Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 12:14, sprite39 napisał:

fajny sprawdzony sposób na gliniarzy:

Jedziemy furą a za nami 2 radiowozy. Kierujemy sie na pomost lub jakąś przepaść. Staramy się
aby gliniarze byli tuż za nami. Gdy przed nami jest przepaść dajemy maxymalnego spida, gdy
będziemy już na skraju wciskamy Enter. Efekt? My wyskakujemy w ostatniej chwili z samochodu
a gliniarze lecą w przepaść razem z naszą bryką :)


Ja też znam fajny sposób na glinarzy: wjeżdza się do tunelu, robi się karambol,rozwala się cały karambol, potem ukrywa sie między spalonymi samochodami, i gliniarze nie maą prawa cię dostać. We wschodnim SAQ są najlepsze tunele, np. ten nad lotniskiem w San Fierro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się, jade sobie po wschodnim wybrzeżu SA w stronę Los Santos, słucham sobie mojej ulubionej muzyczki z K-DST, a tu nagle tir uderza mnie od tyłu, ja spadam z motoru a ten jeszcze na mnie najeżdza i tak stoi, zginąłem. Co zrobić z takim kierowcami piernikami, jak by mi zostało choć trochę życia to bym chyba łomem go potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:02, PapTrevor napisał:

Wkurzyłem się, jade sobie po wschodnim wybrzeżu SA w stronę Los Santos, słucham sobie mojej
ulubionej muzyczki z K-DST, a tu nagle tir uderza mnie od tyłu, ja spadam z motoru a ten jeszcze
na mnie najeżdza i tak stoi, zginąłem. Co zrobić z takim kierowcami piernikami, jak by mi zostało
choć trochę życia to bym chyba łomem go potraktował.


Krótko: wpisujesz UZUMYMW i rozwalasz z bazuki takich baranów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, gdy się słyszy, iż samolot awaryjnie ląduje. Kiedyś słyszałem właśnie taki dziwny dźwięk w grze, rozglądam się we wszystkie strony i nagle nie wiadomo skąd uderza we mnie niemały samolocik. Po prostu rotfl i żądza zemsty w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem swój własny gramsajt, jest tam trochę o GTA SA, bo miałem obrazek z GTA SA. Zrobiłem do niego komentarz i proszę. Ale zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gta san Andreas jest nędzne grafika jest beznadziejna fabuła taka sobie ale dobijająca jest nierealność tej gry ale nawet wciąga jeśli miałby dąć ocenę od 1 do 10 dałbym 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:57, FX 74 napisał:

moim zdaniem gta san Andreas jest nędzne grafika jest beznadziejna fabuła taka sobie

Jak na 2005 rok nie ma się czego aż tak czepiać.
Fabuła nie jest taka zła, a jeżeli chodzi o misje to są bardzo zróżnicowane.

Dnia 26.06.2007 o 17:57, FX 74 napisał:

ale dobijająca jest nierealność tej gry ale nawet wciąga jeśli miałby dąć ocenę od 1 do 10 dałbym 5

Gdyby gra była by bardziej realna była by trudniejsza i nudniejsza. Np. łapanie za przejazd na światłach... to by było. Ale z drugiej strony zabijanie przez policjantów za uderzenie kogoś to też nie jest rozwiązanie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:00, TracerX napisał:

> Początek gry jest najlepszy, klimatyczne misje, zbrodnie, wojny gangów, itp. ,a potem
jest
> już bez sensu. Czy ktoś widział żeby np. 50 Cent latał F-16???
>
najlepiej to kompajnem na plaze i ludzi rozjeżdżać hehe:)

Gdzie można spotkać kombajn??? bo ja jeszcze nigdy nie spotkałem kombajnu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:44, jakoktochce napisał:

powgrywajcie sobie mody z samochodami!! fajnie sie jeździe takim Enzo Ferrari

jakoktochce Z kąt można wziąść te mody do gta sa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:14, sprite39 napisał:

fajny sprawdzony sposób na gliniarzy:

Jedziemy furą a za nami 2 radiowozy. Kierujemy sie na pomost lub jakąś przepaść. Staramy się
aby gliniarze byli tuż za nami. Gdy przed nami jest przepaść dajemy maxymalnego spida, gdy
będziemy już na skraju wciskamy Enter. Efekt? My wyskakujemy w ostatniej chwili z samochodu
a gliniarze lecą w przepaść razem z naszą bryką :)

Ale po co tracić część życia ??? Przecież po wyskoczeniu z fury tracimy troche HP. Lepiej w momencie na urwiskiem zrobić ostrą "wajche"---tzn. klawisz prawo lub lewo i ręczny (czyli spacja) Samochód zdąży zahamować ale policja jest na tyle głupia, że nie :P Dodatkowym plusem takiej akcji jest to, że nie musimy łazić z buta tylko mamy furę przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombajn znajdziesz zawsze na pierwszej farmie zaraz po wyjechaniu z Los Santos (pod mostem żelaznym) w stronę autostrady do San Fierro. Ta farma jest naprzeciwko tego wyjazdu--czyli jedź ciągle prostu. Problem w tym, że drzwi są zawsze zamknięte. Przynamniej ja nigdy nie miałem otwartych.

PS: raz można wsiąść do kombajna ale tylko podczas misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:10, Marcinos07 napisał:

> moim zdaniem gta san Andreas jest nędzne grafika jest beznadziejna fabuła taka sobie
Jak na 2005 rok nie ma się czego aż tak czepiać.
Fabuła nie jest taka zła, a jeżeli chodzi o misje to są bardzo zróżnicowane.
> ale dobijająca jest nierealność tej gry ale nawet wciąga jeśli miałby dąć ocenę od 1
do 10 dałbym 5
Gdyby gra była by bardziej realna była by trudniejsza i nudniejsza. Np. łapanie za przejazd
na światłach... to by było. Ale z drugiej strony zabijanie przez policjantów za uderzenie kogoś
to też nie jest rozwiązanie idealne.

nie chodzi o to że było by tak realne ale na przykład gdy skoczę z wysokiego budynku to odbiera mi tylko 50% życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś jak przejść misję taką że " DWA KOLESIE Z GANGU STOJĄ PRZY TAKIM AUCIE I NAD NIMI SĄ TAKIE NIEBIESKIE SZCZAŁKI I TAKI KOLO WCHODZI DO TEGO AUTA I JAK JA WCHODZĘ DO TEGO AUTA I CHCĘ RUSZYĆ TO SIE NIE DA BO KOŁA W MIEJSCU SZLIFUJĄ, NIE WIEM O CO TAM BIEGA, MOŻE KTOŚ MI WYTŁUMACZY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:16, Ronx napisał:

PS: raz można wsiąść do kombajna ale tylko podczas misji.

Z tego co pamiętam można też dowolnie nim jeździć. Kiedyś jak grałem to zawsze go skądś chyba wytrzasnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:19, Mateusz1003 napisał:

Nie wie ktoś jak przejść misję taką że " DWA KOLESIE Z GANGU STOJĄ PRZY TAKIM AUCIE I NAD NIMI
SĄ TAKIE NIEBIESKIE SZCZAŁKI I TAKI KOLO WCHODZI DO TEGO AUTA I JAK JA WCHODZĘ DO TEGO AUTA
I CHCĘ RUSZYĆ TO SIE NIE DA BO KOŁA W MIEJSCU SZLIFUJĄ, NIE WIEM O CO TAM BIEGA, MOŻE KTOŚ
MI WYTŁUMACZY???

Człowieku spokojnie...napisz co to za misja, nazwa i u kogo się ją dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:19, Marcinos07 napisał:

> PS: raz można wsiąść do kombajna ale tylko podczas misji.
Z tego co pamiętam można też dowolnie nim jeździć. Kiedyś jak grałem to zawsze go skądś chyba
wytrzasnąłem.

No właśnie: skądś. Chyba z książeczki z kodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować