Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Need for Speed Pro Street już wkrótce!

37 postów w tym temacie

Czekam na triumfalny powrót NFS''a na szczyt, bo ostatnie odsłony to niezbyt ciekawe widowisko. Całkowita zmiana koncepcji, która jeżeli się uda, będzie przełomem. Jednak, jak wiadomo- da się popsuć wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:57, Lucas the Great napisał:

> carbona
> wywaliłem z dysku po pół godziny grania.
Zawsze podziwiam taką rozrzutność. Gry EA do tanich nie należą, strasznie drastyczna decyzja:
wydać sporo kasy i usunąć z dysku ;)


W moim przypadku było podobnie. Gra kupiona w piątek, w niedzielę wieczorem była już wystawiona na allegro. To nie jest drastyczna decyzja, tylko jedyna właściwa. Carbon był grą na dwa dni. Jedyne co mi się w nim podobało to znienawidzony przez wielu tryb driftu. Moim zdaniem wyszedł z tego genialny arcade, tylko nie bardzo pasujący do serii nfs (która nigdy TOTALNĄ arkadówką nie była), bardziej do ridge racer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProStreet zamówiony od dawna.. miło będzie poczytać o tej grze w czasie gdy będe oczekiwał kuriera, mam nadzieje że dotrze najpóźniej w piątek tak abym mógł cieszyć sie rywalizacją z innymi przez cały nadchodzący weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni NFS to HP2 nie wiem po co te tunningi i paskudne "laski". Ideą NFS były przecież drogie samochody - vide Ferrari, Lamborghini - i piękne miejsca na Ziemi. Czy na PC doczekamy się serii PGR, godnego następcy idei NFS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed''y Hot Pursuit i starze były beznadziejne, jeździło się tylko szybkimi i znanymi samochodami co nawet 200km/h nie mogly wyciagnac na prostej.Zakręty pokonywane z dużą prędkościa były okropne,te gry byly tragiczne aż w końcu powształ NFS Underground.Ta gra jest po prostu świetna .Najlepsze NFS''y zaczely sie wlasnie od Underground ale niestety Carbon przerwał kontynuacje naprawdę dobrych gier!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Need For Speed''y Hot Pursuit i starze były beznadziejne

NFS:HP2 był faktycznie marny. Jednak te starsze były wyrąbiste.


<jeździło się tylko szybkimi i znanymi samochodami

Przecież o to w tej serii chodzi(ło).


<co nawet 200km/h nie mogly wyciagnac na prostej

ty chyba nie grałeś w "stare" NFS''y ;)

<Zakręty pokonywane z dużą prędkościa były okropne

Co było w nich okropnego ?

<te gry byly tragiczne aż w końcu powształ NFS Underground

I wprowadził denne miasto oraz tandetne samochody( imo ).

<Ta gra jest po prostu świetna

Dla innego grona odbiorców ;)

<Najlepsze NFS''y zaczely sie wlasnie od Underground ale niestety Carbon przerwał kontynuacje naprawdę dobrych gier!!!!!!!

Imo to NFS:HP2 przerwał kontynuacje świetnych gier. Potem było(jest?) tylko coraz gorzej :> ( z wyjątkiem MW )


NFS1-6/NFS:U1-Carbon/NFS:ProStreet powinny być trzema różnymi tytułami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi NFS''ami były według mnie: NFS2, Porshe 2000, Undergorund 1&2 oraz Most Wanted - reszta już niestety słaba... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:03, Madt napisał:

Najlepszymi NFS''ami były według mnie: NFS2, Porshe 2000, Undergorund 1&2 oraz Most Wanted
- reszta już niestety słaba... ;/



TAAA zgadzam się z Tobą najlepszy był NFSU 2 i Porsche hmmm dlaczego w Porsche mozna było przejsc gre na dwa sposoby epokami co było fajne np jechanie starym porszakiem 130 na godzinie :D:D to była frajda pozatym Sportowe Prawo jazdy mozna było sobie zdobyc a dla nie których to nie było łatwe Underground jest super pod względem rozmaitości Tuningu wysztko mozna zmienic lusterka kolor swiateł itp itd zresztą kto grał to wie o co chodzi Carbonn uuuu jedyna zaleta to chyba ze lepsza grafa i to ze Drifty im wyszły mały Tunig bynajmniej jak dla mnie wolałem korzystac juz z gotowych pakietów Tuningowych ... poza tym porównajcie Sobie Underground wyszło na 2004 a M W na 26 i widac róznice pomiędzy nimi a nie potem wydali Carbona po roku czasu którego skopali bo chyba go robili na od****** i znowu po roku czasu PS żenada jak dlamnie smieszn to jest niech robią gre 2 lata a nie rok albo z 3 zeby była lepsza juz Test Drive Unlimited jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować