Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Hakken

Killzone nie miał szczęścia. Jak wszyscy wiemy kłamstwo ma krótkie nogi o czym w bolesny sposób przekonali się twórcy tej gry. Miejmy jednak nadzieję, że potrafią uczyć się na własnych błędach i tym razem zapowiedzi okażą się prawdziwe. Jeżeli tak szykuje się odpowiedź PS3 na xboksowy Gears of War...

Przeczytaj cały tekst "Killzone 2 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj ukończyłem Killzone na PS2 ;) Super gra :D
Szkoda że druga część nie wyjdzie już na PS2 :/ Chciałbym jeszcze raz skopać tyłki Hellghast''om :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy FPS w historii? Sorry, ale tylko jedna gra ma szanse na wysadzenie Perfect Dark z siodła, i jest to, o dziwo, Perfect Dark 2. A wątpię, żeby nawet jej się udało. Killzone 2 z całą pewnością będzie wielkie i jeśli nie kupię PS3 wcześniej, to na pewno kupię dla tej gry, ale sorry, najlepszym FPPem to ona może zostać na PS3, na pewno nie w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz stało się modne usuwanie w grach paska życia i dawanie regenerującej się energii - powoli chyba będzie to wypierać klasyczne 100% HP. Sądzicie, że to dobrze, czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że próbowałem zagrać w PD i za @#$% mi się nie podoba, może to przez to sterowanie klawiaturą, bo niestety dostępu do N64 nie mam i muszę zadowolić się emulatorem. Jak dla mnie najlepszego FPSa jeszcze nie było, chociaż BioShock i chwilami Halo 3 wchodziło w ten zakres. Pożyjemy, zobaczymy bo Killzone 2 ma do tego wszelkie prawo! BTW pierwszy Killzone mi się podobał, nie wiem co od niego chcecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że pierwszy killzone był boski. tylko niestety dla wielu tzw. "leszczy konsolowych" po prostu za trudny. Płynne granie w FPS na konsoli jednak wymaga niezłej wprawy ale jaki miód za to dostajemy.
Pamietacie intro do pierwszego killa, klimat wgniatał w ziemię -"This is our time!!!"
Szkoda bo myslę że 2 będzie zwalona i przereklamowana jak większość tytułów na PS3. Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię firm które obiecują, że ich gra będzie naj naj naj, a potem okazuje się że to jakiś szit, a i zdarzało się, że nieda sie w to grać bo tak to jest niedopracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować