Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Poza tym co za przyjemność grania na kodach, kupiłeś grę za ok.100zl i zabijasz ludzi spalając ich Jet Packiem po 3 min od włączenia gry. Bez sensu! Ja osobiście przeszedłem SA bez żadnego dednięcia (oczywiście gre zapisywałem i jak umarłem to wczytywałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 15:40, Baluk25 napisał:

niestety nie ma takiego kodu..ale jakby był to co to za gra? przejście do 3 miasta zajmuje
około 4 godziny ;]


No nie wiem... Ja bym na to potrzebował z 6 - 7 godzin chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widać, że jesteś wprawionym graczem. :] Ja w cztery godziny doszedłbym mniej więcej do misji, dla Wooziego w San Fierro. Jak dobrze by mi szło, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim tez ale cala gre juz przeszedlem i usonalem gre jakies dwa miesice temu, dzis zainstalowalem i nie chce mi sie odnowa przechodzic bo chce sie pobawic dziekuje narka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:21, Lukas813 napisał:

A jeszcze jedno wiecie moze o co chodzi z tym Hot Coffee Mod (Tylko dla dorosłych! co w nim
jest.

Sorry za 2 posta

Hm, ten mod wprowadza sceny, w których razem ze swoją dziewczyną robimy, ten tego:P Chyba wiesz o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:21, Lukas813 napisał:

A jeszcze jedno wiecie moze o co chodzi z tym Hot Coffee Mod (Tylko dla dorosłych! co w nim
jest.

Sorry za 2 posta


Są w nim pokazane sceny, jak CJ uprawia seks z dziewczynami. Jest to rozwiązane w formie minigry, podobnie jak na siłowni. Wolniej, szybciej, szybciej... Można też zmieniać pozycje ;] Lecz nie ma w prawdzie na co patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować