Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codemasters o swoim nowym silniku graficznym

28 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 21:05, Kettger napisał:

No proszę, a GRID miał być napędzany przez silnik DiRTa (NEON). ;P


no no to NEON: Rewolucje jest :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nazwa mi sie już podoba", "Widać że fajna gra i grafika", "No no zapowiada się ciekawie", "Wygląda super" - genialne i dużo mówiące komentarze. Oby więcej takich!

Odnośnie artykułu:
Widać, że Codemasters się na prawdę postarało, grafika wygląda bajerancko, choć większych różnic pomiędzy DIRTem a GRIDem nie widzę, no chyba, że to jakieś głupie detale. Optymalizacją na pewno nie pogrzeszą, co widać już przy okazji ostatniego Colina, ale oby moje gadanie się nie ziściło. Mam nadzieję, że mistrzowie kodu nie zapomną o podstawowej i najważniejszej składowej, jaką jest grywalność, no ale sądząc z opinii na temat Crysisa, dzisiejsi gracze wcale za tym nie płaczą. A to, że niektórzy grają na LOW, a potem się o grę plują, to już nie będę komentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:40, Agntx napisał:

/..../ genialne i dużo mówiące komentarze. Oby więcej takich!


Nie wiedziałeś, że tutaj liczy się to żeby nabić jak najwięcej postów, których treść niejednokrotnie ogranicza się do dwóch wyrazów? Przyzwyczaj się ;)

Nie lubię gier samochodowych i mam nadzieję, że ten silnik zostanie użyty również w innych produkcjach, pokazujących jego możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O GRIDZie się już mówiło.. ale że zapowiedzieli jednocześnie Operation Flashpoint 2 to miła niespodzianka :) Skoro z GRIDa dali już jakie screenshoty, mogliby i z OF ]:>

Nie wiem na co czekam bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:04, Paweł Age napisał:

Co to za gierka na focie ?? Podoba mi sie :)


Spójż jeszcze raz na screena, a potem leciutko, powoli opuszczaj wzrok na dół... o...o...o... już! Teraz czytaj powoli: R A C E D R I V E R : G R I D. Widzisz? Wystarczy przeczytać podpis pod obrazkiem :) Łatwe, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już DiRT miał bardzo wysokie wymagania sprzętowe więc troche niepokojąca jest przyszłość EGO Engine chociaż by dlatego że screen z Race Driver: GRID wcale nie wygląda lepiej niz screeny z DiRt-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to będzie piękny silnik nie tylko do samochodówek jak niektórzy piszą. Gdyby zresztą nawet to xpand rally był napędzany silnikiem strzelaniny chrome i nie była to klapa. Mam nadzieję że wyjdzie Colin McRae DiRT 2 i to on pokaże dopiero całe możliwości EGO. Jeśli DiRT 2 wyjdzie będę w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować