Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2010 o 20:02, Crew_900 napisał:

Po modelach i jakości samochodów można powiedzieć, że grafika zdecydowanie lepsza od
tej co jest w GTA IV


zauważmy, że GTA IV debiutowało ponad rok temu więc to, że grafika w Mafii 2 będzie lepsza jest po prostu oczywiste bo gdyby grafika była gorsza to i gra straciłaby dużo w ogólnym rozrachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:29, Budep napisał:

Dwójka będzie na pewno dobra, ale jedynki nie przeskoczy. Klimat panujący w pierwszej
serii jest rewelacyjny, myślę, że nie do powtórzenia. Mafia 2 będzie dobrą grą, być może
rewelacyjną, ale nie genialną jak jedyneczka :)

Mogli by też dorzucić jakąś dodatkową gierkę Mafia 1 , ale że będzie się pracować jako jakiś mafioza dla Morello xd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie, że przesunięcie premiery wpłynie jakoś na optymalizację, albo wymagania Mafii 2? Tj. wymagania przez ten czas mogą wzrosnąć, czy gra może być lepiej zoptymalizowana?

Pytam, bo mam wrażenie, że mój komputer jest dobry... na teraz. Tzn. wszystkie gry, które wychodzą mniej więcej teraz działają mi bez problemu. Nie wiem jak będzie w przyszłości. No i jak taka Mafia 2 miała wyjść w maju/czerwcu to ok. Ale jak ma wyjść, dajmy na to, w październiku to już jednak jest pół roku różnicy, nowe wydajniejsze karty graficzne mogą być bardziej powszechne i coś co teraz by mi dobrze działało to za pół roku może być jednak już różnie - a nie ma co ukrywać, zależy mi, żeby Mafia 2 mi ładnie działała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się o co martwić. Raczej bardziej zoptymalizują przez ten czas. Poza tym wymagania gier przez ostatni rok nie wzrosły jakoś bardzo, więc jest szansa, że taka sytuacja przez jakiś czas się jeszcze utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:33, RamiroPL napisał:

Nie masz się o co martwić. Raczej bardziej zoptymalizują przez ten czas. Poza tym wymagania
gier przez ostatni rok nie wzrosły jakoś bardzo, więc jest szansa, że taka sytuacja przez
jakiś czas się jeszcze utrzyma.


Czyli myślisz, że z moim kompem nie powinno być problemów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa misja na mafiatown.gram.pl.
Ja nie będę oglądał, bo nie chcę sobie psuć przyjemności z gry.
Ale czytając komentarze, to podobno ma być największa klapa tego roku.
Zobaczymy, ehh... szkoda że tylko 15 godzin gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2010 o 15:16, jcl99 napisał:

Pojawiła się nowa misja na mafiatown.gram.pl.
Ja nie będę oglądał, bo nie chcę sobie psuć przyjemności z gry.

Widziałem ten filmik i moim zdaniem nie ma tam nic co mogłoby zepsuć przyjemność z gry.

Dnia 11.03.2010 o 15:16, jcl99 napisał:

Ale czytając komentarze, to podobno ma być największa klapa tego roku.

Niektórzy w tych komentarzach zachowują się tak jakby w grę już wielokrotnie grali i znali na pamięć wszystkie jej wady i zalety. Ja bym się tego rodzaju krytyką zbytnio nie przejmował. ;)

Dnia 11.03.2010 o 15:16, jcl99 napisał:

Zobaczymy, ehh... szkoda że tylko 15 godzin gry.

Też nad tym ubolewam. Ale jak rozgrywka będzie dostatecznie intensywna i interesująca, to i 15 godzin zadowoli graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie będzie multi?? ponieważ przeważnie w grach z games for windows live jest,
Tak więc niepotrzebny byłby gdyby multi nie było no ale microsoft wszędzie się wpier****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garść nowych informacji na mafiatown.gram.pl
Vito nam będzie opowiadał swoją historię...
Czyli albo ktoś go zabije, albo zdradzi, albo zabił Joe, albo wszyscy się wybili, albo coś tam...
Pewnie któryś z tych scenariuszy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z ogromną niecierpliwością na Mafię 2. Jedynka była bardzo i to bardzo udaną grą. Pamiętam jak po jej przejściu czekałam tylko na informacje o kontynuacji i tak aż od 2002 roku. Na szczęście następna część wyjdzie, szkoda, że tak późno, ale lepsze to niż nic. Oglądałam już gameplay''a i powiem jedno - świetnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować