Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 mogła być w lepszej sytuacji...

51 postów w tym temacie

To ja Ci powiem tak, że wszystkie Twoje problemy czyli sterowanie padem rozwiązuje obsługa klawiatury i myszki w PS3. Teraz gry na PS3 będą obsługiwały myszki i klawiatury, a pierwszą z nich będzie UT3. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:18, Dżeku napisał:

To ja Ci powiem tak, że wszystkie Twoje problemy czyli sterowanie padem rozwiązuje obsługa
klawiatury i myszki w PS3. Teraz gry na PS3 będą obsługiwały myszki i klawiatury, a pierwszą
z nich będzie UT3. Dziękuję


Jasne. Znajac zycie pewnie jedyna. Jak polowa gier bedzie wiedziala co to klawiatura i myszka wtedy mozna dopiero powiedziec ze problem ze sterowaniem zostal prawie rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:42, Grzesiek20 napisał:

Jak dla mnie konsole to strata kasy. Niema na to dobrych gier - bo np. strzelanki są takie
że trzeba podejść na 5m. i wtedy przy zużyciu połowy magazynku może się trafi moim zdaniem
na pc fps są dużo bardziej realistyczne. Metal gear solid to nie wiem po co wydają na peceta.
Tak samo strategie czy są jakieś porządne i realistyczne strategie na konsole?! moim zdaniem
nie! Konsole nadają się tylko do mordobić co według mnie cofa gry do lat 90tych. A poza tym
Komputery powoli doganiają konsole pod względem grafiki. Ale jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Hmmm to chyba nie grałeś w jRPG na ps2, fabuła jest tam doskonała wciaga na maxa itd. czego gry na PC czesto tego nie maja, a co do strzelanin ja gram w R:FoM na padzie i gra mi sie wyśmienicie wiec nie wiem o co ci chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:46, Lak5 napisał:

>
To obraza ? Czy masz jakiś powód ku temu, chyba że nie znasz dokładnie pojęcia analfabetyzm
...


Powiedziałem "analfabetyzm wtórny" - zmora polskiego społeczeństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od początku byłem za PS3 i Blue-Ray i mam nadzieję, że Sony szybko naprawi swoją sytuacje konsol. Nie mogę się doczekać już PS3 z DMC4 na chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że beznadziejna polityka Sony sprzedaży konsoli PS3 daje im się we znaki, może w przyszłości zmądrzeją i w końcu zorientują się że takie np. bezpodstawne opóźnianianie premiery konsoli w Europie nie tylko nie przynosi żadnych zysków ale wręcz przynosi straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, to przejżyjcie sobie wyniki sprzedaży PS3. Sony jednak wychodzi na swoje, tak jak przewidywałem.
Kwestia nie tylko i wyłącznie polityki sprzedaży- po prostu wielu potencjalnych nabywców Ps3 nie miało w co grać. Sytuacja powoli się zmienia więc popyt rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować