Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 360?

35 postów w tym temacie

Ja grałem trochę u kolegi w Stalkera. U mnie oczywiście nie pójdzie, bo do tego trzeba mieć dosyć mocnego kompa. Boję się jedynie, że konsola może nie udźwignąć tych wymagań, jakie nałoży na nią gra...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znowu zacząłem grać w S.T.A.L.K.E.R. i doszedłem do wniosku, że aby cieszyć się tą grą, nie należy iść tylko drogą fabularną. Życzę posiadaczom Xboxa, żeby ta gra się ukazała w wersji na tą platformę, bo pomimo wielu niedoróbek jest to świetny kawałek softu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to. Wolę, aby marki kojarzone z PeCetami pozostawały na blaszakach... No dobra, a serio już mówiąc to pomysł ten nie podoba mi się tylko z jednego powodu. Jakoś granie w FPSy na konsole mijają się z celem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:40, Azuredragon napisał:

Nie podoba mi się to. Wolę, aby marki kojarzone z PeCetami pozostawały na blaszakach... No
dobra, a serio już mówiąc to pomysł ten nie podoba mi się tylko z jednego powodu. Jakoś granie
w FPSy na konsole mijają się z celem. ;)


To tak jak granie w cokolwiek na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:52, Blizzard Beast napisał:

To tak jak granie w cokolwiek na PC.


Zabawne, nie ma co. :P Chodzi mi raczej o fakt, że w FPSach chodzi o szybkość reakcji i celność. A myszką celuje się o wiele lepiej niż padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:46, tomoliop napisał:

Ja myślę, że dobrze by było jakby każda platforma miała jednak swoje exclusivy...

To chyba od gracza powinno zależeć na czym i jak chce grać. Przez te całe exclusivy jest więcej zazdrości i zawiści po obu stronach (PC/konsole) niż powinno być. Gdyby gry były multiplatformowe każdy grałby na tym na co go stać lub na tym na czym lubi i przynajmniej byłoby milej pogadać z kimś o tej samej grze. Ale nie... wiecznie tylko "my mamy to, a wy nie więc możecie się pocałować w..." , "my mamy tamto, a wy nigdy tego nie będziecie mieć.." i wszelkie inne docinki przy byle wojence na forach. To jest dopiero chore.

A panowie w czarnych garniturka, w prezesowskich fotelech śmieją się z wszystkich i zacierają tylko ręce na kasę, która spływa do nich kiedy kolejny konsument zostaje "zmuszony" do kupienia tego czy innego sprzętu tylko po to by zagrać w jakąś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej czy później posiadacze konsol upomną się aby jakas dobra gra wyszła właśnie na ich sprzęt. Tak sie pewnie stanie ze STALKER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą zawsze robili konwersje z pecetów to nie ma problemów...będą mieli kase na dopracowanie gier. Ale żeby tylko nie okazało się, że będą robili gry multiplatformowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować