twórcy nawet o tym nie wiedzieli :-P
Zresztą napiszę do nich, to zmienią logo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa wada to tylko sześć mapek, to bardzo mało, jeżeli w najbliższych miesiącach Valve nie wypuści następnych to żywotność gry może mocno na tym ucierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować