Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

No ja też się męczyłem z tą misją trochę. Przede wszystkim zacznijmy od tego jakie masz ustawienia klawiszy odnośnie latania samolotem tzn. czy to dobrze już opanowałeś latanie, bo bez tego to ta misja jest praktycznie nie do wykonania. Co do misji to ja radzę lecieć na mniej więcej tej wysokości na jakiej jest samolot, może trochę wyżej. Gdy już go widzisz zawróć i patrząc do tyłu staraj się lecieć kursem owego samolotu. Unieś się trochę wyżej i gdy on zacznie cię dołem wyprzedzać zanurkuj. To oczywiście przyspiesza naszą wolniejszą maszynę i powinno się udać. Powodzenia :p, a Smileyer ma rację. Nie odbieraj sobie radości z gry czyimiś save''ami. Osobiście bym ci go wysłał, gdybym był blisko tej misji, bo niedawno zaczynałem SA po raz kolejny, ale mam dopiero misje na wsi, ostatnio nie gram - gram w TBOGT, a save''y mam dwa, ale obydwa są po ukończeniu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ? po co ci mój save skoro to ja potrzebuje tego ja szczerze nie czaję oc co chodzi w tym po prostu trzeba wejść w taki program i przekopiować save

ps wytślij mi go na
jkacperj@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 11:24, dragonoid34 napisał:

co ? po co ci mój save skoro to ja potrzebuje tego ja szczerze nie czaję oc co chodzi
w tym po prostu trzeba wejść w taki program i przekopiować save

ps wytślij mi go na
jkacperj@gmail.com


widze że nie czaisz - prześlesz mu swojego save''a ze swoimi osiągnięciami, skillami i statami a on Ci tylko przejdzie tą misję - w innym wypadku wysłał by ci jakiegoś wymaxowanego czy wyzerowanego sam nie wiem... wybrakowanego ludzia z tą misją... jeśli Ci to nie przeszkadza to twoja sprawa, mnie by to irytowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:12, dragonoid34 napisał:

MI TO ZWISA TYLKO TEJ MISJI NIE UMIEM PRZEJŚĆ A TAK TO PO PROSDTU SOBIE ZDOBĘDE WSZYSTKO

BO WIEM GDZIE CO JEST


Ale nie krzyczymy, nikt na Ciebie nie krzyczy więc i Ty nie krzycz. (Pisanie wielkimi literami na forach oraz czatach uznawane jest za krzyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 14:20, The_Deker_10 napisał:

Można jakoś obejść tą szkołę aut w drugim mieście ? ;P
W sumie to nie żebym miał jakieś problemy tylko tak pytam z ciekawości :)



Ona chyba nie jest wymagana? bo ja pamiętam, że przeszedłem grę nie zaliczając tego prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej misji utknalem chyba z 10 dni i dalem sobie spokoj
Nie wiem jak u was ale gdy ja znajduje sie w tej samej wysokosci co ten samolot on po prostu mi zwiewa
Nie boje sie tego lądowania (nie takie rzeczy sie robilo a to jest nawet proste)
Czy to jest jakis bug? Na filmie on bez problemu doganial ten samolot a ja po prostu nie moge za nic
Nawet posunalem sie aby uzyc kodu ale i tak to nic nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wystartowaniu musisz zacząć się szybko wznosić w pewnym momencie miniesz nadlatujący na dużo niższym pułapie samolot , wtedy:
- obróć samolot o 180 stopni
- i lotem ślizgowym (rysunek czerwona kropa to ty czarna to obcy samolot) traf w czerwone kółko za samolotem.
Cały problem w tym że twój samolot jest wolniejszy od przeciwnika , więc jeżeli nie wcelujesz w kółko za pierwszym razem to możesz wczytać całą misję od początku.

20101227225712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak ty żeś to pięknie rozrysował :p, ale dobrze mówisz. Prościej mówiąc trzeba być trochę wyżej niż nasz cel, a gdy nas mija - zanurkować w powietrzu w dół. No brzmi banalnie, trudniej w praktyce, a najgorsze jest to, że jak nie wyjdzie potem całą misja od początku czyli kolejne kilkanaście minut, jeden błąd i lipa z misją. Może to nieźle irytować. Raz miałem z tym problem to z nerwów prawie rozwaliłem kompa (chyba najbardziej wkurzająca misja w życiu! Robiłem parę naście razy, ale radość z przejścia niesamowita :) Najważniejsze to cierpliwość i podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Grając w GTA:SA kląłem w żywy kamień , a frustrujących misji jest tu od groma.
Po prostu sztucznie wydłużono czas gry do 100h (główny wątek fabularny) przez niektóre sakramencko trudne misje , a najgorsze że @miki00749 czeka jeszcze parę tego typu misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się...
Pisałem już o tym kilka razy w tym wątku.
Misja "Freefall" jest jedynie prawdziwie irytująca w tej grze, reszta przy niej, to pikuś. Mając pada podpiętego do kompa nawet "Freefall" staje się łatwiejsze, bowiem sterowanie samolotem czy śmigłowcem na padzie jest o wiele wygodniejsze od klawiatury.

No i na pewno po "Freefall" nie ma już trudnych misji, bowiem to jedna z ostatnich parunastu misji i dalej nie ma już nic trudniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 23:31, kerkas napisał:

/.../

Grając w GTA:SA kląłem w żywy kamień , a frustrujących misji jest tu od groma.
Po prostu sztucznie wydłużono czas gry do 100h (główny wątek fabularny) przez niektóre
sakramencko trudne misje , a najgorsze że @miki00749 czeka jeszcze parę tego typu
misji.

Pierwszy raz jak przechodziłem San Andreas to nie mogłem ogarnąć lotniska i nie ukończyłem. Parę miesięcy później i udało się przejść. A parę miesięcy temu zagrałem po raz 100 ;p i ukończyłem grę na 100%. Z wiekiem gracz się uczy. Wtedy za młody byłem aby ogarnąć. Tak samo miałem z Mafia i z misją "Wizyta i bogaczy" gdzie nie przeszedłem gry za pierwszym podejściem a dopiero po jakimś czasie wróciłem i ukończyłem cała grę.
W San Andreas te misje lotnicze były trochę skomplikowane i dopiero po ładnych paru latach od daty premiery tej gry nauczyłem porządnie latać samolotami. Ogólnie na tym lotnisku to były jaja. Misja "Szmugler" i w tej misji trzeba było wjechać motocyklem na pokład samolotu co nie było łatwe bo zawsze uciekał ten samolot. Były takie głupie błędy ale to najlepsze GTA jakie do tej pory wyszło. Najnowsze GTA to może się schować.
I jakie 100h głównego wątku. Ja ukończyłem w 50h cała grę w 100%, więc główny wątek zajmuje o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować