Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 11:28, Patryk Mogilno napisał:

> Zastanawia mnie tylko co robi Catalina w San Andreas, skoro w ostatniej misji w
GTA III
> zginęła.
Też mnie to zastanawia może akcja San Andreas dzieje sie przed tymi wydażeniami z GTA
3?


Hmm...możliwe, bo przecież później w Las Venturas pojawia sie Salvator, który też w GTA III ginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 11:24, Ecko09 napisał:

Zastanawia mnie tylko co robi Catalina w San Andreas, skoro w ostatniej misji w GTA III
zginęła.

Wydarzenia z GTA San Andreas są przed tymi z GTA3. W jednej z misji Catalina oświadcza Ci, że wyjeżdża ze swoim nowym chłopakiem (czyli postacią, którą gramy w GTA3 - nie pamiętam jak się nazywa) do Liberty City. I słuch po nich ginie. Dopiero w GTA3 poznajemy ich dalsze losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko układa się w logiczną całość. Ciekawe czy twórcy od początku planowali rozłożyć tak fabułę na kilka części, że będą kolejne odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 11:36, Igor FCBayern napisał:

> Zastanawia mnie tylko co robi Catalina w San Andreas, skoro w ostatniej misji w
GTA III
> zginęła.
Wydarzenia z GTA San Andreas są przed tymi z GTA3. W jednej z misji Catalina oświadcza
Ci, że wyjeżdża ze swoim nowym chłopakiem (czyli postacią, którą gramy w GTA3 - nie pamiętam
jak się nazywa) do Liberty City. I słuch po nich ginie. Dopiero w GTA3 poznajemy ich
dalsze losy.

No tak widac ze fan seri GTA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 11:58, 143872 napisał:

I to wszystko układa się w logiczną całość. Ciekawe czy twórcy od początku planowali
rozłożyć tak fabułę na kilka części, że będą kolejne odsłony.

Nie mam pojęcia, chociaż szczerze mówiąc wątpię. Wydaje mi się, że twórcy gry postanowili dodać kilka takich ''smaczków'' dla wiernych fanów aby cała seria układała się jakoś w jedną spójną całość. Podobne rozwiązania stosuje się w filmach :)

@Patryk Mogilno
A tam fan od razu :P Po prostu skojarzyłem kilka faktów. Poza tym sam zadałem kiedyś podobne pytanie w tym wątku ;)

@KŁEJK
Bezimienny, a do tego niemy :P A proszę bardzo jak zatrząsł życiem Liberty City :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:04, 143872 napisał:

No masz rację. A fabuła czwórki już chyba nie jest powiązana?

Nie mam zielonego pojęcia jak wygląda fabuła w GTA IV, ale wydaje mi się, że również można tam znaleźć jakieś nawiązania do poprzednich części. Ot, chociażby miejsce akcji - Liberty City czyli to samo miasto co w GTA3. Na pewno pozostały tam jakieś charakterystyczne miejsca czy budynki z GTA3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... szkoła lotnictwa jak dla mnie nie była aż taka trudna :). Moim złotym środkiem okazał sie joy pad. Jeżeli na klawiaturze miałem jakieś problemy, to na joy''u to była tylko czysta formalność. Lecz znów przy samochodach na padzie dużo nie można było zdziałać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:08, visss napisał:

Hmmm... szkoła lotnictwa jak dla mnie nie była aż taka trudna :). Moim złotym środkiem
okazał sie joy pad. Jeżeli na klawiaturze miałem jakieś problemy, to na joy''u to była
tylko czysta formalność. Lecz znów przy samochodach na padzie dużo nie można było zdziałać
^^

Mi chodziło o ten zdalnie sterowany samolot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:09, Patryk Mogilno napisał:

> Hmmm... szkoła lotnictwa jak dla mnie nie była aż taka trudna :). Moim złotym środkiem

> okazał sie joy pad. Jeżeli na klawiaturze miałem jakieś problemy, to na joy''u to
była
> tylko czysta formalność. Lecz znów przy samochodach na padzie dużo nie można było
zdziałać
> ^^
Mi chodziło o ten zdalnie sterowany samolot:)


No chyba że tak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:09, Patryk Mogilno napisał:

Mi chodziło o ten zdalnie sterowany samolot:)

Zapewne chodzi ci o misje dla Zera w San Fierro, były tragiczne ale jakoś udało się zrobć wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 11:36, Igor FCBayern napisał:

Wydarzenia z GTA San Andreas są przed tymi z GTA3. W jednej z misji Catalina oświadcza
Ci, że wyjeżdża ze swoim nowym chłopakiem (czyli postacią, którą gramy w GTA3 - nie pamiętam
jak się nazywa) do Liberty City. I słuch po nich ginie. Dopiero w GTA3 poznajemy ich
dalsze losy.

warto też pamiętać, że przed wydarzeniami z San Andreas dzieją się wydarzenia z Vice City, w końcu w Las Venturas spotykamy Kena Paula (DJ-a z Malibu Clubu) oraz adwokata Tommy''ego Vercettiego, który jest wyraźnie starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do jasnej ciasnej przejść te misje dla zero co trzeba latać tym porąbanym samolocikiem i tych kurierów zabijać...tym szajzem nie da sie latać. (ostatni raz grałem w SA 2 lata temu, więc bede miał problemy z tym ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:46, Ecko09 napisał:

Jak do jasnej ciasnej przejść te misje dla zero co trzeba latać tym porąbanym samolocikiem
i tych kurierów zabijać...tym szajzem nie da sie latać. (ostatni raz grałem w SA 2 lata
temu, więc bede miał problemy z tym ;/).

musisz latac za kurierami i jeżeli jadą na motorze to albo w ich stronę od przodu i strzelaj albo leć za nimi.. tych w samochodach jest trudniej zabić ja poprostu lądowałem obok samochodu(najlepiej żeby stał na świtałach) i tłukłem w niego sama misja jest trudna i trzeba kilka razy powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gta sa mp rzadzi :D
mi sie juz nudzi w zwyklym gta a z innymi ludzmi fajnie sie gra :D
nigdy mi sie nie udalo przejsc gta sa na 100 % nawet na 30 % hehe ;p
trudna gra..
ale gta 4 jeszcze trudniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:06, klaser2 napisał:

> Jak do jasnej ciasnej przejść te misje dla zero co trzeba latać tym porąbanym samolocikiem

> i tych kurierów zabijać...tym szajzem nie da sie latać. (ostatni raz grałem w SA
2 lata
> temu, więc bede miał problemy z tym ;/).
musisz latac za kurierami i jeżeli jadą na motorze to albo w ich stronę od przodu i strzelaj
albo leć za nimi.. tych w samochodach jest trudniej zabić ja poprostu lądowałem obok
samochodu(najlepiej żeby stał na świtałach) i tłukłem w niego sama misja jest trudna
i trzeba kilka razy powtórzyć


Wiem co robić ;p 2 lata temu jak miałem SA to 4 razy przeszedłem gre ;p Tylko teraz znowu mam problemy z lataniem tym szajzem, zresztą w Vice City też sie beznadziejnie tym lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować