Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 13:38, Keymil napisał:

sorka że się tak rozpisałem już mi wszystko działa :) właśnie gram narazie w TF i Portal:D


Farciarz. Mi dziś wogóle nie chce przyjąć mojego klucza :(
Co za gówno ten steam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:27, Warui napisał:

Farciarz. Mi dziś w ogóle nie chce przyjąć mojego klucza :(
Co za gówno ten steam :/

Dokładnie, dzisiaj mi sie steam zapdejtował i teraz w ogóle nie mogę zacząć instalacji, po wpisaniu CD-Key''a wywala mi "Niepoprawny klucz produktu" mimo iż wczesnej rozpoczynał instalacje bez problemu na tym samym kluczu. WTF?! O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:57, Toshiro M napisał:

Czy ktoś może wie ile chcą w Media Markt za Orange Box ?


Z tego co pamiętam to 120 zł (119,99 zł) ale w media ceny często i szybko ulegają zmianie. Kiedyś patrzyłem gra za 79 zł wracam po tygodniu i cena już 89 żł. Różnie to bywa ale chyba właśnie te 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w ciągu paru dni nie rozwiążą tego problemu, to będzie trzeba napisać żeby zresetowali klucze, bo jak na razie to mój widzi jako zarejestrowany na inne konto :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 17:34, Kerigun napisał:

Z tego co pamiętam to 120 zł (119,99 zł) ale w media ceny często i szybko ulegają zmianie.
Kiedyś patrzyłem gra za 79 zł wracam po tygodniu i cena już 89 żł. Różnie to bywa ale chyba
właśnie te 120 zł.

thx
cena w media lepsza niż w empiku tam chcą 140 zł 20 w kieszeni (w najlepszym wypadku)
jutro kupie sobie OB i w końcu zagram w HL 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:56, ego5000 napisał:

IMHO Korona by im z głowy nie spadła jak by dorzucili tam HL2: DM...

Jeśli masz kartę graficzną ATI to możesz go ściągnąć za darmo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:03, Znochu napisał:

> Farciarz. Mi dziś w ogóle nie chce przyjąć mojego klucza :(
> Co za gówno ten steam :/
Dokładnie, dzisiaj mi sie steam zapdejtował i teraz w ogóle nie mogę zacząć instalacji, po
wpisaniu CD-Key''a wywala mi "Niepoprawny klucz produktu" mimo iż wczesnej rozpoczynał instalacje
bez problemu na tym samym kluczu. WTF?! O_o


To samo tutaj. Wedle rady spróbowałem zainstalować Pomarańczka w nocy (była 2.40) i tym razem zamiast "Serwery Steam są zbyt zajęte..." wyskoczyło "Niepoprawny klucz produktu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wygląda na to, że już wszystko w porządku :D. Przed chwilą wyskoczyło mi podziękowanie za zakup OB, patrzę, w moich grach wszystko już jest, w dodatku mogę jeszcze podarować kumplowi HL2, ogólnie bardzo spoko fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:27, wojo-kojo napisał:

No, wygląda na to, że już wszystko w porządku :D. Przed chwilą wyskoczyło mi podziękowanie
za zakup OB, patrzę, w moich grach wszystko już jest, w dodatku mogę jeszcze podarować kumplowi
HL2, ogólnie bardzo spoko fajnie :D

To samo u mnie. A już miałem lecieć do ich siedziby i ich wszystkich łomem zatłuc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:34, Znochu napisał:

> No, wygląda na to, że już wszystko w porządku :D. Przed chwilą wyskoczyło mi podziękowanie

> za zakup OB, patrzę, w moich grach wszystko już jest, w dodatku mogę jeszcze podarować
kumplowi
> HL2, ogólnie bardzo spoko fajnie :D
To samo u mnie. A już miałem lecieć do ich siedziby i ich wszystkich łomem zatłuc xD


Potwierdzam. U mnie też zaskoczyło. Instaluję wszystko odrazu bo nie wiadomo jak długą klucze będą działać ;)

Co do Deatch Match to zainstalowałem go sobie w czasie kiedy były problemy z kluczem i mi go nie wykasowało z listy po dzisiejszej poprawce. Czyli albo jest w Orange Box, albo dostaliśmy gratis. Ew. może być też tak, że Valve zostawiło nam to co mamy na koncie (w moim przypadku HL2, HL2:DM i HL2:LC) i dało to co w orange box. Stąd ten drugi HL2 jako prezent.

Swoją drogą na liście gier widzę też Peggle, a z tego co czytałem to jest ono tylko w Steamowym Orange Box.

Podsumowując, parę dni nerwów, kilka maili i telefonów, trochę postów na forum, a w zamian:
- HL2 na prezent
- HL2: death match
- Peggle Extreme

Całkiem niezły ten deal :)

A żeby było śmieszniej to tego Orange Boxa kupiłem za kupon z rekompensatą za Wiedźmina EK :)

Jak to mówią "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 02:08, Warui napisał:

Podsumowując, parę dni nerwów, kilka maili i telefonów, trochę postów na forum, a w zamian:
- HL2 na prezent
- HL2: death match
- Peggle Extreme


Poprawka, Peggle Extreme jest w normalnie w Orange Box i jest to tylko demko z motywami z HL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:55, Toshiro M napisał:

Kupiłem dzisiaj Orange Box i wszystko ładnie poszło bez problemów.
Dałem 140 zł , ale było warto ten zestaw jest tego wart .


Podpisuję się pod tym obiema rękoma i nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box ma tylko jedna malutka wadę..... Ten kolor. Razi w oczy. Dobra, a tak serio wersja językowa.
Trzeba sciągac spolszczenia żenada, ale mimo to :
Orange Box to najlepszy zbiór gier jaki widziałam.
1. Half Life 2 + wszystkie epizody
2. Portal
3. Team Fortress 2
Lepszego zestawu dla Fps''omanów nie znajdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:03, Znochu napisał:

> Farciarz. Mi dziś w ogóle nie chce przyjąć mojego klucza :(
> Co za gówno ten steam :/
Dokładnie, dzisiaj mi sie steam zapdejtował i teraz w ogóle nie mogę zacząć instalacji, po
wpisaniu CD-Key''a wywala mi "Niepoprawny klucz produktu" mimo iż wczesnej rozpoczynał instalacje
bez problemu na tym samym kluczu. WTF?! O_o



Jeśli wpisałeś kod na jednym profilu to go nie będziesz mógł na innym wprowadzic.....
Zawsze mozna wejśc na strone oficjalna Steam i szukac tam pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:46, 332 napisał:

/CIACH/

Kolor jest fajny. Dla niebagatelnej gry (gier) niebagatelny kolor boxa. A co do spolszczenia to nie wiem. Ta gra nie ma polskiego wydawcy (nie jest "pakowana" w Polsce) więc nie bardzo kto miałby dawać spolszczenia. Ja tam grałem bez spolszczenia i było fajnie. Napisy by tylko rozpraszały co potwierdziłem gdy zagrałem ostatnią misję z EP2 z komentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 21:44, Kerigun napisał:

> /CIACH/
Kolor jest fajny. Dla niebagatelnej gry (gier) niebagatelny kolor boxa. A co do spolszczenia
to nie wiem. Ta gra nie ma polskiego wydawcy (nie jest "pakowana" w Polsce) więc nie bardzo
kto miałby dawać spolszczenia. Ja tam grałem bez spolszczenia i było fajnie. Napisy by tylko
rozpraszały co potwierdziłem gdy zagrałem ostatnią misję z EP2 z komentami.



Jak to "(nie jest "pakowana" w Polsce)" a z tyłu to napisy są po jakiemu? Po włosku? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować