Zaloguj się, aby obserwować  
Spray_Boy

Trolle ----> temat ogólny

9 postów w tym temacie

Ale nie rozumiem po co ten temat. Ten, do którego Belmundo dał linka, chyba jest odpowiedni do tego, nie? Tylko nazwa trochę bardziej naukowa, no ale nic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ty jestes trollem. Powiem Ci jedno. Nie zaśmiecaj forum... Nie za dużo namęczyłeś RobeN''a i innych modków... Myślę, że usuną twoje konto... Nie radzę Ci pisać dalej. Nie warto..
Do modków: Zeby nie było że prowadze pseudomoderatorke...Szanuje moderatorów bo to tez ludzie i szacunek jakiś im się nalezy.

Jeszcze jedno do modków: Nie bawcie się w zamykanie jego tematów. Usuńcie konto i już :P
Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, może mi wytłumaczysz? IMO ten temat jest dublem. Lepiej, więc żebyś do niego się przeniósł, chociaż wiem, że tego nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:51, Spray Boy napisał:

Założyłem temat o trollach znacie jakiegoś forumowego bądź żywego? Wypowiadajcie się!


-1 za zakładanie idiotycznych wątków z premedytacją i olewanie tego co się do Ciebie pisze. Z wyszukiwarki tez nie skorzystałeś, był wątek o trollach. Radzę się uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:56, Belmundo napisał:

Nie rozumiem, może mi wytłumaczysz? IMO ten temat jest dublem. Lepiej, więc żebyś do niego
się przeniósł, chociaż wiem, że tego nie zrobisz

Ska wiesz że tego nie zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:51, Spray Boy napisał:

Założyłem temat o trollach znacie jakiegoś forumowego bądź żywego? Wypowiadajcie się!

Tak, ciebie....
tu masz odpowiedni temat:

Prowokacje na forach i ich twórcy: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29499#u_767
proponował bym także zajżeć tutaj:

Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998#u_11235

BTW RobeN ostrzegał że następnym razem będzie degrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować