Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 11:48, Break the peace napisał:

Mam takie pytanie. Czy SA pójdzie płynnie na kompie:
Proc:800Mhz
Kart.Graf:64MB
RAM:512
Nie chodzi mi o najwyższe detale, ale czy da się w nią grać płynnie na tym sprzęcie.


Raczej w ogóle nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:50, Szyszek123 napisał:

> Mam takie pytanie. Czy SA pójdzie płynnie na kompie:
> Proc:800Mhz
> Kart.Graf:64MB
> RAM:512
> Nie chodzi mi o najwyższe detale, ale czy da się w nią grać płynnie na tym sprzęcie.


Raczej w ogóle nie pójdzie.

Aha. Dziękuję. Pozostało mi tylko pograć w VC. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:51, Break the peace napisał:

Aha. Dziękuję. Pozostało mi tylko pograć w VC. :(

Ja mam 1 GB ramu, procek dwurdzeniowy 1,8 GhZ i grafa zintegrowana 128 MB i na najniższych się trochę tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:53, Szyszek123 napisał:

> Aha. Dziękuję. Pozostało mi tylko pograć w VC. :(
Ja mam 1 GB ramu, procek dwurdzeniowy 1,8 GhZ i grafa zintegrowana 128 MB i na najniższych
się trochę tnie.

BOŻE!!! JAKIE TO MA WYMAGANIA!!! A jaka grafika... żal...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:50, Szyszek123 napisał:

Raczej w ogóle nie pójdzie.

Pójść pójdzie - u kolegi na 633 MHz, karta 32 albo 64 MB i jakieś 256 MB RAM poszło. Ale nie nazwałbym tego płynną grą. Pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 11:48, Break the peace napisał:

Nie chodzi mi o najwyższe detale, ale czy da się w nią grać płynnie na tym sprzęcie.

Mój kumpel grał na takim kompie:

1200 MHZ procek
256 RAM
GeForce 2 MX 64 MB

I gra, na minimum, chodziła mu płynnie. Zdarzały się przycięcia, ale dało się wygodnie pograć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam problem zainstalowałem znów tą wspaniałą gre i gra mi nagle nie chodzie tak płynnie wo gule można powiedzieć że się zacina 4 w styczniu chodziła super płynnie mój komp to pentium D 2,8 Ghz 2 gb ram geaforce 6200 256vram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:28, filip1-1 napisał:

cześć mam problem zainstalowałem znów tą wspaniałą gre i gra mi nagle nie chodzie tak
płynnie wo gule można powiedzieć że się zacina 4 w styczniu chodziła super płynnie mój
komp to pentium D 2,8 Ghz 2 gb ram geaforce 6200 256vram

Może masz za mało miejsca na dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:56, Matix123 napisał:

GTA SA jest chyba najlepsze z wszystkich części GTA.

ŁAŁ!!! Naprawdę ? A ja zawsze myślałem że GTA SA to dodatek do simsów O.o
Jak już coś piszesz, to wypadałoby chyba uzasadnić swoje zdanie, nie uważasz ? Z tego co widzę, twoje posty ograniczają się tylko do jednego, marnego zdania, najczęściej kompletnie pozbawionego sensu... No, ale jak patrze ile ty masz lat, to sie nie dziwie. Szkoda że wybrałeś to forum, onet byłby dla ciebie bardziej sympatyczny.

BTW: Jakie znacie mody, które posiadają własną instalkę ? To jest, że instaluje się je jak zwykłe gry. Bo zauważyłem że takie mody nie psują mi gry ;p A jeśli już, to zawsze mogę takiego moda odinstalować. Do GTA VC i GTA3 było kilka takich modów (choćby RealGTA3), a do GTA SA jeszcze takich modów nigdzie nie znalazłem. Jedynym takim był Copland, ale jak miałem już 90% postępu downloadu, filefront zaczął świrować i zwiecha, a mod zajmował coś koło 800 MB ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:56, Matix123 napisał:

GTA SA jest chyba najlepsze z wszystkich części GTA.

NAPEWNO!!!! Ma dużo większy śwait niż inne części to coś w stylu rpg-a
I czy ktoś wie jak przejść tą głupią misje z dźwigiem co musimy ukraść auto w dokach(2 miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:02, klaser2 napisał:

I czy ktoś wie jak przejść tą głupią misje z dźwigiem co musimy ukraść auto w dokach(2
miasto)

W czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:06, Union Pacific napisał:

Ja w ogóle nie mam pojęcia o instalacji modów. Ściągnąłem jednego, zainstalowałem i nie
działa :( A ściągałem Copland 2006.

Ja też. Zainstalowałem Copland i nie działał. Chyba, że trzeba zaczynać grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:02, NuGGet napisał:

> GTA SA jest chyba najlepsze z wszystkich części GTA.
ŁAŁ!!! Naprawdę ? A ja zawsze myślałem że GTA SA to dodatek do simsów O.o
Jak już coś piszesz, to wypadałoby chyba uzasadnić swoje zdanie, nie uważasz ? Z tego
co widzę, twoje posty ograniczają się tylko do jednego, marnego zdania, najczęściej kompletnie
pozbawionego sensu... No, ale jak patrze ile ty masz lat, to sie nie dziwie. Szkoda że
wybrałeś to forum, onet byłby dla ciebie bardziej sympatyczny.

BTW: Jakie znacie mody, które posiadają własną instalkę ? To jest, że instaluje się je
jak zwykłe gry. Bo zauważyłem że takie mody nie psują mi gry ;p A jeśli już, to zawsze
mogę takiego moda odinstalować. Do GTA VC i GTA3 było kilka takich modów (choćby RealGTA3),
a do GTA SA jeszcze takich modów nigdzie nie znalazłem. Jedynym takim był Copland, ale
jak miałem już 90% postępu downloadu, filefront zaczął świrować i zwiecha, a mod zajmował
coś koło 800 MB ;/.

A dlatego że:Są rowery czego niema gta vc,Są lepsze auta,jest tiuning i jest więcej miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:06, Union Pacific napisał:

Ja w ogóle nie mam pojęcia o instalacji modów. Ściągnąłem jednego, zainstalowałem i nie
działa :( A ściągałem Copland 2006.

Podobnie jak ja ;] Nie kumam tych wszystkich mod installerów itp. A czasami pograłbym sobie z nowymi wozami w grze, bo te standardowe są nudne. Jedynie gdy instalowałem samochody przez SAMI, to miałem nowe wozy w grze, ale jak wrzuciłem ich kilka to gra nie chciała się uruchomić albo się zawieszała ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:10, NuGGet napisał:

> Ja w ogóle nie mam pojęcia o instalacji modów. Ściągnąłem jednego, zainstalowałem
i nie
> działa :( A ściągałem Copland 2006.
Podobnie jak ja ;] Nie kumam tych wszystkich mod installerów itp. A czasami pograłbym
sobie z nowymi wozami w grze, bo te standardowe są nudne. Jedynie gdy instalowałem samochody
przez SAMI, to miałem nowe wozy w grze, ale jak wrzuciłem ich kilka to gra nie chciała
się uruchomić albo się zawieszała ;/.


ja usunalem wozy i dodalem je przez img tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować