Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2010 o 19:35, Oloninho napisał:

Wprowadziłem kod na te bonusy z pre ordera. Gdzie to mogę znaleźć w grze? ;d

Samochody pewnie w garażu, a ubrania w szafie :P. Na jakimś filmiku widziałem jak gość wybiera z szafy te dodatkowe stroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 19:13, Crew_900 napisał:

I fajnie oto te oryginalne bezbłędne gry

Tylko ty masz takie problemy, ja nie napotkałem ani jednego błędu przez całą historię i robienie achievementów, raz tylko jak zginąłem to się pod ziemie zapadłem ale nie było to utrudnienie rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:21, knopfler napisał:

> I fajnie oto te oryginalne bezbłędne gry
Tylko ty masz takie problemy, ja nie napotkałem ani jednego błędu przez całą historię
i robienie achievementów, raz tylko jak zginąłem to się pod ziemie zapadłem ale nie było
to utrudnienie rozgrywki.



Ten typ tak ma. Podobna sytuacja była w przypadku GTA IV czyli narzekań tego użytkownika było bez końca, polecam ignorować i cieszyć się grą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę i muszę powiedzieć, że nie wierzę by ta gra robiona była 8 lat. Gra wygląda jakby była robiona z 2 lata co najmniej . Cholernie liniowa, sztywna, gra średnia jest.
Moja Ocena 5,5/10

Citkowsky

Nie moja wina, nie mam wpływu na błędy gry, a jak coś sapiesz, że mam pirata to masz udław się tym screenem

20100903223342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........

Nie, nie chodziło mi o to, że posiadasz pirata bo mi to bez różnicy. Chodziło mi o ciągłe narzekanie na gry. Gdzie nie wejde w który temat to ciągle narzekasz. Nie lepiej wyszukiwać w grach to co dobre aniżeli skupiać się JEDYNIE na defektach? Zapewniam, zycie stanie się przyjemniejsze.

A co do tworzenia gry to 8 lat to oni tego nie tworzyli bo co by zrobili powiedzmy 5lat temu to po tych 5 latach czyli dzisiaj byłoby całkowicie przestarzałe. Jedyne co mogli kilka lat temu zawczasu stworzyć to fabułę. Reszta spraw jest zapewne dużo, dużo świeższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 23:34, Damianuss1 napisał:

Ja jestem ciekawy co Ty sądzisz o tej grze :p? Mam nadzieję, że się z nami tutaj podzielisz
swoją opinią o niej jak już ją ukończysz.


Jeszcze jej nawet nie zacząłem:P Odfoliowałem żeby zobaczyć co w środku, zrobić zdjęcie i z powrotem zafoliowałem bo ładnie folię otworzyłem i się nie porwała:P

W grę zacznę grać najwcześniej 9 września czyli po pierwszym egzaminie poprawkowym oczywiście o ile go zdam:) Jak nie to gdzieś pewnie ok. 20 września będę znał wyniki 2 terminu i co by nie było to wtedy będe już grał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - otóż czy to na najwyższych, czy na najniższych detalach gra niemiłosiernie mi się ścina - i podczas filmików i podczas gry. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 00:10, darth_16 napisał:

Mam pytanie - otóż czy to na najwyższych, czy na najniższych detalach gra niemiłosiernie
mi się ścina - i podczas filmików i podczas gry. Co zrobić?


Tez tak mialem na poczatku i bylem juz zdecydowany na kupno Mafii na PS3 ale cos mnie wzielo i probilem porzadki na kompie a mianowicie powylaczalem wszystkie niepotrzebne procesy zwalniajac w ten sposob calkiem pokazna ilosc RAMu, lekko podkrecilem grafe i w chwili obecnej gram w mafie w rozdzialce 1920x1080 ze wszystkim oprocz Physx-a na fullu i chodzi to calkiem przyjemnie, choc oczywiscie gra potrafi chrupnac podczas doladowywania miasta lub czegos w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 00:10, darth_16 napisał:

Mam pytanie - otóż czy to na najwyższych, czy na najniższych detalach gra niemiłosiernie
mi się ścina - i podczas filmików i podczas gry. Co zrobić?


wyłącz Physx-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że ta gra ma bardzo liniową fabułę, brak zadań pobocznych, przecież mogli z tego zrobić GTA na pewno lepiej by było, jakbyś mógł wybrać ścieżkę dla swojego bohatera.

O co chodzi z tymi zdjęciami z playboya? Co będzie jak zbiorę jakąś określoną ilość? Jakiś Bonus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że ta gra nie będzie jak GTA twórcy zapewniali przed jej premierą. Niestety nie da się ukryć, że gra na tym traci. Co z tego, że twórcy się męczyli żeby stworzyć ładne miasto, które jest tylko tekturową teksturą, martwą, że aż strach. Zmarnowany potencjał i niech nikt mi nie wmawia, że na rzecz fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał może Mafie 2 z Ultimy.pl i dostał może w końcu dodatkową zawartość? Bo czytam, że Cenega zaczęła rozsyłać, a ja nic nie dostałem, pomimo, że łapałem się na pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować